Jump to content
Sign in to follow this  
Adam

surfbar.pl

Recommended Posts

Ostatnio szukając materiałów do serwisu natknąłem się na surfbar.pl

 

Zarabiać można umieszczając baner swojej strony, polecając innym lub samemu instalując i niech złotówki przy okazji surfowania po necie wpadają za free - można nawet wykorzystać wszystkie sposoby jednocześnie.

 

A teraz jak to działa:

Rejestracja (30 sekund), ściągnięcie programu, wrzucenie banera reklamowego w najmniej inwazyjne miejsce pulpitu (najlepiej u góry, 3cm nad górnym banerem na di, w moim przypadku nad banerem Actrive24) za wyświetlanie reklam naliczane są pkt. po miesiącu przeliczane na złotówki, minimum do wypłaty 30zł.

 

Każdy z użytkowników otrzyma własny, unikatowy link,

który może rozesłać swoim znajomym, umieścić na swojej stronie. Dzięki niemu polecona osoba będzie również mogła polecać zwiększając dochody. Polecający ma dzięki poleconemu 20% więcej punktów, a z jej osób poleconych - kolejne 5% .

Poleceni na tym nic nie tracą.

 

Tak więc, też jest to jakiś sposób zarabiania promując go na stronach, ale czy więcej, czy mniej zarobimy w porównaniu do reklamowania domen..., tego niestety nie wiem.

 

Zarejestrować możecie się z tego reflinku: www.surfbar.pl

Edited by Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawda jest taka że takich surfbarów jest mnóstwo w internecie . Ludzie piszą o nich na różnych forach tylko po to aby złapać sobie osobę poprzez reflink :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adam bądź miły i pokaż pełny adres z refem ;)

A tak przy okazji - znasz kogoś (z reala) komu już coś zapłacono? Ja znam wielu, którym przed płatnością za nadużycia blokowano konta (na innych stronach niż prezentowana przez Ciebie)... Ot by nie zapłacić...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozatym cały opis działania jest tak okrojony widzę.. Z tego co wywnioskowałem gromadzi się ptk z wyświetlania tego banneru . Tylko że nigdzie nie widzę jaki jest przelicznik tych ptk na zł

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prawda jest taka że takich surfbarów jest mnóstwo w internecie . Ludzie piszą o nich na różnych forach tylko po to aby złapać sobie osobę poprzez reflink ;)

Prawda jest taka, że każda reklama i to nie tylko w internecie jest po to, aby więcej zarabiać... nawet na Di, Onecie, i wszędzie gdzie się nie obejrzysz masz reklamę, aby złapać osobę poprzez reflink ale taki jest świat, a Ty narzekasz bo akurat ja dodałem swojego reflinka... ;)

 

Adam bądź miły i pokaż pełny adres z refem :)

Przecież wyraźnie napisałem, chociaż nie musiałem, "reflink" a że są takie funkcje żeby ładniej wyglądało więc użyłem, specjalnie dla Ciebie dłuższa wersja http://www.surfbar.pl/ref=13492

 

Ja znam wielu, którym przed płatnością za nadużycia blokowano konta (na innych stronach niż prezentowana przez Ciebie)... Ot by nie zapłacić...

A ja znam kogoś kto się poślizgnął i złamał nogę... no i?

 

Jeszcze raz napiszę specjalnie dla Ciebie u GÓRY BYŁ REFLINK JAK Z NIEGO SIĘ ZAREJESTRUJECIE TO...UWAGA!!! DACIE ZAROBIĆ PRZY OKAZJI PARĘ ZŁ INNEJ OSOBIE Z FORUM BUUUUU ;)

 

PS (POST STRICTUM). jeżeli ja więcej zarobię, to Wy Też, bo jeżeli coś będzie nie tak, a zlecę wypłatę to Wy się prędzej dowiedzielibyście o tym... ale nie, największe są minusy:

1. Dam komuś zarobić :(

2. Dam komuś zarobić!!! :(

3. Dam komuś zarobić!!!!!! :(

A powinno być:

1. Dam komuś zarobić za darmo biorąc :)

2. Szybciej dowiem się czy program jest wypłacalny :)

3. Dam komuś zarobić nie płacąc, a będę zarabiał nie tracąc :)

Edited by Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja znam kogoś kto się poślizgnął i złamał nogę... no i?

 

Nie jest to temat pt. "a ja znam" tylko temat czy "Ty znasz... " A celem mojego pytania była chęć zweryfikowania w najprostszy sposób czy wspomniany przez Ciebie serwis jest uczciwy. Jeśli tak to ktoś chętniej kliknie w Twojego reflinka ;) Nie uważasz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naczytawszy się for z opiniami o tego typu sposobach "zarabiania" gra jest nie warta świeczki ;) . Więcej wydasz na prąd niż zarobisz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również nie polecam surfbar są po prostu lepsze na rynku, które płacą w dolarach co już zmienia postać rzeczy i bez osób poleconych miesięcznie wyciąga się 10 zł. A surfbara tego używa się nie przez cały miesiąc lecz w 2 tygodnie można nabić wystarczającą ilość punktów reszta póxniej jest nie zliczana. Jak ktoś chce więcej informacji to PW nie bedę tu reklamował tego bo to nie to forum tematyczne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z góry już powiedziałem że takie piramidki czy surfbary to o kant 4 liter potłuc .

 

Jaki z tego morał ? " weź się za uczciwą robotę "

Share this post


Link to post
Share on other sites

A w czym to nie uczciwe ? Jeśli przedstawia się fakty a nie mity że można zarobić 500 zł na miesiąc z tego to nie widzę problemu w reklamowaniu czegoś takiego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A w czym to nie uczciwe ? Jeśli przedstawia się fakty a nie mity że można zarobić 500 zł na miesiąc z tego to nie widzę problemu w reklamowaniu czegoś takiego.

 

 

500zł ?! . Czytam opinie osób które nawet całymi dniami mają to włączone i wyciągają max parędziesiąt zł

 

Na swój sposób jest to nieuczciwe gdyż osoby wciskają innym kit jakie to kokosy można zarobić i wciskają ref linka

Share this post


Link to post
Share on other sites
A programy partnerskie na stronach to co to jest innego jak nie wciskanie ludziom kitu ?

zależy jeszcze jakie, czasem się trafią takowe, ale większość programów partnerskich żadnego kitu ludziom nie wciska

Share this post


Link to post
Share on other sites
A w czym to nie uczciwe ? Jeśli przedstawia się fakty a nie mity że można zarobić 500 zł na miesiąc z tego to nie widzę problemu w reklamowaniu czegoś takiego.

Jeśli już, to przedstawić można fakt że sie zarobiło a nie że można zarobić. Zarobiłeś 500 za miesiąc. Jeśli tak, to jest fakt. I gratuluję bez zlośliwości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem pewny niemal na 100% że nikt tyle nie wyciągnie z surfbarów, nawet jeśli zainstaluje je wszystkie naraz jakie istnieją, i będzie miał kompa odpalonego 24/dobę

 

Kiedyś sobie policzyłem ile z tego można max wyciągnąć i rzeczywiście wyszło że gra nie warta świeczki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem pewny niemal na 100% że nikt tyle nie wyciągnie z surfbarów, nawet jeśli zainstaluje je wszystkie naraz jakie istnieją, i będzie miał kompa odpalonego 24/dobę

 

Kiedyś sobie policzyłem ile z tego można max wyciągnąć i rzeczywiście wyszło że gra nie warta świeczki.

 

 

1. A słyszałeś o uczestniczeniu w piramidzie ?

2. Zdobywaniu poleconych ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam 2.5zł po miesiącu, oraz 25groszy z jednej osoby poleconej, doszły jeszcze 2 osoby, jak by doszło tak z 1000 osób to by się nawet bardzo opłacało :blush: a tak znacie już jakieś realia, a co do zyga435 - ten zagraniczny surfbar to coś z xxx18+ :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

na surfbarach to ja zarabiałem swoje pierwsze pieniadze, a bylo to ok 10 lat temu, pierwszy internet i poszukiwania abys cos zrobic - aby zarobic i sie nie narobic,

 

byly to firmy zagraniczne, bylo ich mnostwo, i 90% uczciwych, Spedia byla bodaj najlepsza.

 

Ogladalo sie bannery, zostawialo komputer na noc, badz idac na zajecia. Myszkomat tez byl fajny i pomagal ;)

 

co miesiac wysylali czeki, i sie realizowalo ;)

 

teraz... nie wiem, ale nie sadze aby to byl dobry sposob aktualnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko jest dobre, tylko że nie można obiecywać gór złota a zarobki nie przyjdą z dnia na dzień. Na przyzwoite dochody trzeba poczekać kilkanaście miesięcy i zdobywać poleconych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaproponowałem, teraz muszę odproponować... trzeba umieć przyznać się do błędu... na surfbarze stawki są zbyt małe, żeby chciało się kliknąć "x" zamykając go, więc przyznaję się do błędu... nie polecam zaśmiecać sobie pulpitu, nawet mając 6 poleconych - których przepraszam (chyba że mają po 600 poleconych) to się po prostu nie opłaca, aczkolwiek nie wszystko wypróbowałem... a przedstawiłem głównie (chociaż nie o to mi chodziło) także możliwość zarabiania poprzez umieszczenie w nim własnych reklam, ale o Tym niech już wypowiedzą się osoby zamieszczające reklamy w surfbarze.

 

Nie polecam! Śmiesznie niskie kwoty :/, ale jest dla tego typu programów możliwość w dłuższej perspektywie czasu. Sumienie nie pozwoliło mi zachęcać więcej osób do rejestracji i namawiania do rejestracji w tym programie innych osób.

 

Pozdrawiam

Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×