Jump to content
Sign in to follow this  
efro

umowa.biz

Recommended Posts

Witam,

Jakis czas temu regnęłam

 

umowa.biz

 

Bizonik,ale fajnie współgra z keywordem, keyword wysoko stoi w róznych narzędziach gogla, pozostałe końcówki pozajmowane, a na "#umowy.biz" stoi strona kancelarii radców albo doradców prawnych. Co sądzicie o tej domenie i jakbyście ją wycenili na dzień dzisiejszy?

 

Pzdr

Ala

Share this post


Link to post
Share on other sites

szkoda ze l .poj. , l. mn. byłaby w tym wypadku o wiele lepsza dodatkowo z .biz nawet fajnie wylada ;) wydaje mi sie ze jesli regnieta z palca to nie straciles

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na własny projekt może być, na odsprzedaż nie za bardzo. Chociaż czasami różnie to bywa.

# Rozpocznij.biz

Dlaczego myślisz,że nie na odsprzedaż? Daleka jestem od bronienia własną piersią każdej domeny,którą wystawiam do wyceny/oceny, ale w tym przypadku kancelaria radców prawnych (już sprawdziłam i są to radcowie prawni) ze stroną na umowy.biz udowodniła,że jak najbardziej tego typu domena nadaje się dla prawnika(szczególnie radcy prawnego bo oni obsługują firmy,do czego nawiązuje końcówka .biz), kancelarii,doradcy prawnego itp.

 

(btw. fajny pomysl na tą Twoją stronkę - duży plus za totalną skrupulatnosc)

 

...aś ;)

Jesteś wielki ;) wreszcie ktoś to zauważył :P od razu poczułam się jakos tak bardziej kobieco ;)

biz z tym keywordem nawet sie broni.

Dzięki,dzięki ;) a jak z wyceną?

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] wreszcie ktoś to zauważył ;) od razu poczułam się jakos tak bardziej kobieco ;)

Również zauważyłem, od momentu kiedy zaglądnęłaś do mojego "profilu" ;)

[...] Daleka jestem od bronienia własną piersią każdej domeny [...]

 

... a to działa na wyobraźnię ;)

 

Wracając natomiast do sedna sprawy ... Sprawa tej domeny faktycznie nie musi być przegrana. Domeniarz jej prawdopodobnie nie kupi ale Twój przykład z umowy.biz jest trafny. Podobny można znaleźć na skarbiec.biz itp ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Również zauważyłem, od momentu kiedy zaglądnęłaś do mojego "profilu" :P

;)

 

... a to działa na wyobraźnię ;)

ups... well,biorąc pod uwagę,że domainerzy z reguły mają bogatą wyobraźnię,to już się domyślam,jak to na nią zadziałało ;) no kto to widział przy takiej poważnej domenie! ;)

 

 

Dzięki za opinię :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×