Jump to content
mishel

Az.pl

Recommended Posts

i to jest dobra informacja :) dodatkowo program partnerski i giełda domen, zobaczymy...na pewno Az.pl zrobiło dobry ruch

Share this post


Link to post
Share on other sites
i to jest dobra informacja :) dodatkowo program partnerski i giełda domen, zobaczymy...na pewno Az.pl zrobiło dobry ruch

 

Wszystko dobrze, tyle że teraz nie mogę się zalogować i w ten sposób straciłem dostęp do moich domen!

 

Edit: ok, działa logowanie, ale tylko z numerem ID, nie działa z adresem email, a to było wygodniejsze.

Edited by seller

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawy pomysł z giełdą, ale pkt. z regulaminu:

 

Oferta sprzedaży może dotyczyć wyłącznie praw do domeny internetowej zarejestrowanej i podlegającej administracji AZ.pl

 

ogranicza trochę krąg zainteresowanych sprzedawców. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Faktura VAT dotycząca opłaty administracyjnej wystawiana jest na dane Użytkownika Giełdy Domen AZ.pl podane w Panelu Użytkownika AZ.pl.

ale nie ma nigdzie jaka jest ta opłata

 

edit

znalazłem w zakładce promocje

Kupno i sprzedaż domen 0% prowizji.
Edited by wieju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z regulaminu giełdy:

 

10.1. Każdy uczestnik transakcji może wystawić swojemu kontrahentowi ocenę wraz z komentarzem.

 

10.8. System Giełdy Domen AZ.pl automatycznie przelicza oceny na punkty. Każda pozytywna ocena to jeden punkt dodatni. Każda negatywna ocena to pięć punktów ujemnych.

 

To już jest niezła nowinka, bo żadna inna giełda nie ma komentarzy i ocen kontrahentów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z regulaminu giełdy:

 

 

 

To już jest niezła nowinka, bo żadna inna giełda nie ma komentarzy i ocen kontrahentów.

coś jak alledropped :)

Edited by wieju

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawy pomysł z giełdą, ale pkt. z regulaminu:

 

Oferta sprzedaży może dotyczyć wyłącznie praw do domeny internetowej zarejestrowanej i podlegającej administracji AZ.pl

 

ogranicza trochę krąg zainteresowanych sprzedawców. :)

Teraz każdy rejestrator będzie miał swoją malutką giełdę domen. :)

 

#giełda-domen.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawy pomysł z giełdą, ale pkt. z regulaminu:

ogranicza trochę krąg zainteresowanych sprzedawców. :)

To chyba logiczne, ale przynajmniej domeny będą "swoje" a nie jak na Aftermarket domen nieutrzymywane w Dropped nie mają znaczka "bezpieczna transakcja", co może sugerować, że transakcja... nie jest bezpieczna, a nie, że po prostu przebiega nieco inaczej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi podoba się nowy design strony. Jest bardziej czytelna. Wprowadzenie giełdy jest jak najbardziej dużym plusem. W ogóle, gdyby nie cena odnowien, to nie trzymałbym domen w dropped lub ppd, tylko w az.pl. Lubię ta firme i tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mi podoba się nowy design strony. Jest bardziej czytelna. Wprowadzenie giełdy jest jak najbardziej dużym plusem. W ogóle, gdyby nie cena odnowien, to nie trzymałbym domen w dropped lub ppd, tylko w az.pl. Lubię ta firme i tyle.

 

Ja też lubię az.pl, ale z nowym designem się nie polubię - pracując na telefonie nie można się zalogować do panelu, nie są aktywne pola logowania.

Wprowadzenie giełdy to dobry ruch, trzeba potestować. Teraz czekamy już tylko na home.pl (i porzucenie papierowych cesji na pseudogiełdzie nazwa.pl)

Share this post


Link to post
Share on other sites
tyle postów a nikt nie wspomniał o nowej dziewczynie Az.pl :blush:

Fakt. Kangoor się jeszcze nie wypowiadał. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowa strona i giełda to zdecydowanie krok we właściwym kierunku :blush:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fakt. Kangoor się jeszcze nie wypowiadał. :blush:

 

 

To ja się wypowiem: niczego jej nie brakuje, ale to nie mój "typ" - gdybym w ogóle miał "strzelać" oczami za innymi kobietami :) a nie mam takiej potrzeby. Zbyt szczupła. [Poprawka: w stroju żółtym jest ok :D].

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziewczyna to Izabela Mika - podpada pod cyber... od Izabela Miko :blush:

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziewczyna to Izabela Mika - podpada pod cyber... od Izabela Miko :)

 

W sumie mogli dobrać lepsze zdjęcia tejże pani :blush:

 

Swoją drogą w Szczecinie widać preferują brunetki, albo to walka na kobiety między Home i AZ :P

 

Na poważnie to imho pomysł z giełdą fajny, chciaż giełd domen zaczyna przybywać szybciej niż klientów...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomysł oczywiście bardzo dobry. Gdyby nie ceny przedłużeń to też bym trzymał wszystkie domeny u nich. Często korzystam z ich promocji domen po 1 zł (np. *net, czy *org - ostatnimi czasy). Nowy wygląd strony bardzo mi się podoba.

 

Trochę się zirytowałem, jak nie mogłem się wczoraj zalogować (zawsze wpisywałem nazwę domeny, lub adres mailowy - kto by pamietał login składający się z cyfr), ale odnalazłem login i udało mi się wrzucić 3 domeny (brakło mi czasu) na giełdę.

 

Jakby co, to funkcjonuję tam jako użytkownik "targidomen".

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy moze wiecie jak zmienic awatar na tej gieldzie?

nie wiem gdzie kliknac, zeby zmienic ten domyslny;))) a widze ze innymi sie udalo...

 

gielda az.pl ma ta przewage nad netartem ze nie blokuja domen (kody authinfo mozna pobrac caly czas w panelu).

Jak przenioslem kilka domen do netartu to zeby je z powrotem odzyskac, musialem sporo papierkow wypelnic...masakra.

 

W az podoba mi sie tez opcja "kup przez telefon", dla niektorych moze to byc spora zaleta, ze moga pogadac z rzeczywistym czlowiekiem, nim cos klikna na wirtualnej gieldzie.

 

 

Grafika moze byc;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×