Jump to content
DD

MeetDomainers 2010 w Sopocie

Recommended Posts

Chciałbym, żeby tak było - wtedy wszystkie byłyby od złotówki :wacko:

 

DD

 

Po ostatnim MD nie sądzę, żeby jakakolwiek domena na MD 2010 byla od złotówki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po ostatnim MD nie sądzę, żeby jakakolwiek domena na MD 2010 byla od złotówki

Na razie 7 domen z 32 jest od 1 PLN, ale po sondzie na di.pl na pewno jeszcze kilka przybędzie.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na razie 7 domen z 32 jest od 1 PLN, ale po sondzie na di.pl na pewno jeszcze kilka przybędzie.

 

DD

 

Wybierzemy tylko te od złotówki :wacko:

To cieszy i zapowiada jakieś emocje na MD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby ktoś posiadał bardzo dobre keywordy w .biz, .info, .net lub .com to proszony jest o przesłanie propozycji na aukcja@meetdomainers.pl. Przyjmowane będą jednak jedynie zgłoszenia z ceną startową 1 PLN.

 

Mówimy tylko o keywordach premium, czyli słowa typu kredyty, wakacje, prawnik, adwokat itp. Jednowyrazowe, komercyjne słowa kluczowe.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdyby ktoś posiadał bardzo dobre keywordy w .biz, .info, .net lub .com to proszony jest o przesłanie propozycji na aukcja@meetdomainers.pl. Przyjmowane będą jednak jedynie zgłoszenia z ceną startową 1 PLN.

 

Mówimy tylko o keywordach premium, czyli słowa typu kredyty, wakacje, prawnik, adwokat itp. Jednowyrazowe, komercyjne słowa kluczowe.

 

DD

 

 

Lista domen na aukcje, choć jeszcze nie końcowa, wisi od wczoraj i nikt az dziw bierze nie komentuje jakości domen z tej listy :wacko:?

Dla mnie poza max 4 sztukami to jakieś domenki dobre na parking a nie na MD ale może sie nie znam .Sorry ale to jakaś porażka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lista domen na aukcje, choć jeszcze nie końcowa, wisi od wczoraj i nikt az dziw bierze nie komentuje jakości domen z tej listy :)?

Dla mnie poza max 4 sztukami to jakieś domenki dobre na parking a nie na MD ale może sie nie znam .Sorry ale to jakaś porażka

Nie przesłałeś swoich domen to się nie dziw, że same nindże na aukcji :wacko:

 

A tak już zupełnie na poważnie - IMHO bardzo ciekawe domeny na aukcji będą w tym roku. Jak zwykle ocenią licytujący już 20 sierpnia.

 

I już zupełnie na marginesie - na aukcji są zawsze takie domeny, jakie zgłoszą sprzedawcy. W Twoim przypadku możesz mieć pretensje do samego siebie, że nie zgłosiłeś żadnej nazwy :)

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie przesłałeś swoich domen to się nie dziw, że same nindże na aukcji :wacko:

 

DD

 

Daniel ja mowie serio, ze te domeny sa cienkie nie po to zeby wdawać sie w polemikę czy ja przesłałem swoje czy nie.

Moze ci którzy np. w tamtym roku zaufali sile rynku wystawiając domeny od złotówki sprzedali duzo lepsze od tych za grosze teraz juz nie godzą sie na takie ryzyko ? Moze porostu formula jaka zastosowałeś jest zła a nie ze ludzie nie maja domen lub nie chcą ich sprzedać ?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel ja mowie serio, ze te domeny sa cienkie nie po to zeby wdawać sie w polemikę czy ja przesłałem swoje czy nie.

Moze ci którzy np. w tamtym roku zaufali sile rynku wystawiając domeny od złotówki sprzedali duzo lepsze od tych za grosze teraz juz nie godzą sie na takie ryzyko ? Moze porostu formula jaka zastosowałeś jest zła a nie ze ludzie nie maja domen lub nie chcą ich sprzedać ?:wacko:

Masz prawo do swojej opinii :)

 

EDIT: Przy okazji przypomnę, że od 1 sierpnia wzrastają ceny udziału w MeetDomainers. Zapraszam wszystkich niezdecydowanych! Dla grup 2+ specjalna oferta.

 

Rejestracja: http://meetdomainers.eu/rejestracja/

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze ci którzy np. w tamtym roku zaufali sile rynku wystawiając domeny od złotówki sprzedali duzo lepsze od tych za grosze teraz juz nie godzą sie na takie ryzyko ? Moze porostu formula jaka zastosowałeś jest zła a nie ze ludzie nie maja domen lub nie chcą ich sprzedać ? :wacko:

Spora część z tych domen faktycznie nie rozpala wyobraźni :) ale i tak będzie się mówiło o tej najdroższej ( o ile padnie jakiś ładny wynik ).

A są wśród nich takie, które mają szanse na bardzo ładny wynik.

Nie wiem jakie domeny odpadły w konkurencji z tymi, które zostały zakwalifikowane ale największe obawy przed wystawianiem naprawdę dobrych domen budzi chyba brak kupujących.

Zwłaszcza takich, którzy licytowaliby z pewnym panem z Luksemburga :)

 

W ub. roku często było tak, że wielu odpuszczało licytację widząc, że Freddy jest zainteresowany daną domeną.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
W ub. roku często było tak, że wielu odpuszczało licytację widząc, że Freddy jest zainteresowany daną domeną.

co z punktu widzenia biznesowego nie było sensownym rozwiązaniem :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
co z punktu widzenia biznesowego nie było sensownym rozwiązaniem :wacko:

 

dokładnie! to ze ma wiecej srodkow do dyspozycji to nie znaczy ze bedzie przepłacał tylko po to aby wygrać

Share this post


Link to post
Share on other sites
W ub. roku często było tak, że wielu odpuszczało licytację widząc, że Freddy jest zainteresowany daną domeną.

Tylko Göran się nie bał licytować :) Dobrze, że w Sopocie też będzie :wacko:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko Göran się nie bał licytować :) Dobrze, że w Sopocie też będzie :wacko:

Tylko niech wyśpi się porządnie przed licytacją :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za drogo to chyba jeszcze nie nic kupił.

Tylko Göran się nie bał licytować :) Dobrze, że w Sopocie też będzie :wacko:

 

DD

To już znamy wszystkich inwestorów. Fred, Goran i ten od 100 baniek. :)

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
co z punktu widzenia biznesowego nie było sensownym rozwiązaniem :wacko:

Zależy z czyjego punktu widzenia na to spojrzymy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
z punktu widzenia tzw OGÓŁU :wacko:

Biznes zazwyczaj robią jednostki a ogół tylko próbuje lub chce go zrobić.

Na MD też tylko niektórzy zrobią dobre interesy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziś też umieszczę sondę na di.pl odnośnie 30-40 innych domen, z których kilka również może trafić na aukcję. Te, które otrzymają najwięcej Waszych głosów będą miały najwięcej szans.

 

 

aaa no dawaj sondę, bo nuda weekendowa :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
aaa no dawaj sondę, bo nuda weekendowa :)

Proszę bardzo :)

http://www.di.pl/index.php?showtopic=54054

 

Przy okazji, dodałem spotkanie MeetDomainers do Facebooka i GoldenLine - zapraszam Uczestników do zapisywania się:

 

http://www.facebook.com/event.php?eid=1414...7972&ref=mf

http://www.goldenline.pl/spotkanie/meetdomainers-2010-sopot

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja niestety i tym razem nie dam rady być na MeetDomainers :) aczkolwiek bardzo mnie interesują wykłady dotyczące rajów podatkowych. Czy będą w tym roku jakieś płytki/filmy z przebiegu konferencji?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja niestety i tym razem nie dam rady być na MeetDomainers :) aczkolwiek bardzo mnie interesują wykłady dotyczące rajów podatkowych. Czy będą w tym roku jakieś płytki/filmy z przebiegu konferencji?

Na chwilę obecną nagrywanie przebiegu MeetDomainers nie jest planowane.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Finalna lista domen na aukcję, na razie jeszcze bez cen, ale uszeregowana od najdroższej do najtańszej:

 

pr.pl

bar.pl

broker.pl

rynek.pl

fitness.pl

biżuteria.pl (IDN)

imprezy.pl

wędkarstwo.pl, wedkarstwo.pl

haker.pl

lecznica.pl

maszynyrolnicze.pl

nawozy.pl

księgowość.pl (IDN)

neurolog.pl

drinki.pl

hotele.info, hostele.info

startup.pl + start-up.pl

an.pl

ts.pl

lala.pl

pozycjonowanie.com

dotacja.pl

budowanie.pl

agh.pl

klaun.pl

szlifierki.pl

dominik.pl

msp.pl

pogrzeby.com

banany.pl

moldawia.pl (nonIDN)

przepisy.com

szczepionka.pl

pediatra24.pl

fabrykamebli.pl

gadżety.pl (IDN)

grzesiek.pl

hodowle.pl

macedonia.pl

marcin.pl

niania.eu

och.pl

słodycze.pl (IDN)

zdrowie.biz

 

Niektóre z powyższych domen (maksymalnie 2-3) mogą zostać sprzedane na aukcji holenderskiej.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×