Jump to content
Sign in to follow this  
umberto

Jaki masz internet bezprzewodowy?

Jaki masz internet bezprzewodowy  

37 members have voted

  1. 1. Z jakim internetem bezprzewodowym masz lub miałeś/aś styczność? (kolejnośc przypadkowa)

    • Era Blueconnect
      5
    • Orange Free
      8
    • iPlus
      11
    • Play Online
      13
    • coś innego, niezidentyfikowanego
      7


Recommended Posts

Używam dwóch opcji. Orange i...Aero 2...

Nigdy mi się jeszcze nie zdarzyło aby mnie całkowicie odcięło od neta. O ile z Orange bywają kłopoty ze względu na lokalizację w danym momencie to w tego typu sytuacjach ratuje mnie Aero2.

 

O, przypomniałeś mi, że miałem rok temu wypowiedzieć ten smieszny internet Aero2, który załatwiłem sobie ze 2 (a może to już nawet i 4 lata temu było - jak ten czas szybko płynie!), a z którego nigdy nie skorzystałem, bo karta nie była kompatybilna z moimi urządzeniami. Że też to jeszcze istnieje. No tak, teraz toto jest już jako komercyjne oferty Solorza, więc musi działać, ma sie rozumieć. Wtedy, jak tylko darmowe było przez jakiś czas, to mogło działać. No a u mnie nie działało. JEszcze muszę im pewnie zwrócić kartę ( w końcu była wypożyczona - i ta afera, że chcieli za to 20 zł, potem kasę oddawali), ale najwyraźniej dali sobie siana. Mam taką nadzieję, bo szkoda mi czasu,żeby jechać do ich siedziby tylko po to,żeby oddać kartę SIM.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jak już odkopałeś to może się zapytam - jaki (która sieć/oferta) kupić internet na kartę na wyjazd wakacyjny? Potrzebuje jakieś 7-10 GB na okres 14 dni. Karter włożę do starego smartfona i zrobię z niego router wifi. Ktoś coś podpowie?

Inne rozwiązanie to starter np. Orange Free za 9 zł (0.5GB + 9 zł na koncie) i włączenie pakietu 6GB na wakacje za 6 zł (+ koszt sms 0,20 zł) ważny 30 dni Info Pakiet można włączyć wielokrotnie do 31 sierpnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×