Jump to content
Sign in to follow this  
Grzegorz

KartyMuzyczne.pl

Recommended Posts

Powtórzę się... domena chyba tylko dobra na wypozycjonowanie i zarabianie na ruchu. Sama domena nie ma dla mnie żadnej wartości.

 

--

Daniel Dryzek

http://www.active24.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie.

Czy mogłby Pan troszkę rozwinąć wypowiedź, że dla Pana ta domena nie ma wartości?

Co skałada się na taką opinię?

Pytam bez złośliwości. Po prostu chciałbym wiedzieć co bierze Pan pod uwagę oceniając tą domenę.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pytanie.

Czy mogłby Pan troszkę rozwinąć wypowiedź, że dla Pana ta domena nie ma wartości?

Co skałada się na taką opinię?

Pytam bez złośliwości. Po prostu chciałbym wiedzieć co bierze Pan pod uwagę oceniając tą domenę.

Pozdrawiam!

 

Może odwrócimy role i spytam bardziej logicznie. Masz jakieś argumenty na to że ta domena jest coś warta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprobuję.

-intuicyjna nazwa

-możliwe zainteresowanie ze strony sklepów internetowych np. na przekierowanie

-krótka nazwa

-brak polskich znaków

-dobra do wypozycjonowania

-około 2mln stron po wpisaniu w Google "karty muzyczne"

-domena .pl, a więc możliwy ruch z przeglądarek

 

Tyle wydukałem:)

Prosiłbym o podobne argumentowanie wypowiedzi na "nie"

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może odwrócimy role i spytam bardziej logicznie. Masz jakieś argumenty na to że ta domena jest coś warta?

Według mnie to logiczne jest właśnie pytanie forumowiczów o zdanie.

Przecież to forum po to jest a nie po to aby udowodnić wartość przedstwionej domeny.

Pytam bo mało mi mówi wypowiedź typu "dla mnie nie ma wartości". Nie chodzi mi o to aby moje domeny wysoko wyceniać ale podawać argumenty.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprobuję.

-intuicyjna nazwa

Podobnych a nawet lepszych mozna znalezc wiecej.

 

-możliwe zainteresowanie ze strony sklepów internetowych np. na przekierowanie

Ruchu nie bedzie wiec takze odpada.

 

-krótka nazwa

Uwierz że są krótsze

 

-brak polskich znaków

To chyba oczywiste. Ja osobiscie nie znam zadnego znanego serwisu ktory reklamowalby swoj adres z polskim fontem.

 

-dobra do wypozycjonowania

Jak kazda inna.

 

-około 2mln stron po wpisaniu w Google "karty muzyczne"

Tyle samo pod np. "karta graficzna"

 

-domena .pl, a więc możliwy ruch z przeglądarek

Bzdura.

 

Nie chce być złośliwy ale osobiście twierdze że szukasz osoby która "wyceni" Ci tą domenę na xxxx PLN aby pogłaskać Twoje ego. Jeśli szukasz "domenowej wróżki" która to zrobi za pieniądze i wyceni Ci wg schematu zajrzyj na dwie pierwsze strony w Google pod fraze "wycena domen".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojojoj. Ile komplementów:)

To była chyba najbardziej merytoryczna odpowiedź na moje pytania jakiej udzieliłeś.

Niepotrzebne są te wycieczki o jakimś miom "ego" ,które chce być głaskane.

Po prostu pytam (bo po to jest to forum) i chciałbym uzyskać odpowiedź z argumentami.

Jeszcze pytanie: jaka jest bardziej intuicyjna nazwa do kart muzycznych niż "karty muzyczne":)

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pytanie.

Czy mogłby Pan troszkę rozwinąć wypowiedź, że dla Pana ta domena nie ma wartości?

Co skałada się na taką opinię?

Pytam bez złośliwości. Po prostu chciałbym wiedzieć co bierze Pan pod uwagę oceniając tą domenę.

Pozdrawiam!

 

Wyceniając domeny korzystam też ze swojego wieloletniego doświadczenia i intuicji, której wiem, że mogę zaufać. Oczywiście biorę też pod uwagę kwestie merytoryczne, dlatego napisałem, że domena jest warta tylko po wypozycjonowaniu i zarabianiu na reklamie np. sklepu z częściami komputerowymi. Ale domena jako taka jest dla mnie warta 0 zł, bo uważam, że części komputerowe - np. karty graficzne - szuka się raczej na stronach sklepów albo np. porównywarkach cenowych typu ceneo.pl

 

Informacji o kartach graficznych szuka się raczej już w kontekście konkretnego modelu, kiedy chcemy się coś o niej szczególnego dowiedzieć.

 

Biorąc pod uwagę powyższe uważam, że domena nie jest nic warta. Dochodzi jeszcze kilka aspektów, które również przemawiają na jej niekorzyść, ale za długo by tutaj się o tym rozpisywać.

 

--

Daniel Dryzek

http://www.active24.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Ojojoj. Ile komplementów:)

To była chyba najbardziej merytoryczna odpowiedź na moje pytania jakiej udzieliłeś.

Niepotrzebne są te wycieczki o jakimś miom "ego" ,które chce być głaskane.

Po prostu pytam (bo po to jest to forum) i chciałbym uzyskać odpowiedź z argumentami.

Jeszcze pytanie: jaka jest bardziej intuicyjna nazwa do kart muzycznych niż "karty muzyczne":)

Pozdrawiam!

Poszperaj i wydus 30 zl na wycene w jakiejs firmie. Moim zdanie bedzie to jeszcze gorzej wygladalo niz Ci Panowie napisali.

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
W tej samej firmie, która wyceniła Filmik.net na 3850zł? :P

Chyba podziękuję.

Pozdrawiam!

Dobre!!! Hahahahahahahahah

Pozdrawiam.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... mi vicalvit.pl wycenili na 800PLN... :) Ale skończmy off-topic i podyskutujmy o domenie wymienionej w temacie. Jak dla mnie to porażka- reg fee maxymalnie :P

 

PzdR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×