Jump to content
macjous

Kto gra na giełdzie?

Recommended Posts

Do września będzie 50 zł.

 

Trochę później ale jest. Przyznam szczerze, że wtedy myślałem, że już przegrzali branżę... wszędzie pisali o polskich twórcach gier i myślałem, że to max a tymczasem poszło dalej... Gratuluję, jeżeli nie wyskoczyłeś jeszcze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsi "wygrani" na forexie

 

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/czarny-czwartek-forex-saxo-bank,142,0,2229902.html

 

Jan K. (od początku sprawy prosi o zachowanie anonimowości) to jeden z tysięcy foreksowych spekulantów na świecie, którzy stracili oszczędności w "czarny czwartek" 15 stycznia 2015 r., gdy bank centralny Szwajcarii uwolnił kurs rodzimej waluty. Ale to nie koniec: po kilku dniach Saxo Bank powiadomił go o tym, że ceny zawartych wcześniej transakcji zostały zmienione i w związku z tym Jan K. jest winny bankowi jeszcze ponad 900 tys. zł, a jego żona - ponad 1 mln zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Większość brokerów umorzyło debety i powypłacało pieniądze. Pod koniec zeszłego roku skapitulował TMS, tak samo mBank tylko bardziej po ciuchu. Inni jeszcze wcześniej. Jestem przekonany, że i w tym przypadku dojdzie do ugody bo takie sprawy zbytnio obnażają mechanizmy działania brokerów. To już takie ostatnie echa "czarnego czwartku".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie interesuje sie forexem aż tak żebym wszytko wiedział o tym ale mam jedno pytanie, czy jezeli by byka odwrotna sytuacja tego kursu to najpierw pewnie sadzili by sie w Polsce a gdyby tu nic nie zdziałali to pewnie czym prędzej by pędzili po swoje do Kopenhagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie tam nie żal. Widziały gały co podpisywały. I rację ma sąd, który twierdzi, że te osoby to nie są zwykli konsumenci, bo musieli dysponować wiedzą i podejmować bardziej zaawansowane analitycznie decyzje. ament.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×