Jump to content
Sign in to follow this  
tmi

Wire z Sedo

Recommended Posts

Właśnie dzwoniłem do swojego banku i mają sprawdzić co się stało z tym przelewem - w ciągu 5 dni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie dzwoniłem do swojego banku i mają sprawdzić co się stało z tym przelewem - w ciągu 5 dni ;)

 

 

Rozmawiałem dzisiaj z głównym księgowym Sedo panem Sans .

On bredził coś o zmianie systemu księgowania oraz przelewów z parkingu do banku z którym sedo współpracuje (Postbank) .

Poinformowałem go , że jeżeli do końca tygodnia pieniądze nie trafią na moje konto , przetransferuję domeny do innej firmy .

I prawdopodobnie nie jestem w tym zamiarze odosobniony .

 

 

P.S. czy mieliście już wcześniej jakiekolwiek problemy z przelewami z sedo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mam w billingu ze 12 października przelew został wysłany (potwierdzona informacja). Sedo nie dostało zwrotu więc pewnie pieniądze gdzieś krążą i trafić nie mogą :|

 

No ja nie mam w billingu nic z października i dziś dostałem informację na email o uaktualnieniu informacji związanych z moim kontem bankowym, choć nic nie uaktualniałem. Chyba coś im się zdrowo pokićkało w systemie. Piszę do Kamili z Sedo - może będzie coś wiedziała. Dam znać na forum, jeśli się czegoś dowiem.

 

EDIT: Nie przeczytałem postu "keyword"a, ale i tak zapytam Kamilę co się dzieje.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czesc Wszystkim,

 

Jak juz zauwazyliscie wielu z Was nie otrzymalo w tym miesiacu od Sedo przelewow za zarobki z parkingu. W wiekszosci przypadkow pieniadze zostaly wyslane 12tego pazdziernika z tym ze nie trafily jeszcze na konta odbiorcow.

 

Sedo pracuje nad rozwiazaniem tego problemu ale w miedzy czasie, jezeli jest jeszcze ktos z kim nie kontakowalam sie osobiscie, napiszcie do mnie PM lub maila (kamila @ sedo.com) z waszym login na Sedo i postaram sie Wam pomoc.

 

Przepraszam bardzo za klopoty z tym zwiazane.

Pozdrawiam,

Kamila

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czesc Wszystkim,

[...]

Kamila

 

Witaj Kamilo na naszym domenowym forum! :)

 

Liczymy, że będziesz często do nas zaglądała i aktywnie się tutaj udzielała :P

 

--

Daniel Dryzek

http://active24.pl/dnt - testuj domeny .pl przez 14 dni - tylko 1.60 PLN

http://domenytanio.pl - domeny .pl IDN tylko 9.00 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam ponownie,

 

Dzieki Daniel za powitanie. W miare mozliwosci, bede starala sie udzielac :).

 

A teraz odnosnie transferow w tym miesiacu – zostalismy powiadomieni, ze problem nastapil w jednym z bankow w Polsce ktory nie przeslal pieniedzy do waszych poszczegolnych bankow. Transfery zostaly wznowione dzisiaj. Jeszcze raz przepraszamy za klopot.

 

Pozdrawiam,

Kamila

 

---

www.sedo.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro dzisiaj pieniądze zostaly wyslane z polskiego banku to pewnie jutro (moze do niektorych dzisiaj) pieniadze ostatecznie dojdą - miejmy nadzieje. Chcialbym sie dowiedzieć co to za polski bank obracał naszymi pieniędzmi przez dwa tygodnie zanim przekazał je dalej. Swoją drogą chyba jest dyrektywa unijna która określa że przelew zagraniczny wewnątrz wspólnoty nie powinien iść dłużej niż 5 dni. Zobaczymy czy ostatecznie dojdą:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Chcialbym sie dowiedzieć co to za polski bank obracał naszymi pieniędzmi przez dwa tygodnie zanim przekazał je dalej.

Ja również, nawet jeżeli mnie to nie dotyczy. Wiadomo, że prawie wszystkie banki sobie podtrzymują przelewy przez jakiś czas bo zarabiają na tym grube pieniądze, ale na tak długo to już przekręt...

 

Pozdrawiam

 

Michał

 

oszuści.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nareszcie zablakane pieniadze trafily na moje konto. Szkoda tylko ze gdy bank obracal sobie przez te kilka tyg naszymi pieniedzmi kurs euro spadl o 11 groszy :)

 

PS. Dzieki Kamila za interwencje

Share this post


Link to post
Share on other sites

wątek sprzed 2,5 roku, ale odkopuję, bo zwykle do 13stego danego miesiąca kasa była już na koncie, a tu w zakładce payment wciąż "paid: no" więc w tym tygodniu nie będzie. To pewnie przez wahania euro, ale wydaje mi się, że lekko przeginają ;/

Share this post


Link to post
Share on other sites

aa ok pomyliłem się patrzyłem w inną zakładkę za poprzedni miesiąc, a myślałem, że już jest paid :)

 

no ciekawe kiedy wypłacą, szkoda że kurs leci dalej dół.

Edited by Pitter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podepnę się pod temat z takim pytaniem.

Czy to jest normalne, że klikając na more language i wybierając Polski dalej jest wszystko po Angielsku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×