Jump to content
Sign in to follow this  
boski_wiatr

Mam takie pytanko( na razie jedno)

Recommended Posts

Gdy mam stronę internetową i parkuję domeny np: w ND to czy mogę linki do tych swoich domen zaparkowanych umieścić na swojej stronie inernetowej, czy to ND nie uzna za reklame i będzie to później powód do zerwania umoowy

za wszelkie odp dziekuje

Robert

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdy mam stronę internetową i parkuję domeny np: w ND to czy mogę linki do tych swoich domen zaparkowanych umieścić na swojej stronie inernetowej, czy to ND nie uzna za reklame i będzie to później powód do zerwania umoowy

za wszelkie odp dziekuje

Robert

 

 

Przykro mi ale jest to zabronione :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również mam pytania , ale nie jedno...(sorry nowicjusz jestem )

 

1) Co oznaczają terminy

 

a) Count

:) KD

 

2) Wchodze na http://nichebotclassic.com , wpisuje literówke www.allegrl.pl , wpisuje token..i co ?

 

 

 

Your search for "www.allegrl.pl" produced 0 results.

 

 

O co chodzi ? Pod "count" powinna sie pokazywać jakaś liczba..o czym ona świadczy ? W jaki sposób jest wyliczona.

 

 

Z góry dziekuje za odp. i pozdrawiam wszyskich ludzi dobrej woli :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostatnio pytanie o *.pl jest zablokowane na nichebotclassic.com i wynik zawsze jest = 0

 

hm??? u mnie działa. www.nichebotclassic.com/kd

Share this post


Link to post
Share on other sites
A count i KD ?

 

to jest to samo, używane tutaj zamiennie (ale poprawnie raczej KD, bo count może odnosić się też np. do overture, poprawcie mnie jeśli się mylę). jest to liczba wskazująca na to ile razy jakieś słowo kluczowe było wpisane w google w ciągu ostatniego roku. niektórzy internauci przez nieuwagę wpisują adresy stron do google'i zamiast do paska adresu przeglądarki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
użyj TEGO adresu: http://www.nichebotclassic.com/kd/

otrzymasz wynik ponad 49000

 

 

oo, no a ja cos ostatnio nie patrzylem na NB po wprowadzeniu kodu weryfikacji bo jakos marne te wyniki pokazywal, ale jednak z tym linkiem dziala spoko. (dzieki)

A tak przy okazji uzywacie cos może innego moze jakiegos softu w dzialaniu jak NBotC? mozecie cos polecic dobrego i miedzynarodowego i ewentualnie niedrogiego? :rolleyes:.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×