Jump to content
Sign in to follow this  
Paul

nagi.pl

Recommended Posts

proszę o opinie lub wycenę, czy zwróci się wydane 140 zł na przechwycenie za nią ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

może jakaś kobieta ją wyceni ? albo ewentualnie homoseksualista

Edited by rrl.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
może jakaś kobieta ją wyceni ? albo ewentualnie homoseksualista

 

 

Ja nawet bym tego nie zarejestrował..

 

 

PS . Nie jestem kobietą ani homoseksualistą :):blush:

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
może jakaś kobieta ją wyceni ?

 

samej wyceny się nie podejmę, ale powiem tyle,że gdy kobiety już szukają w necie tego,do czego nawiązuje keyword, to wklepują inne frazy :) a w ostatecznosci przynajmniej bardziej rozbudowane niż tylko pojedyncze słowo "nagi". ale może homoseksualisci są bardziej subtelni :blush:

 

gdybys jednak zagospodarował odpowiednio tę domenę i trochę wypozycjonował to myślę,że serwis mógłby się cieszyc powodzeniem :P w każdym razie idziesz w dobrym kierunku- przeglądając AfterMarket + różne portfolia stwierdzam Panowie,że Wy byście nam tylko te tipsy i spa serwowali, a tu taka nisza rynkowa w ogóle niezagospodarowana!

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale powiem tyle,że gdy kobiety już szukają w necie tego,do czego nawiązuje keyword, to wklepują inne frazy :blush: a w ostatecznosci przynajmniej bardziej rozbudowane niż tylko pojedyncze słowo "nagi".

Powiedz jakie wpisują? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nago.pl – jak najbardziej; nagie.pl też fajna

nagi.pl czy naga.pl - nie przemawia do mnie

 

 

# goli.pl ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
nago.pl – jak najbardziej; nagie.pl też fajna

nagi.pl czy naga.pl - nie przemawia do mnie

 

 

# goli.pl ;-)

 

 

tylko jedynie nagi.pl świadczy o tym że są tam nadzy mężczyźni :blush:

 

osobiście uważam że zaraz po gej.pl lub gay.pl jest to najlepsza domena dla gejów

Edited by rrl.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] osobiście uważam że zaraz po gej.pl lub gay.pl jest to najlepsza domena dla gejów

 

 

Skąd takie przekonanie? Nie "uszczęśliwiasz" ich na siłę :blush:? Myślę, że jednak decydujące zdanie w tej sprawie miałby "target" tej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
proszę o opinie lub wycenę, czy zwróci się wydane 140 zł na przechwycenie za nią ?

 

Raczej się nie zwróci, skoro masz na nią cenę Kup Teraz 90 PLN. :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skąd takie przekonanie? Nie "uszczęśliwiasz" ich na siłę :)? Myślę, że jednak decydujące zdanie w tej sprawie miałby "target" tej domeny.

 

 

dokładnie, proszę "target" o opinie, proszę się nie krępować :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
osobiście uważam że zaraz po gej.pl lub gay.pl jest to najlepsza domena dla gejów

..a może dla metroseksualistów...? :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znajdź w Polsce Japończyka o tym nazwisku, a może zwróci Ci się rejestracja i to z nawiązką ;-)

 

 

Brzmi nawet trochę węgiersko, ale pisownia musiałaby być taka: Nagy

Share this post


Link to post
Share on other sites
osobiście uważam że zaraz po gej.pl lub gay.pl jest to najlepsza domena dla gejów

 

Widzę,że jednak masz gejów za subtelniejszych od kobiet ;) myslę jednak,że nie są od nas subtelniejsi

 

A wracając do domeny- mimo wszystko uważam,iż jest warta trochę więcej niż 90 zł. Przemyślałam sprawę i wg mnie w przypadku tej domeny nie warto brac pod uwagę kategorii erotyki, ale wykorzystac jej dwuznacznosc i subtelnosc. Sądzę,że domena bardzo dobrze nadaje się na fajny gejowski serwis typu "comin out -ujawnij się" czyli nagi jako przenośnia "nie mam nic do ukrycia",więc rzeczywiscie targetem byłby rynek gejowski,ale zdecydowanie "mniej erotycznie". W tym kontekscie subtelnośc tej domeny jest jej dużym atutem, bo w koncu temat jest delikatny

 

Tak więc znów sytuacja,że przy odpowiedniej oprawie marketingowej, dla odpowiedniego klienta, domena może byc wartosciowa. Zeby przybliżyc taką sytuację można (bez względu na swoją orientację ;) )postawic na domenie wlasnie taki serwis i sprzedac łącznie, albo sprzedac z pomysłem

 

W ostateczności widziałabym też na niej meskiego bloga poetyckiego lub "artystycznego" (wbrew pozorom całkiem sporo jest tego w necie-co ciekawe faceci częściej poetyzują niż kobiety), przy czym w tej sytuacji to już zdecydowanie mniej komercyjne przedsięwzięcie.

Edited by efro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzę,że jednak masz gejów za subtelniejszych od kobiet ;) myslę jednak,że nie są od nas subtelniejsi

 

A wracając do domeny- mimo wszystko uważam,iż jest warta trochę więcej niż 90 zł. Przemyślałam sprawę i wg mnie w przypadku tej domeny nie warto brac pod uwagę kategorii erotyki, ale wykorzystac jej dwuznacznosc i subtelnosc. Sądzę,że domena bardzo dobrze nadaje się na fajny gejowski serwis typu "comin out -ujawnij się" czyli nagi jako przenośnia "nie mam nic do ukrycia",więc rzeczywiscie targetem byłby rynek gejowski,ale zdecydowanie "mniej erotycznie". W tym kontekscie subtelnośc tej domeny jest jej dużym atutem, bo w koncu temat jest delikatny

 

Tak więc znów sytuacja,że przy odpowiedniej oprawie marketingowej, dla odpowiedniego klienta, domena może byc wartosciowa. Zeby przybliżyc taką sytuację można (bez względu na swoją orientację ;) )postawic na domenie wlasnie taki serwis i sprzedac łącznie, albo sprzedac z pomysłem

 

W ostateczności widziałabym też na niej meskiego bloga poetyckiego lub "artystycznego" (wbrew pozorom całkiem sporo jest tego w necie-co ciekawe faceci częściej poetyzują niż kobiety), przy czym w tej sytuacji to już zdecydowanie mniej komercyjne przedsięwzięcie.

 

 

cześć Efro, nie wiedziałem że jesteś kobietą, jak widać kobietom ta domena już bardziej się podoba ;)

Edited by rrl.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena OK jest nie wiem tylko dlaczego kojarzycie ją z homoseksualizmem i na siłę próbujecie to udowadniać. Szkodzicie jej w ten sposób.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×