Jump to content
DD

Nieopłacone aukcje na Dropped.pl

Recommended Posts

Witam!

MOJA PROPOZYCJA.

DD

jestes bardzo poblazliwy DD

moja propozycja to 50 % plus publikacja danych osobowych

czesc pieniedzy mozna przekazac na cele charytatywne

pro publico bono

Share this post


Link to post
Share on other sites
jestes bardzo poblazliwy DD

moja propozycja to 50 % plus publikacja danych osobowych

czesc pieniedzy mozna przekazac na cele charytatywne

pro publico bono

 

spoko spoko, a jak dropped.pl wyegzekwuje oplate karna, skoro do zalozenia konta moge uzyc danych z Tadzekistanu? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Michał, znowu chyba jest coś nie tak z finansami.

Konto zasilone kwotą do opłacenia dwóch domen, jedna opłacona, druga nie bo wywala zero zł na koncie.

Bo jedną domenę masz zawieszoną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na razie optuję za rozstrzelaniem zwykłym, ale pomyślę też o surowszych sposobach rozstrzeliwania ;) ;)

 

A na poważnie, to rozważam też możliwość wprowadzenia kaucji niezbędnej do licytowania powyżej pewnej kwoty. Zobaczymy czy będzie to konieczne ale jest to niezły pomysł bo właśnie pozwoliłby odzyskać część pieniędzy w razie nieopłacenia domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja to wrzucam z innego tematu. Dzieki DD za cynk

 

Witam, mam taka sprawe.

 

"Otoz jeden z cwanych gnojkow pod nickiem "Kto da wiecej" licytowal jakis czas temu ze mna domene dlafirmy.pl Doszedlem do 6000 zl, on mnie przebil. Odpuscilem. Tymczasem wracam do domu dzis, i patrze a ta domena byla na aukcji znowu, bo ten cwaniak jej nie oplacil!!! Zyskal tym samym ponad 5 tys zl !!! Zaplacil tylko smieszna kare. PRosze o interwencje Dropped.pl bo gosc powinien zaplacic 6010 zl. Ma szczescie cwaniak,. ze mnie nie bylo, bo teraz by mu taki numer nie przeszedl. Prosze o interwencje i ja chetnie odkupie ta domene za 6 tys zl. To jest nie w porzadku! Tak nie moze byc. Prosze cos z tym zrobic, by na przyszlosc uniknac tego typu praktyk. Bardzo zalezalo mi na tej domenie... Prosze o info, czy da sie to jakos "odkrecic". A konto temu typowi bym po prostu zablokowal, bo dropped stracil przez neigo ponad 5K."

 

Dropped, czy w tej sytuacji, keidy ten cwaniaczek teraz zaplacil tyko 570 zl, mozna obejsc jakos ten regulamin i sprzedalbys ta domene za 6 K? Bo tyle wylicytowalem dla domeny dlafirmy.pl

 

Mysle, ze ten typ spod nicku Kto da wiecej, powinien dozywotnio zostac zbanowany. Tak nie moze byc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy zrobił coś niezgodnego z regulaminem?

 

Taki był regulamin więc nie miejcie pretensji o to że ktoś to wykorzystał.

 

Druga sprawa - to miło że tak jawnie (na forum publicznym) namawiasz właściciela Dropped.pl do odebrania komuś zarejestrowanej domeny.

Jak myślisz, czym może grozić takie odebranie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Ja tam w 'łapankach" nie uczestniczę, bo za dużo to kosztuje.

Tak mnie zastanawia... jaki jest procent aukcji 'przestrzelonych' na Dropped.pl?

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na razie optuję za rozstrzelaniem zwykłym, ale pomyślę też o surowszych sposobach rozstrzeliwania ;) ;)

 

A na poważnie, to rozważam też możliwość wprowadzenia kaucji niezbędnej do licytowania powyżej pewnej kwoty. Zobaczymy czy będzie to konieczne ale jest to niezły pomysł bo właśnie pozwoliłby odzyskać część pieniędzy w razie nieopłacenia domeny.

 

bardzo dobry pomysl z kaucja dla domen z wyzszej pulki.

aby wziasc udzial w aukcji, uzytkownik musi miec, np 500 zloty na koncie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja tam w 'łapankach" nie uczestniczę, bo za dużo to kosztuje.

Tak mnie zastanawia... jaki jest procent aukcji 'przestrzelonych' na Dropped.pl?

 

Na moje oko – połowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Na moje oko – połowa.

No to jest coś na wzór Allegro.pl.

 

Nie chcę się bawic w przepowiednie, ale przy najbliższym przypływie gotówki sprawdzę to.

Ech... za wypłatę wykupię subskrybcję.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przestrzelonych, czyli wylicytowanych a nieopłaconych? Mogę taką statystykę sporządzić, jesli sa zainteresowani ;)

 

Dropped, czy w tej sytuacji, keidy ten cwaniaczek teraz zaplacil tyko 570 zl, mozna obejsc jakos ten regulamin i sprzedalbys ta domene za 6 K? Bo tyle wylicytowalem dla domeny dlafirmy.pl

 

Regulaminu obchodzić nie można. Ale za następny taki numer ban gwarantowany.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przestrzelonych, czyli wylicytowanych a nieopłaconych? Mogę taką statystykę sporządzić, jesli sa zainteresowani ;)

Regulaminu obchodzić nie można. Ale za następny taki numer ban gwarantowany.

 

 

pamieta ktos z jaka kwota zakonczyla sie aukcja prywatna naturystki.pl

 

bo widze ze znow ktos oplacil...i czy to byl "kto da wiecej"

bo na aukcji publicznej znow licytuje,....

 

wkurza mnie ten gosc......powinien dostac bana i bylby spokoj

 

 

stracilem przez niego przynajmniej jedna domene, a inne podbijal i dalem sobie spokoj z licytacja...

 

 

jestem za wprowadzeniem kacji, przy licytowaniu powyzej jakiejs kwoty np. 500zl

wiekszosci uzytkownikom to nie przeszkodzi, a tacy kretacze szybko straca kase....no chyba ze maja jej za duzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cieszę się, że Dropped.pl wprowadził rozwiązania, które powinny zminimalizować tego typu zachowania w serwisie http://dropped.pl Dzięki Michał!

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×