Jump to content
Sign in to follow this  
efro

mindmapping.pl

Recommended Posts

Witam,

Ostatnio "znalazłam"

 

mindmapping.pl

 

czyli mapy myśli (sposób tworzenia notatek, rozpiski projektow itp.)

 

Wszystkie sensowe końcówki dla mindmapping zajęte, większośc koncówek dla innych wersji nazwy po polsku i angielsku też. Niezłe wyniki w różnych narzędziach google.

Co istotne - fraza "mind mapping" jako jedyna spośród nazw tego systemu nie jest znakiem towarowym i nie jest objęta ochroną (próby rejestracji TM zostały umorzone), podczas kiedy inne okreslenia (mind map,mind maps) są TM.

 

Co zatem sądzicie o tej domenie i jak ją wyceniacie?

Pzdr

Ala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mapyumyslu.pl wolna, może warto zarejestrować do kompletu ;) . Ciekawy temat z tym mindmappingiem. Wyceny domeny nie podejmę się.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mapyumyslu.pl wolna, może warto zarejestrować do kompletu ;) . Ciekawy temat z tym mindmappingiem. Wyceny domeny nie podejmę się.

 

dzięki za podpowiedz ;) pomyślę nad tym ;)

choc w Polsce używa się właśnie określenia mind mapping albo mapy myśli(też wszystkie koncówki pozajmowane)

 

A temat z mindmappingiem jest ciekawy - trochę stosowałam i muszę stwierdzic,że sie sprawdza- rozwija kreatywnosc i jest bardzo fajny do burzy mózgów, planowania, wymyślania strategii, i dobry jest też do zapamiętywania takiej schematycznej, nudnej wiedzy- jakoś tak uaktywnia mózg.

 

A tak ogólnie ma zastosowanie w nauce i w biznesie, nawet podobno robione są specjalne szkolenia w firmach na ten temat , no i oczywiście wypuszczono oprogramowanie do mind mappingu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nawet podobno robione są specjalne szkolenia w firmach na ten temat , no i oczywiście wypuszczono oprogramowanie do mind mappingu.

 

Bardzo ciekawi mnie owo oprogramowanie. Takie zboczenie zawodowe ;). Po krótkich przemyśleniach, sądzę jednak, że powinnaś kierować się w tym temacie polskimi nazwami. Szczególnie jeżeli chodzi o domeny .pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×