Jump to content
DESiGNER

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich

  

123 members have voted

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich

    • Jarosław Kaczyński
      57
    • Bronisław Komorowski
      42
    • [ Oddam nieważny głos ]
      7
    • [ Nie będe głosował ]
      17


Recommended Posts

Z uwagi iż czeka nas II tura głosowań pozwoliłem sobie zapoczątkować temat wraz z sondą .

Pozostaje nam skupić się na 2 kandydatach .

Zapraszam do dyskusji oraz udziału w sondzie

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest duża szansa, że Jarosław Kaczyński wygra wybory. Ja się cieszę, bo nie chcę by było tak jak w Rosji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja tradycyjnie nie zagłosuję. :)

Ważniejsze sprawy mam w życiu do robienia ...niż bieganie na skinienie władzy.

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zastanowię się jeszcze. Mamy tydzień, mają szanse by mnie przekonać.

 

 

12 dni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja tradycyjnie nie zagłosuję. :)

Ważniejsze sprawy mam w życiu do robienia ...niż bieganie na skinienie władzy.

 

Po jaką cholerę marnujesz swój cenny czas i odchodzisz od tych "wazniejszych spraw" aby pisać na forum?

Wybory to nie skinienie władzy ale szansa aby zabrać głos.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po jaką cholerę marnujesz swój cenny czas i odchodzisz od tych "wazniejszych spraw" aby pisać na forum?

Wybory to nie skinienie władzy ale szansa aby zabrać głos.

Wybory to nie szansa na zabranie głosu... to udawanie że "ktoś" liczy się z Twoim zdaniem.

Może to kiedyś zrozumiesz.

(gdyby 100% zagłosowało.. żyło by się lepiej?)

(poza tym mogę sobie pozwolić na odrobinę zmarnowania mojego cennego czasu... gdyż zapuszczam brodę i na chwilkę przestała rosnąć... więc w tym czasie mogę coś skrobnąć)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja tradycyjnie nie zagłosuję. :)

Ważniejsze sprawy mam w życiu do robienia ...niż bieganie na skinienie władzy.

Jeśli nie masz zamiaru brać udziału w wyborach, po co bierzesz udział w dyskusji?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli nie masz zamiaru brać udziału w wyborach, po co bierzesz udział w dyskusji?

Czekałem na tego typu odpowiedź :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli nie masz zamiaru brać udziału w wyborach, po co bierzesz udział w dyskusji?

 

Bo może dyskutowanie na forum sprawia mu przyjemność? Pomyślałeś o tym?

 

 

Ja również nie będę głosował w 2turze, gdyż uważam że każdy mój wybór na jednego z panów, byłby wbrew temu co o tym sądzę. Co nie zmienia faktu że tak czy owak nie jestem zadowolony z wyboru rodaków.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo może dyskutowanie na forum sprawia mu przyjemność? Pomyślałeś o tym?

 

 

Co nie zmienia faktu że tak czy owak nie jestem zadowolony z wyboru rodaków.

 

Piszesz jakby to było jakieś zaskoczenie :) . To było bardziej niż oczywiste że postaciami pierwszoplanowymi będzie Komorowski i Kaczyński a inni nie będą się liczyć .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wybory to nie szansa na zabranie głosu... to udawanie że "ktoś" liczy się z Twoim zdaniem.

Może to kiedyś zrozumiesz.

 

1+1=2 a 2>1

 

Może kiedyś to zrozumiesz :)

 

 

(poza tym mogę sobie pozwolić na odrobinę zmarnowania mojego cennego czasu... gdyż zapuszczam brodę i na chwilkę przestała rosnąć... więc w tym czasie mogę coś skrobnąć)

 

moze lepiej że nie głosowałeś, bo tłumaczenia masz na poziomie piaskownicy

 

 

 

 

Czekałem na tego typu odpowiedź :)

 

i jak tak czekałeś to przygotowałeś na nie odpowiedź czy tak tylko trollujesz?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1+1=2 a 2>1

 

Może kiedyś to zrozumiesz :)

 

 

 

 

moze lepiej że nie głosowałeś, bo tłumaczenia masz na poziomie piaskownicy

 

 

 

 

 

 

i jak tak czekałeś to przygotowałeś na nie odpowiedź czy tak tylko trollujesz?

 

Zależy w jakiej perspektywie patrzymy... każdy jest trollem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zależy w jakiej perspektywie patrzymy... każdy jest trollem.

 

Możesz to bardziej rozwinąć nie pozostawiając wątpliwości ? Gdyż mam wrażenie że mylisz wyminę wartościowych informacji / poglądów z trollowaniem wrzucając do jednego worka

 

Jest duża szansa, że Jarosław Kaczyński wygra wybory. Ja się cieszę, bo nie chcę by było tak jak w Rosji

 

A ja myślę iż przewaga Komorowskiego podłóg Kaczyńskiego będzie lekko ponad 10% . Na Komorowskiego będzie głosować większość osób które oddały głos na Napieralskiego natomiast Kaczyński będzie mógł liczyć na głosy planktonu wyborczego Morawskiego czy Jurka

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Możesz to bardziej rozwinąć nie pozostawiając wątpliwości ? Gdyż mam wrażenie że mylisz wyminę wartościowych informacji / poglądów z trollowaniem wrzucając do jednego worka

Piszę w temacie " Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich"

Napisałem.. że "tradycyjnie nie wezmę udziału w głosowaniu" i tyle... więc po co ten szum?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Piszę w temacie " Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich"

Napisałem.. że "tradycyjnie nie wezmę udziału w głosowaniu" i tyle... więc po co ten szum?

 

Nie wiem czym się tutaj chwalić . Dla mnie głosowanie to obywatelski obowiązek . W Polsce powinno być jak w Belgii ( obowiązkowe głosowanie )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czym się tutaj chwalić . Dla mnie głosowanie to obywatelski obowiązek . W Polsce powinno być jak w Belgii ( obowiązkowe głosowanie )

.. i dokładnie ja tak samo myślę o osobach które biorą udział w głosowaniu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czym się tutaj chwalić . Dla mnie głosowanie to obywatelski obowiązek . W Polsce powinno być jak w Belgii ( obowiązkowe głosowanie )

 

Dla mnie to głupota by głosowanie było obowiązkiem. Masz kandydata to głosuj, jeśli nie to daj wybrać innym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czym się tutaj chwalić . Dla mnie głosowanie to obywatelski obowiązek . W Polsce powinno być jak w Belgii ( obowiązkowe głosowanie )

A Ci, którzy nie chcą głosować to powinni być doprowadzani z karabinem przy głowie, czy od razu do obozu pracy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
.. i dokładnie ja tak samo myślę o osobach które biorą udział w głosowaniu :)

 

 

Nie potrafię zrozumieć Twojego toku rozumowania .Cóż nie mam czasu dzisiaj na dalszą dyskusję .

 

Pozdrawiam

 

 

 

A Ci, którzy nie chcą głosować to powinni być doprowadzani z karabinem przy głowie, czy od razu do obozu pracy?

 

 

Bez przesady . Nie mniej jednak jakieś konsekwencje powinny być . Można by to porównać do obowiązkowego składania zeznania podatkowego .

 

Polskie społeczeństwo jest leniwe . Wystarczy zinformatyzować cały przebieg głosowania aby można było również przez internet oddać głos wraz z podpisem elektronicznym to nawet nie trzeba byłoby wychodzić z domu czy też niepełnosprawni mieliby ułatwione życie . Oczywiście byłby wyjątki nie mnie jednak frekwencja byłaby znacznie wieksza

 

 

Dla mnie to głupota by głosowanie było obowiązkiem. Masz kandydata to głosuj, jeśli nie to daj wybrać innym.

 

To jest tylko moja sugestia , nie każdy musi się z tym zgadzać

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

wydaje mi się, że łatwiej by było zachęcić ludzi do głosowania, gdyby Ci, którzy są wybierani odpowiadali przed sądem za swoje obietnice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czym się tutaj chwalić . Dla mnie głosowanie to obywatelski obowiązek . W Polsce powinno być jak w Belgii ( obowiązkowe głosowanie )

 

Żeby decydowali ludzie którzy nie interesują się polityką i głosowali na tą mordę którą im w TV pokazują?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×