Skocz do zawartości

Szukam dobrego bankuCo polecacie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
170 odpowiedzi w tym temacie

zabaco

zabaco

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 662 postów

Czy ktoś by mógł polecić konto bankowe ?

Zależy mi na:

- dodatkowo konto oszczędnościowe

- niskie opłaty za prowadzenie/kartę

- darmowe wypłaty z każdego bankomatu

- darmowe przelewy

Wejdź i coś wybierz :) klik

umberto

umberto

.za.je.bi.sc.ie(tm)

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 991 postów

Czy ktoś by mógł polecić konto bankowe ?

Zależy mi na:

- dodatkowo konto oszczędnościowe

- niskie opłaty za prowadzenie/kartę

- darmowe wypłaty z każdego bankomatu

- darmowe przelewy

Mam mbank od 2005 roku. Nigdy żadnych problemów. Nie wiem jak dla nowych klientów to teraz wygląda, ale póki co mam dodatkowe konto oszczednościowe (eMax), ale mnie to wisi, bo wiadomo, kokosów z tego nie ma. W dodatku w parę sekund możesz sobie założyć subkonta. Mam niskie opłaty za prowadzenie w wysokości...0 zł miesięcznie (pewnie zalezy od obrotu kartą, ale ponieważ robię 95% płatności kartą, to mnie to wisi). Darmowe wypłaty z bankomatów: euronet, wbk, innych nie wiem, nie sprawdzałem, bo euronet mi wystarczy. Darmowe przelewy - jak najbardziej. e-przelewy oczywiście (btw tak się często wk..am stojąc na poczcie, że też ludzie jeszcze każą sobie robić przelewy "tradycyjnie" w okienku i tylko zawalają kolejkę, jakby nie mogli robić e-przelewów - szybciej i taniej). Tylko niestety banki nie wdrożyły jeszcze od ok. 2007 roku dyrektywy unijnej o darmowych przelewach do krajów unii. co prawda jest pewna furtka, że nie muszą, ale to jest wkurzające, bo jakieś 10-20% rzeczy kupuję online za granicą i te przewalutowania na karcie kredytowej mnie doprowadzają do szału. oczywiście spready na koncie walutowym tak samo. poza tym zero problemów. i żadnego telemarketingu, nienachalni, powyłączałem wszelkie marke-sringi. W dodatku infolinia szybka i całodobowa - tak jak powinno być w każdym banku. no i menu przejrzyste. weryfikacja telekodem i wybierasz zero i już łaczy z konsultantem, a nie jak w innych BOK-ach, że trzeba się przebijać przez dziesięciostopniowe menu. jaka oszczędność czasu. Dobra, za poradę należy się uśmiech.

dezso

dezso

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów

Co do mBanku to wszystkie bankomaty mam bezpłatne, ale od lutego wprowadzili, że jak wypłacasz poniżej 100 zł to jest jakaś opłata. Aplikacja na tel działa sprawnie i w niej jest opcja bezpośredniego połączenia się z infolinią bez jakichś telekodów czy innych śmiesznych weryfikacji (super przydatne, szczególnie jak potrzebowałem w trasie szybko zablokować kartę i nie było opcji przeszukiwania jaki to telekod sobie ustawiłem). Co prawda ostatnio odświeżyli wygląd aplikacji mobilnej i bardziej podobała mi się poprzednia wersja, ale funkcjonalności odmówić nie można. Przelewy wewnętrzne natychmiast, wpłatomaty praktycznie wszędzie, bo można korzystać z wpłatomatów euronetu. Posiadaczem rachunku może być więcej niż jedna osoba, nawet niespokrewniona. Za polecenia można zgarnąć prowizję.

Mam jeszcze konto w IdeaBank i też jestem zadowolony, aplikacja na tel. działa super, dostęp online ma czasami swoje humory i nieraz jakoś nie chce się wczytać i dopiero po chwili zaskoczy, ale nie jest to jakoś uciążliwe. Uwaga, nie wszystkie szybkie płatności obsługują IdeaBank. Przelewy wewnętrzne natychmiast, wpłatomaty praktycznie wszędzie, bo można korzystać z wpłatomatów euronetu.

Miałem jeszcze Getin Bank (brak szybkich przelewów wewnętrznych, reszta ok), BZ WBK (trzeba się fatygować do placówki, bo wielu rzeczy nie można zrobić w systemie online lub telefonicznie, nad obsługą klienta w placówkach też powinni popracować), AliorBank (pomimo zamknięcia rachunku i usunięcia danych nadal dzwonią, wysyłają wiadomości sms i nawet wysyłają listy), PKO BP (było spoko, ale oferta rachunku trochę niedostosowana do kogoś kto funkcjonuje praktycznie bezgotówkowo i online).

Na sprzedaż: Niewybuchy.pl | Zrebkowanie.pl

zabaco

zabaco

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 662 postów

Trochę posprawdzałem dziś i ciekawie wygląda oferta nestbanku, praktycznie spełnia moje wszystkie kryteria. Posiada ktoś konto w tym banku ?

Wejdź i coś wybierz :) klik

Mojekonto

Mojekonto

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Trochę posprawdzałem dziś i ciekawie wygląda oferta nestbanku, praktycznie spełnia moje wszystkie kryteria. Posiada ktoś konto w tym banku ?

Ja mam, mogę z czystym sumieniem polecić. Nie martwię się o opłaty bo jest darmowe a po niedawnym dodaniu płatności HCE spełnia moje oczekiwania w 100%

umberto

umberto

.za.je.bi.sc.ie(tm)

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 991 postów

Ja mam, mogę z czystym sumieniem polecić. Nie martwię się o opłaty bo jest darmowe a po niedawnym dodaniu płatności HCE spełnia moje oczekiwania w 100%

No proszę, jak oni to szybko wychwytują ci szpece od marketingu szeptanego. Wczoraj wspomniana nazwa banku, dziś już informacja o tym banku przez zarejestrowanego właśnie użytkownika. I złoty pińdziesiont zgarnięte od agencji za wpis.

Mojekonto

Mojekonto

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

No proszę, jak oni to szybko wychwytują ci szpece od marketingu szeptanego. Wczoraj wspomniana nazwa banku, dziś już informacja o tym banku przez zarejestrowanego właśnie użytkownika. I złoty pińdziesiont zgarnięte od agencji za wpis.

Nieładnie tak z góry zakładać, że każdy nowy użytkownik to od razu oszust itd. Ja akurat prowadzę bloga finansowego i sam mam po prostu konto w Neście.

szogun

szogun

webenable.pl

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 561 postów

W dzisiejszych czasach tak wygląda "ten bardziej profesjonalny" marketing szeptany. W brand24 wyświetliło się powiadomienie, no to trzeba działać, rejestrujemy się jako normalny użytkownik, dodajemy jakiś mało merytoryczny komentarz, witamy się, a później przechodzimy do naszej sprawy. Całość zajęła w/w użytkownikowi 28 minut (rejestracja 10:08, post we właściwym wątku 10:36).

Oczywiście - to też może być zwykły zbieg okoliczności... :)

ContentNinja.pl - Zwiększ swój zasięg w Internecie, pozyskaj nowych Klientów i zwiększ swoje dochody.
ProjektStronyInternetowej.pl -  Tworzymy profesjonalne strony internetowe o dowolnym stopniu entropii.
​Obsługę serwisów zapewnia firma Webenable.pl 

Mojekonto

Mojekonto

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

W dzisiejszych czasach tak wygląda "ten bardziej profesjonalny" marketing szeptany. W brand24 wyświetliło się powiadomienie, no to trzeba działać, rejestrujemy się jako normalny użytkownik, dodajemy jakiś mało merytoryczny komentarz, witamy się, a później przechodzimy do naszej sprawy. Całość zajęła w/w użytkownikowi 28 minut (rejestracja 10:08, post we właściwym wątku 10:36).

Oczywiście - to też może być zwykły zbieg okoliczności... :)

No niestety, trafiłem na komentarz o banku w złym czasie (nawet nie patrzyłem, kiedy został dodany). Zapewniam, że nie jestem żadnym płatnym komentatorem (nawet nie zdawałem sobie sprawy, że coś takiego istnieje). Jako nowy użytkownik, chciałem się po prostu przysłużyć pomocą a wyszło jak wyszło. :(

szogun

szogun

webenable.pl

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 561 postów

No niestety, trafiłem na komentarz o banku w złym czasie (nawet nie patrzyłem, kiedy został dodany). Zapewniam, że nie jestem żadnym płatnym komentatorem (nawet nie zdawałem sobie sprawy, że coś takiego istnieje). Jako nowy użytkownik, chciałem się po prostu przysłużyć pomocą a wyszło jak wyszło. :(

Pisałeś, że prowadzisz bloga finansowego.

Nikt jeszcze nie próbował dodawać komentarzy "spam" do Twoich artykułów?  ;)

Użytkownik szogun edytował ten post 08 maja 2017 - 21:48

ContentNinja.pl - Zwiększ swój zasięg w Internecie, pozyskaj nowych Klientów i zwiększ swoje dochody.
ProjektStronyInternetowej.pl -  Tworzymy profesjonalne strony internetowe o dowolnym stopniu entropii.
​Obsługę serwisów zapewnia firma Webenable.pl 

Mojekonto

Mojekonto

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Tak, prowadzę.

Oczywiście, że tak. Codziennie muszę usuwać po kilka, ale tych najeżonych linkami. Typu: "Cześć, super artykuł, a jeśli chcesz poczytać o tym więcej, odwiedź [i tu link lub masa linków]. ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych