Jump to content
Sign in to follow this  
DontPanic

Pozycjonowanie za free

Recommended Posts

brak linka

 

taki link dostałem od znajomej która wie że mam domeny.

tak się zastanawiam, bo wygląda mi to na "piramidę" podobną do tych finansowych. Niby wszystko legal, ale czy to aby nie bije w tych ludzi którzy za pieniądze zajmują się pozycjonowaniem stron?

 

co o tym myślicie?

 

pozdrawiam

Edited by DontPanic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogłeś nam swojego reflinka odpuścić. Ta metoda to raczej nie pozycjonowanie, ale jakaś sieć zachęcająca do wejść/kliknięć. Takie kliknięcia są znacznie mniej warte niż kliknięcia realnych użytkowników Internetu.

 

 

A tak przy okazji to Twoja stopka chyba koliduje z regulaminem Namedrive.

Edited by Arcanis

Share this post


Link to post
Share on other sites

po prostu sprawdzam czy działa.

 

co do regulaminu ND to, czym różni się kliknięcie od tego, ze standardowym z wyszukiwarki czy linka?

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
heh czyli ND tego typu wejść na stronę nie będzie zliczać?

 

pozdrawiam

Dokładnie.. Nie będą zliczać.. bo konta już nie będziesz miał ;)

ŹRÓDŁA RUCHU: Niektóre z niedozwolonych metod zwiększania ruchu to: blogi / fora, linki do galerii zdjęć, opłacony ruch (PTR/PTC), ruch przekierowany linkami itp. Jeśli ruch na państwa domenie pochodzi z innych źródeł niż bezpośrednia nawigacja lub z wyników wyszukiwarek, musi to być najpierw zatwierdzone przez ND. Prowadzone są regularnie kontrole i ND zastrzega sobie prawo zawieszenia domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites

link usunięty, temat jak dla mnie do zamknięcia.

człowiek czy się na błędach ale tą lekcje, mam nadzieję że domeną nie opłace ;)

 

pozdrawiam i dzięki za rady ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
link usunięty, temat jak dla mnie do zamknięcia.

człowiek czy się na błędach ale tą lekcje, mam nadzieję że domeną nie opłace ;)

 

pozdrawiam i dzięki za rady ;)

.. to nie o tego linka chodziło ;)

(w sygnaturce)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak nie usuniesz linku do CarsForSale.pl ze stopki to możesz zapłacić również kontem na ND, taka mała przestroga. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

racja ;/

ale chamstwo, żeby wyreklamować jakąś swoją stronę, muszę zapłacić, czasem nawet konkretny hajs. Ale umieszczanie linka w jakimś forum już jest niedozwolone.

Zdaje sobie sprawę, że pewnie (gdyby było legal) ludzie zakładali by tysiące kont i byli obecni na tysiącach for tylko po to by sobie generować ruch.

W jaki sposób mogę za free reklamować swoje strony? chce je reklamować ponieważ są "for sale" i szukam KK

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
W jaki sposób mogę za free reklamować swoje strony? chce je reklamować ponieważ są "for sale" i szukam KK

pozdrawiam

 

Portfolio,pozycjonowanie .

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale chamstwo, żeby wyreklamować jakąś swoją stronę, muszę zapłacić, czasem nawet konkretny hajs. Ale umieszczanie linka w jakimś forum już jest niedozwolone.

Zdaje sobie sprawę, że pewnie (gdyby było legal) ludzie zakładali by tysiące kont i byli obecni na tysiącach for tylko po to by sobie generować ruch.

W jaki sposób mogę za free reklamować swoje strony? chce je reklamować ponieważ są "for sale" i szukam KK

 

Stronę czy domenę? ;) To co reklamowałeś to przecież nie była gotowa strona tylko parking, strony możesz przecież normalnie reklamować. Linkowanie do zaparkowanych domen jest wbrew regulaminowi i nie forum tylko samego parkingu. Do ofert sprzedaży domen możesz normalnie linkować, wystarczy, że wystawisz je na Aftermarket i PPD i podlinkujesz:

 

http://aftermarket.pl/domena/nazwadomeny.pl

http://ppd.pl/nazwadomeny.pl

 

i to jest w porządku, nawet jeśli domena będzie kierowała na parking. A jak podlinkujesz:

 

http://nazwadomeny.pl

 

a domena będzie zaparkowana w Namedrive to już ryzykujesz zawieszeniem konta. Nie mówię oczywiście, że od razu, ale ogólnie pozycjonowanie zaparkowanych domen jest niedozwolone na parkingach czy tam używając jakichś wymyślnych systemów jak ten z tematu czy zwykłych linków.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

a gdybym tak, np. posiadał swoją stronę, i na niej umieścił linki do swoich zaparkowanych domen ale w formie:

www.mojadomena.pl

to już nie jest to zgodne z regulaminem?

 

poza tym dlaczego tak wiele możliwości jest wykluczonych skoro ND masz 20% za klik?

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×