Jump to content
Sign in to follow this  
Alex

iPhone 4

Recommended Posts

Od Wtorku Apple wysyła zamówione w internecie iPhone 4.

Tak po pobieznej zabawie z 4ką... nie widzę znaczacych różnic :)

 

Jest co prawda face kamera ale nie działa ze Skype, a Face Time działa tylko na WiFi a nie na 3G / 4G

jest co prawda HD video ale 3Gs'em nagrałem raptem jedno odkąd go mam (wiec personalnie nie ma dla mnie znaczenia).

OS4 jest wszędzie taki sam więc i tu róznica niewielka.

Zmiana kształtów też niewiele znaczy dla tych co używją specjanych case'ów.

Po włożeniu w obudowę telefony mało się różnią.

 

Kamera co prawda robi lepsze zdjecia i tu jest ewentualnie mała różnica.

 

Jedynym plusem jest to że w końcu mój lokalny sklep Appla (niestety nie w Polsce) sprzedaje odblokowane telefony.

Także można je użyć z kazdym SIMem (uzywam TAKTAKa za kazdym razem jak jestem w Polsce)

 

A taki oto obrazek pokazuje się w iTunes:

 

DSC01968.jpg

 

IMHO nie jest warto zmieniać 3GS na 4, przynajmniej dopóki kamera nie będzie działać ze Skype,

no chyba że ktos lubi gadgety :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu jest link dla tych co chcą zobaczyć jak wygląda FaceTime

(niestety majac jeden telefon nie można sobie porozmawiać)

 

 

Widać że nawet na WiFi system działa bez rewelacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No w końcu nie będzie problemu też z on/off buttonem, który w 2g/3g/3gs się zapadał i czasami trzeba było dużo siły aby uruchomić telefon. Tak przy okazji masz cysty ekran? Z doniesień wynik, że w stanach było kilka czy kilkanaście przypadków z żółtymi plamami na ekranie, ale myślę, że to jakaś panika niepotrzebna ...

Edited by Saint

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnie się udało, nie ma żadnych problemów, ale słyszałem że jest sporo osób co dostało defektywne telefony.

Plamy to nie jedyny problem...jest jeszcze coś czego nikt kupujacy Iphone 4 nie uniknie...

z jakiegoś powodu anteny zostały umieszczone w ramce telefonu i reka blokuje sygnał.

 

robi się o tym coraz głośniej:

Edited by Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites
z jakiegoś powodu anteny zostały umieszczone w ramce telefonu i reka blokuje sygnał.

 

Ten jakiś powód to konieczność powiększenia baterii. Największą wadą wszystkich smartfone'ów z dużym dotykowym ekranem jest konieczność ich częstego ładowania, a póki nie nastąpi jakiś przełom technologiczny w ogniwach zasilających, będzie można z tym walczyć jedynie używając większych baterii.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ajfon Srajfon 4 ma podobno jakieś problemy z zasięgiem:

http://antyweb.pl/powazny-problem-z-zasiegiem-w-iphone-4/

a tutaj aroganckie tłumaczenia Jobsa: http://antyweb.pl/zle-trzymasz-telefon-lub...-4-z-zasiegiem/

 

Także uważaj jak trzymasz swój telefon, bo Jobs nie uzna Twojej reklamacji...

 

Hahaha

 

Ja do dziś się dziwie skąd popyt na tego smartfona . Nie dość że ma kiepski support w Polsce , dedykowane rzeczy i złącza to jeszcze takie kwiatki .

Wiele smartfonów jest bardziej zaawansowanych oraz tańszych a mimo to ciągnie do jabłuszka . Dla mnie to zbędny gadżet

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja do dziś się dziwie skąd popyt na tego smartfona .

 

Rekama :) no i tysiące gier/programików, które można znaleźć na necie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rekama :) no i tysiące gier/programików, które można znaleźć na necie...

 

W głównej mierze reklama . Zaczynają prowadzić politykę jak M$ . Brakuje jeszcze wciskania dodatkowych oprogramowań do produktów .

 

Na symbiana , androida jak i WM również jest w czym wybierać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak pisałem wczesniej... zmiana z 3GS na 4 jest przedwczesna.

Dzieki Bogu swojego dostałem od wdziecznego klienta który jest pracownikiem Apple.

Ci co stali w kolejkach paradoksalnie dostali za to po plecach.

 

 

Hahaha

 

Ja do dziś się dziwie skąd popyt na tego smartfona . Nie dość że ma kiepski support w Polsce , dedykowane rzeczy i złącza to jeszcze takie kwiatki .

Wiele smartfonów jest bardziej zaawansowanych oraz tańszych a mimo to ciągnie do jabłuszka . Dla mnie to zbędny gadżet

 

Poza Polską jest jeszcze spory rynek na iPhone :)

Dedykowane rzeczy do dobrze.... ja mam aplikacje z 3 banków do obsługi kont, które istnieją tylko na iPhone (poza jednym które jest teżna Blackberry)

UI tych aplikacji jest rewelacyjny (poza iPhone nikt nie jest w stanie przynajmniej na razie tego zaoferować)

A co to są dedykowane złącza? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak jak pisałem wczesniej... zmiana z 3GS na 4 jest przedwczesna.

Dzieki Bogu swojego dostałem od wdziecznego klienta który jest pracownikiem Apple.

Ci co stali w kolejkach paradoksalnie dostali za to po plecach.

 

 

 

 

Poza Polską jest jeszcze spory rynek na iPhone :)

Dedykowane rzeczy do dobrze.... ja mam aplikacje z 3 banków do obsługi kont, które istnieją tylko na iPhone (poza jednym które jest teżna Blackberry)

UI tych aplikacji jest rewelacyjny (poza iPhone nikt nie jest w stanie przynajmniej na razie tego zaoferować)

A co to są dedykowane złącza? :)

 

 

Ad.1 . Nie mniej jednak Polska traci .

 

Appstore dla Polski jest wykastrowany , okres gwarancyjny skrócony do roku . Nie wiem jak z reklamacjami czy dany model aby go zweryfikować oraz ewentualnie naprawić trzeba odesłać za wielką wodę

 

 

Ad 2. Wiekszość telefonów jak i smartfonów wprowadza standardowe micro usb , taki kabel jest dość popularny więc i nie ma problemu z podłączeniem pod pc u znajomego ( np ) . Natomiast Apple dyktuje własne rozwiązania . Tylko że zapomniał że Polska to nie USA .Produkty są takie popularne

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziś czytałem że użytkowinicy na całym świece zaczeli pozwy składać.

 

Nie dziwie się .Ludzie słono płacą za srajfoa a dostają taki shit

 

Jedyna osoba która właściwie potraktowała ten niewypał Apple :)

 

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziś czytałem że użytkowinicy na całym świece zaczeli pozwy składać.

 

Nie pozwy , tylko puki co jeden, co prawda grupowy. Niestety przy każdym glitch'u produktów sprytne kancelarie szukają użytkowników w imieniu których mogą wystąpić z pozwem, że np na kawie nie ma napisu 'gorące debilu'

Share this post


Link to post
Share on other sites
iPhone 4 vs. HTC Evo

:)

 

Słyszałem, że Samsung Galaxy z Androidem jest całkiem w porządku :)

http://galaxys.samsungmobile.com/

 

Może to dlatego, że wyglądem praktycznie nie różni się od iPhone 3G i 3GS.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • Jutro zakończenie aukcji
    • Darmowaczcionka.pl   Aukcja BCM https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605852/
    • AUKCJA AM cena startowa 1 pln  _ ZAKONCZENIE PIATEK 26.04 20:00   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605824/?utm_source=market_redirect&_track=b757a8f3eabd882fa1e133434b3ebd18
    • Woliery.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/woliery.eu/
    • dobraopiekunka.pl   Sprzedam domenę dobraopiekunka.pl za pośrednictwem giełdy AfterMarket. Nazwa idealna dla wyszukiwarki niań i opiekunek. Cena do negocjacji. Zapraszam!
    • jutro zakończenie aukcji
    • Zapraszam na aukcje domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   autoekspert.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/9890/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-23 13:11:49) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-04-29 godz. 19:15   arctic.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/9892/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-23 14:00:38) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-04-29 godz. 19:20   DD
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,179
    • Most Online
      880

    Newest Member
    filman_icc
    Joined
×