Jump to content
wupl

[ sprzedam] serwis www PLIKI.PL

Recommended Posts

Czy tym razem to aukcja bez ceny minimalnej ?

 

edit: Dziękuję za podpowiedzi - nie doczytałem opisu i zasugerowałem się tytułem aukcji.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
"UWAGA !!! Cena nie zawiera domeny pliki.pl oraz hostingu" :)

 

No właśnie, jaki sens jest podawanie ruchu i zarobków kiedy najbardziej o tym decyduje domena!

Kupując sam skrypt automatycznie ma się 0 zł zarobków! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem zacząć licytację tylko i wyłącznie ze względu na domenę, dobrze że doczytałem opis aukcji.

Edited by Bert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam akurat nie handlowałem z wupl czy tam brochasem, ale rozłożyła mnie ta aukcja na łopatki z serwisem pliki.pl bez domeny pliki.pl dawno czegoś takiego nie widziałem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jestem prawnikiem, aczkolwiek gdyby ktos zalicytowal na tej aukcji i wygral, moglby miec powod do procesu... w ktorym nawet moglby wygrac ta domene. Bo w tytule jest "serwis pliki.pl", a na serwis skladaja sie zarowno grafika, skrypty, technologia, klienci, itd itd ... jak i domena.

Share this post


Link to post
Share on other sites
wupl to znany naciągacz z Ełku, nic u niego nie kupujcie

 

 

osadzajac kogos mozesz podac jakis przyklad ?

kogo naciagnalem, kogo oszukalem itp ?

 

mikolaj, bardzo prosze o wyjasnienie dla wszyskich w jaki sposob Ciebie oszukalem / naciagnalem, bo ciagle o tym piszesz a jakos nie potrafiles tego nigdy wyjasnic

Edited by wupl

Share this post


Link to post
Share on other sites

ogolnie bez sensu opis... raz piszesz, ze sprzedajesz serwis pliki.pl a raz ze bez domeny... chyba jakos bez sensu...

 

ogolnie musze powiedziec, ze przeprowadzalem transakcje z wupl i nie bylo zadnych problem... nie wiem jak inni mieli, to tylko moje zdanie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

moim zdanie aukcja jest ok , dla sprzedawcy na + , pisze że nie daje domeny i hostingu ale gdyby dodał wszystko "z" domena to by już nie było się czego czepiać .

Share this post


Link to post
Share on other sites
moim zdanie aukcja jest ok , dla sprzedawcy na + , pisze że nie daje domeny i hostingu ale gdyby dodał wszystko "z" domena to by już nie było się czego czepiać .

 

 

A dla mnie nie . Pierw piszę ogólnikowo iż serwis pliki.pl po czym daje statystyki ruchu , zarobki .A wszystko opiera się o domenę gdyż sam skrypt z bazą nie wygeneruje zarobków .

 

Według mnie poprawnie powinno być napisane iż demo skryptu z bazą znajduje się pod domeną pliki.pl

 

A widać iż już sporo ludzi się na nią nabrało

Share this post


Link to post
Share on other sites
A dla mnie nie . Pierw piszę ogólnikowo iż serwis pliki.pl po czym daje statystyki ruchu , zarobki .A wszystko opiera się o domenę gdyż sam skrypt z bazą nie wygeneruje zarobków .

 

Według mnie poprawnie powinno być napisane iż demo skryptu z bazą znajduje się pod domeną pliki.pl

 

A widać iż już sporo ludzi się na nią nabrało

 

tego nie wiesz daje dosyć sporo i żeby rozkręcić taką stronę z nową domeną to długo nie zajmie , poza tym są użytkownicy i wystarczy mailing na temat zmiany domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites
tego nie wiesz daje dosyć sporo i żeby rozkręcić taką stronę z nową domeną to długo nie zajmie , poza tym są użytkownicy i wystarczy mailing na temat zmiany domeny

 

 

Aby skrypt generował taki ruch a przede wszystkim takie zarobki trzeba by nowej domenie poświęcić masę czasu oraz pieniędzy na promocję

 

Dodatkowo nie ma opisane czy skrypt jest na wyłączność . Równie dobrze sprzedawca może odsprzedać kopię po czym dalej prowadzić to samo bądź wystawić kolejną kopię

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
tego nie wiesz daje dosyć sporo i żeby rozkręcić taką stronę z nową domeną to długo nie zajmie , poza tym są użytkownicy i wystarczy mailing na temat zmiany domeny

A co będzie pod pliki.pl po sprzedaży pliki.pl bez domeny?

Właściwie pytanie bardziej do sprzedającego ale Twoj post dal mi natchnienie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co będzie pod pliki.pl po sprzedaży pliki.pl bez domeny?

Właściwie pytanie bardziej do sprzedającego ale Twoj post dal mi natchnienie :)

 

 

jezeli transakcja sprzedazy domeny dojdzie do skutku to pytanie bedzie kierowane do nowego nabywcy, jezeli nie to calkowicie nowy serwis, ktory od paru miesiecy jest w "budowie"

Share this post


Link to post
Share on other sites
jezeli transakcja sprzedazy domeny dojdzie do skutku to pytanie bedzie kierowane do nowego nabywcy, jezeli nie to calkowicie nowy serwis, ktory od paru miesiecy jest w "budowie"

Zasadniczymi pytaniami są:

czy nowy serwis jest budowany (od paru mieięcy) pod pliki.pl,

i czy domene jest wystawiona na sprzedaż?

 

Tak tylko pytam bo w akcji jest napisane że jej (pliki.pl) to nie dotyczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zasadniczymi pytaniami są:

czy nowy serwis jest budowany (od paru mieięcy) pod pliki.pl,

i czy domene jest wystawiona na sprzedaż?

 

Tak tylko pytam bo w akcji jest napisane że jej (pliki.pl) to nie dotyczy.

 

od jakiegos czasu tworzony jest nowy serwis pliki.pl, z mysla postawienia go pod domena pliki.pl, wszystko sie przedluza, poniewaz otrzymalem oferte odkupienia domeny. M. in. cale oskryptowanie itp zostalo wystawione na sprzedaz od 1zl.

 

aukcja nie zawiera domeny pliki.pl oraz hostingu, tak jak napisalem to w aukcji

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co z samym skryptem oraz bazą ? Nabywca dostaje wszelkie prawa do niego na wyłączność ? Bez możliwości korzystania bądź sprzedawania kolejnych kopii przez sprzedawcę ? Gdyż taka informacja również nie figuruje na aukcji

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co z samym skryptem oraz bazą ? Nabywca dostaje wszelkie prawa do niego na wyłączność ? Bez możliwości korzystania bądź sprzedawania kolejnych kopii przez sprzedawcę ? Gdyż taka informacja również nie figuruje na aukcji

 

 

gdyby bylo inaczej to bym to ujal w aukcji

 

oczywiscie, nabywca bedzie posiadal pelne prawa do skryptow, itp, bez mozliwosci wykorzystania ich przeze mnie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszyscy daliście się nabrać, bo wupl chodziło o to, żeby zrobić szum wokół domeny i... cel został osiągnięty :) To jedna wielka prowokacja... albo i nie? :)

 

gdyby bylo cos nie tak, to by google zablokowalo domene

 

Widocznie nikt jeszcze raportu nie wysłał, ale generalnie to:

 

https://www.google.com/adsense/support/bin/...p;answer=136901

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×