Jump to content
Sign in to follow this  
tmi

Wire z Sedo

Recommended Posts

Hej,

 

Dostal juz ktoś z was wire z Sedo za poprzedni miesiac? W billingu mam ze wyslali 11 i do tej pory cisza.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hej,

 

Dostal juz ktoś z was wire z Sedo za poprzedni miesiac? W billingu mam ze wyslali 11 i do tej pory cisza.

 

Może US Ci przechwycił? :-P

A tak serio – do wczoraj też nie miałem jej na koncie. Dziś nie wiem, bo mają jakąś awarię i strona banku nie działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie do "znawców parkingu".

Co jest korzystniejsze:

-wire z SEDO

-wypłata zarobku na PayPal i później przelew na konto w PL? Kurs € w PayPalu: 3,62351. (zakładam, że przelew SEDO-PP i PP-bank jest gratis)

Z góry dzięki za odp.

TN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bank pobiera mi 40 zł za przewalutowanie, ale ma dużo korzystniejszy kurs niż paypal, więc mi się bardziej opłaca. Ale przy mniejszych kwotach paypal może wyść korzystniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, ze mbank ma korzystne warunki, i chyba nie pobiera opłat za przewalutowanie. Ale jest kwestia banku korespondenta, czyli banku w Polsce do którego bank zagraniczny wysyła pieniądze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bank pobiera mi 40 zł za przewalutowanie, ale ma dużo korzystniejszy kurs niż paypal, więc mi się bardziej opłaca. Ale przy mniejszych kwotach paypal może wyść korzystniej.

Jaki to bank? Bo w mBanku odbieranie przelewu z zagranicy jest za darmo, ale kurs € to 3.6510 (czyli przy 1000€ zyskujesz ok. 25zł w stosunku do PP) Czy SEDO pobiera jakąś opłatę za wire?

 

PS. Jak wystawiacie fakturę Sedo, to skąd bierzecie ich NIP?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobra, dostal ktoś już pieniadze? :)

 

Ostatni raport w billingach - Domain Parking Earnings - mam z 11.09.07, więc nawet rozliczenia nie ma jeszcze wirtualnie, więc przelewu tym bardziej ;) Coś się w tym miesiącu Sedo ociąga z płatnościami w przeciwieństwie do NameDrive, które w tym miesiącu było wyjątkowo szybkie.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie ciągle nie ma. Doszlo do was?

 

Jak do mnie dojdzie, nie omieszkam tu napisać. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to dzisiaj pewnie też dojdzie :) Konkretne spoznienie, jestem w Sedo tyle czasu i nic sie takiego nie wydarzyło wczesniej..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciągle nic :) Powoli zaczynam wierzyć w to że pomyliłem cyferki swojego rachunku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przelew nie zginął - w Billingu w serwisie SEDO nadal nie ma informacji o płatności, więc ich system nawet tej płatności jeszcze nie przygotował.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam w billingu ze 12 października przelew został wysłany (potwierdzona informacja). Sedo nie dostało zwrotu więc pewnie pieniądze gdzieś krążą i trafić nie mogą :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dokładnie tak samo, pieniądze wysłane ale nie doszły. Nie powiem jeszcze kilka dni temu myślałem sobie, że sie spóźniają, ale dziś jestem już trochę zaniepokojony. W jakim banku przyjmujecie przelew - ja w inteligo. Może problem leży po stronie banku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam dokładnie tak samo, pieniądze wysłane ale nie doszły. Nie powiem jeszcze kilka dni temu myślałem sobie, że sie spóźniają, ale dziś jestem już trochę zaniepokojony. W jakim banku przyjmujecie przelew - ja w inteligo. Może problem leży po stronie banku.

 

Zawsze dochodziły, w tym miesiącu jeszcze nie doszły. Problem z pewnością nie leży po stronie banku, tym bardziej że dotyczy to kilku różnych. Kamila przekazała problem do księgowości SEDO.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam dokładnie tak samo, pieniądze wysłane ale nie doszły. Nie powiem jeszcze kilka dni temu myślałem sobie, że sie spóźniają, ale dziś jestem już trochę zaniepokojony. W jakim banku przyjmujecie przelew - ja w inteligo. Może problem leży po stronie banku.

 

Ja też Inteligo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to ja przynajmniej mam tam status "zapłacone". Jedyny problem polega na tym, że mój bank nic nie wie o statusie "paid" od sedo i za żadne skarby nie chcą zasilić mi konta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×