Jump to content
Pulsar

Oszustwo Dropped.pl ?

Recommended Posts

Zapłaciłem za subskrypcję kartą kredytową przez AllPay. Napisało mi, że wynik jest pozytywny. Przekierowało mnie na Dropped.pl z informacją, że Twoja subskrypcja została przedłużona, a nie została !!!

 

Pieniądze ściągnęło mi z karty, a nie mogę korzystać z listy domen.

 

Pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło !

 

Ponadto w panelu nie można rejestrować domen, bo wszystkie limity są przekroczone.

 

Co się z Wami dzieje ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z czymś takim to do admina Dropped.pl, a nie się nam wyżalać... Wszystko siedzi w logach, wystarczy mail do admina i po krzyku :D Chyba że to celowa kampania mająca na celu oczernianie Dropped....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co się z Wami dzieje ?!

 

spokojnie :-) gdzie jeszcze o tym napiszesz, na forum miłośników "M jak Miłość"? jak masz problem z dropped to pisz bezpośrednio do nich. i jeszcze raz: spokojnie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Michał bardzo takich rzeczy pilnuje i bez problemu załatwisz wszelkie problemy. Nie denerwuj się nic Ci nie przepadło.

System czasem potrafi robić niespodzianki, ciesz się że to nie Az.pl tam to dopiero pękłaby Ci żyłka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pisałem, bez odpowiedzi.

 

kontakt@dropped.pl to chyba dobry mail ?

 

gosciu jest niedziela - wyluzuj troche ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie napisales ile czasu uplynelo od operacji karta. Operacja ksiegowania zdaje sie trwa godzine lub dwie. Przyzwyczajony uzywajac karty na wielu stronach sam bylem zdziwiony na poczatku ze nie dzieje sie to w ciagu kilku sekund a najprawdopodobniej recznie. Nie ma sie czym martwic, cierpliwosci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poza tym dolicz to ze Michał mieszka w USA wiec jest pewne roznica w czasie i nie zawsze jest w stanie odpowiedziec na kazdego maila :D

 

Bez stresu Michał to naprawde porzadny gosc i watpie aby chcial Cie oszukac ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Transakcje kartą kredytową są przez AllPay.pl rozliczane w ciągu kilku godzin. Jest o tym napisane przy wpłacie na konto do rejestracji domen, ale faktycznie powinna być też informacja przy zapłacie za subskrypcję. Dopiszę takie info jutro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uzywam platnosci AllPay na swoich stronach internetowych. Tak wiec wiem conieco jak one funkcjonuja.

Szubkie platnosci oferuje tylko Inteligo oraz mBank. Reszta dziala z mniejszym lub z wiekszym opoznieniem. A z najwiekszym - karty platnicze, gdzie czas oczekiwania jest kilkugodzinny (nawet do 12 godzin!)

 

Tak wiec miej to na uwadze dokonujac platnosci karta kredytowa przez AllPay.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...dlatego też przy opłacaniu domen został dodany dodatkowy 12-godzinny bufor na rozliczenie płatności przez AllPay.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×