Jump to content
DESiGNER

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich

  

123 members have voted

  1. 1. Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich

    • Jarosław Kaczyński
      57
    • Bronisław Komorowski
      42
    • [ Oddam nieważny głos ]
      7
    • [ Nie będe głosował ]
      17


Recommended Posts

Aha... Ot moralność Kalego. Czyli czekamy aż zgarną z Arbuzami 5 stanowisk w KRRiTV :blush:

Ja nie będę podnosił głosu bo trzeba być lemingiem żeby wierzyć, że kolejna władza zachowa się inaczej.

 

Liczę jednak na Ciebie i Twoją konsekwencję. Oczywiście taki żart i nie liczę na to :)

 

G.

Ja liczę że w końcu się kluby dogadają i zmienią ustawę o radzie i powolywaniu władz mediow publicznych.

 

Nawet jeśli Po zachowałaby się jak należy i wybrała niezależną rade jakę będzie mieć pewność że kolejny rzad postąpi podobnie? Dla ~20 spoleczenstwa wiadomości tvp to obowiązkowy punkt dnia i o to toczy się walka.

I gadanie przez PIS że PO upolitycznia media nic nie da, bo bardziej upolitycznione już chyba być nie mogą, a sytuacja finansowa jest bardzo kiepska. Także spoleczenstwo i tak ją rozgrzeszy.

 

Nie mówie że to jest dobre, ale jak pisałem powoływanie niezależnej rady bez zmiany ustawy i pewności że kolejne rządy jej nie upolitycznią byłoby ze strony PO(czy każdej innej partii) frajerstwem.

I nie jest to kwestia moralności Kalego, ale obiektywizm i okrutna rzeczywistość.

 

Może jak już SLD i PIS stracą media łatwiej się będzie z Nimi dogadać.

 

Poza tym to nie kwestia polityków w KRRiT upolityczniła tvp ale kwestia że byli "źli" i o to im chodziło.

Daj szanse Dworakowi i Luftowi.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Głupoty wypisujesz, nikt nigdy nie chciał odpolitycznić TVP.To by było samobójstwo, swoi ludzie w publicznej TV to podstawa każdego rządu. Ja bym najchętniej sprywatyzował ten kołchoz tylko że to nigdy nie przejdzie :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Głupoty wypisujesz, nikt nigdy nie chciał odpolitycznić TVP.To by było samobójstwo, swoi ludzie w publicznej TV to podstawa każdego rządu. Ja bym najchętniej sprywatyzował ten kołchoz tylko że to nigdy nie przejdzie :ph34r:

tak jak mówisz, krzyczą zeby to zrobić ale nikt nie robi i nie zrobi, bo to najlepsza tuba propagandowa i na koszt podatnikow - nasz koszt

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Muszka Paulina przepowiada wyniki wyborów parlamentarnych.

 

 

Hehe, dobre! Osobiście brakuje mi tu jeszcze SLD, ale musieli by dorysować szambo ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hehe, dobre! Osobiście brakuje mi tu jeszcze SLD, ale musieli by dorysować szambo ;-)

Szambo nie szambo, ale jak widać, SLD to na razie jedyna partia, która pamięta o powodzianach również po wyboracha nie tylko przed nimi (kiedy są potrzebni do zrobienia dobrego wrażenia). I robią to politycy opozycji, gdy tymczasem dwie duże partie (w tym jedna rządząca) i ich członkowie w tym samym czasie albo walczą o kawałek drewna opałowego w kształcie krzyża (to ekipa Jarosława K.) albo też mają ważniejsze sprawy na głowie, np. mszę święta na szczycie Śnieżki (to Bronek K.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu się nie zgodze, PO jest ostatnio zajęta wyłudzaniem od na pieniedzy, celowo nie rozwiązując kwestii krzyża.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×