Jump to content
Sign in to follow this  
newseller25

stylista24*pl

Recommended Posts

Dzisiaj puściłbym za 1,5 - 2k zł ale mierzyłbym śmiało w min. 2,5k

 

swoją drogą aż mnie ciekawi kto pyta o cenę:]

 

 

# e-stylista.pl

# stylista.waw.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj puściłbym za 1,5 - 2k zł ale mierzyłbym śmiało w min. 2,5k

 

swoją drogą aż mnie ciekawi kto pyta o cenę:]

 

 

# e-stylista.pl

# stylista.waw.pl

 

Pyta fryzjer- stylista. Nie wiem czy to trochę nie przesadzona cena jak na domenę z "24", ale dziękuję za wycenę :)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem Ci,co od razu mi się skojarzyło,gdy zobaczyłam Twoją domenę-może Ci się przyda, jesli jeszcze o tym nie wiesz.

 

w ciągu ostatniego tygodnia, maksymalnie dwóch, w jakims medium mówili o znanej kobiecie (Polce oczywiscie), która została wystylizowana przez Stylistę 24h. Temat śledziłam bardzo pobieżnie, dlatego nie jestem w stanie sobie przypomniec o kim była mowa i w jakim to było programie, ale na 80- 90% było to w telewizji (choc mogło byc to ewentualnie tez jakies babskie czasopismo)- sam wybadaj sprawę i pogogluj.

 

W każdym razie zapamiętałam nazwę Stylista24h, bo kobieta-zdaje się dosc charakterystyczna,reklama niezła, no i rzecz jasna skojarzyła mi się z domeną i to brzmiącą ninjowato,.Przypuszczam że klient mógł zgłosic się teraz,bo też tę wzmiankę usłyszał/zobaczył, a Twoja domena jest bardziej "pamiętna" i brzmi lepiej niz oryginalna nazwa Stylista24h. Btw wirtualny serwis "stylistyczny"dla kobiet (chyba ten,o którym mowa,ale nie mam pewności) stoi na pięknej subdomenie tu http://page.heromy.com/.

Jest więc też możliwośc,że sam właściciel skapnął się,że domena po takiej reklamie powinna byc bardziej zbliżona do nazwy serwisu.

 

Nie chcę Cię wprowadzic w błąd i nakłaniac do jakiegoś windowania ceny,bo moim zdaniem stylista24.pl cudem piękności też nie jest, a i zainteresowanie klienta może byc jednorazowe i na fali w/w zdarzenia,dlatego może warto to wykorzystac.Poza tym no nie mam co do tego 100% pewnosci.Dlatego, jak już napisałam, poszperaj w necie,czy coś takiego miało miejsce i kogo mogło dotyczyc,bo z drugiej strony - jeżeli jest to prawdą- wzmianka w telewizji daje już większe możliwości cenowe.Odnotowales ostatnio więcej wejsc?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pyta fryzjer- stylista

 

Pytałem z ciekawości bo imho szykuje się ruch na tego typu domeny - jest już kilka możliwości zagospodarowania z realnym, w miarę szybkim zwrotem z inwestycji:]

 

A skoro pyta fryzjer-stylista to choć może on zarabiać całkiem sporo to myślę że parę xxx max będzie chciał wyłożyć. Powodzenia w sprzedaży :)

 

 

PS. A jak z Wawy i będzie skąpił grosza to zapraszam po stylista.waw.pl ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiem Ci,co od razu mi się skojarzyło,gdy zobaczyłam Twoją domenę-może Ci się przyda, jesli jeszcze o tym nie wiesz.

 

w ciągu ostatniego tygodnia, maksymalnie dwóch, w jakims medium mówili o znanej kobiecie (Polce oczywiscie), która została wystylizowana przez Stylistę 24h. Temat śledziłam bardzo pobieżnie, dlatego nie jestem w stanie sobie przypomniec o kim była mowa i w jakim to było programie, ale na 80- 90% było to w telewizji (choc mogło byc to ewentualnie tez jakies babskie czasopismo)- sam wybadaj sprawę i pogogluj.

 

W każdym razie zapamiętałam nazwę Stylista24h, bo kobieta-zdaje się dosc charakterystyczna,reklama niezła, no i rzecz jasna skojarzyła mi się z domeną i to brzmiącą ninjowato,.Przypuszczam że klient mógł zgłosic się teraz,bo też tę wzmiankę usłyszał/zobaczył, a Twoja domena jest bardziej "pamiętna" i brzmi lepiej niz oryginalna nazwa Stylista24h. Btw wirtualny serwis "stylistyczny"dla kobiet (chyba ten,o którym mowa,ale nie mam pewności) stoi na pięknej subdomenie tu http://page.heromy.com/.

Jest więc też możliwośc,że sam właściciel skapnął się,że domena po takiej reklamie powinna byc bardziej zbliżona do nazwy serwisu.

 

Nie chcę Cię wprowadzic w błąd i nakłaniac do jakiegoś windowania ceny,bo moim zdaniem stylista24.pl cudem piękności też nie jest, a i zainteresowanie klienta może byc jednorazowe i na fali w/w zdarzenia,dlatego może warto to wykorzystac.Poza tym no nie mam co do tego 100% pewnosci.Dlatego, jak już napisałam, poszperaj w necie,czy coś takiego miało miejsce i kogo mogło dotyczyc,bo z drugiej strony - jeżeli jest to prawdą- wzmianka w telewizji daje już większe możliwości cenowe.Odnotowales ostatnio więcej wejsc?

 

Dzięki za info :) Większego ruchu na domenie ostatnio nie zaobserwowałem.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
. Btw wirtualny serwis "stylistyczny"dla kobiet (chyba ten,o którym mowa,ale nie mam pewności) stoi na pięknej subdomenie tu http://page.heromy.com/.

 

Regulamin Serwisu

 

 

a. 'Serwis' - oznacza stronę internetową wraz z jej treścią.

 

b. 'Użytkownik' - osoba odwiedzająca stronę i/lub z niej korzystająca w sposób zgodny z niniejszym Regulaminem.

 

c. 'Test' - zestaw pytań znajdujący się w Serwisie.

 

1. Wyniki testu nie muszą pokrywać się z rzeczywistością i nie mogą być traktowane jako wiarygodne źródło informacji.

 

2. Z serwisu należy korzystać zgodnie z niniejszym regulaminem.

 

3. Korzystanie z Testu przez Użytkownika jest bezpłatne, przy czym uzyskanie wyniku następuje po wypełnieniu Testu przez Użytkownika oraz dokonaniu płatności według CENNIKA USŁUG.

 

4. CENNIK USŁUG:

 

Spis metod płatności i cen:

 

a) Paypal, 0,25 PLN , płatność tytułem 'Badania', Paypal e-mail: paypal@page.heromy.com

 

:) SMS o podanej w serwisie treści na numer 92568 , koszt wynosi 25 PLN netto, 30.50 PLN brutto , ważność kodu: 48 godzin. Należy wysłać 2 SMS, można wysłać max 1 sms w ciągu 20 minut.

 

5. Nie ponosimy odpowiedzialności za nieznajomość regulaminu, cen usługi oraz własnych możliwości finansowych. Użytkownik nie ma prawa do zwrotu kosztów za uzyskanie kodu dostępu.

 

6. Użytkownikiem Testu może zostać osoba pełnoletnia lub osoba niepełnoletnia, która uzyskała zgodę swoich przedstawicieli ustawowych lub opiekunów.

 

7. Zaakceptowanie przez Użytkownika Regulaminu podczas rozpoczynania Testu oznacza znajomość tego regulaminu.

 

8. Użytkownik zapoznał się i akceptuje warunki niniejszego regulaminu.

 

9. Wysłanie SMS i wprowadzenie kodu dostępu do serwisu oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie pod adres nadawcy (e-mail lub telefon) informacji handlowej przesyłanej przez administratora serwisu we własnym imieniu lub w imieniu osób trzecich.

 

10. Kontakt z administratorem serwisu: support@page.heromy.com

 

11. Administratorem serwisu jest: A.F.S. LTD, Place Pangahari Mutsamudu, Anjouan, Union of Comoros

Share this post


Link to post
Share on other sites
Regulamin Serwisu (...)

Zdradz mi proszę po co tu wkleiles regulamin serwisu? ;) bo tak dumam i dumam i wydumac nie mogę- chciales strzelic dluższego posta od mojego? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdradz mi proszę po co tu wkleiles regulamin serwisu? :) bo tak dumam i dumam i wydumac nie mogę- chciales strzelic dluższego posta od mojego? ;)

 

"Zareklamowałaś" - umieszczając linka - stronę która naciąga ludzi.

Oczywiście nie sądzę, żebyś zrobiła to celowo.

Stąd wkleiłem regulamin.

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Zareklamowałaś" - umieszczając linka - stronę która naciąga ludzi.

Oczywiście nie sądzę, żebyś zrobiła to celowo.

Stąd wkleiłem regulamin.

 

:)

Sorry, nie wpadłam na to,faktycznie mogło to tak wyglądac,ale naprawdę nie mam z tą stroną nic wspólnego i też uważam stronę za cwaniacką,zwłaszcza,ze podają prawdziwą cenę dopiero w regulaminie, a ogólnie mydlą oczy kwotą 25 gr za Paypal.

 

Napisałam, bo zupełnie szczerze chciałam pomóc Newsellerowi- zaaferowałam się skojarzeniem faktów,a wiem że czasem takie drobiazgi mają znaczenie.

 

No cóż, pisałam posta późno wieczorem-najlepszy to dowód,że o tej porze powinnam spac a nie postowac ;) Przepraszam w każdym razie i ogłaszam wszem i wobec- nie spamuję,a jak mi się to zdarzy to naprawdę nieświadomie.

Edited by efro

Share this post


Link to post
Share on other sites
:)

Sorry, nie wpadłam na to,faktycznie mogło to tak wyglądac,ale naprawdę nie mam z tą stroną nic wspólnego i też uważam stronę za cwaniacką,zwłaszcza,ze podają prawdziwą cenę dopiero w regulaminie, a ogólnie mydlą oczy kwotą 25 gr za Paypal.

 

Napisałam, bo zupełnie szczerze chciałam pomóc Newsellerowi- zaaferowałam się skojarzeniem faktów,a wiem że czasem takie drobiazgi mają znaczenie.

 

No cóż, pisałam posta późno wieczorem-najlepszy to dowód,że o tej porze powinnam spac a nie postowac ;) Przepraszam w każdym razie i ogłaszam wszem i wobec- nie spamuję,a jak mi się to zdarzy to naprawdę nieświadomie.

 

 

Ani przez chwilę Cię nie podejrzewałem:)

 

 

 

A co do wyceny - lubię 24 i myślę, że między 2,5 a 4 bym za nią wołał.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ani przez chwilę Cię nie podejrzewałem:)

 

 

 

A co do wyceny - lubię 24 i myślę, że między 2,5 a 4 bym za nią wołał.

 

Hmm... Aż tyle? Myślałem raczej o sumie między 1-1,5k... W sumie macie rację, zacznę chyba od wyższego pułapu, w końcu kto nie ryzykuje ten nie jedzie :)

 

Dziękuję bardzo i pozdrawiam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krzykniesz więcej niż 2k PLN i już się stylista-fryzjer więcej nie odezwie, takie moje zdanie w tym temacie.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Krzykniesz więcej niż 2k PLN i już się stylista-fryzjer więcej nie odezwie, takie moje zdanie w tym temacie.

 

Sebastian

alpine5

Po co zaraz krzyczeć?.. :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×