Jump to content
cabona

developer.pl

developer.pl - trwa postepowanie wyjasniajace ;)  

37 members have voted

  1. 1. developer.pl - spadnie?

    • TAK :)
      10
    • NIE :(
      27


Recommended Posts

Teraz powstanie xxx ankiet dziennie spadnie czy nie spadnie ?

"Bez Sęsu" :)

 

no ba, ale taki spad to chyba jest rzadkosc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opcji nie będzie, bo już być nie może. Trudno sondować, bo posiadacz nie jest nikim znanym (albo dobrze się ukrywa), ale mój typ:

Domena spadnie za tydzień i złapie ją... może zachowam to dla siebie, ale mam tu jednego pewniaka. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Opcji nie będzie, bo już być nie może. Trudno sondować, bo posiadacz nie jest nikim znanym (albo dobrze się ukrywa), ale mój typ:

Domena spadnie za tydzień i złapie ją... może zachowam to dla siebie, ale mam tu jednego pewniaka. ;-)

 

hm, ktora domena jest warta wiecej developer.pl czy deweloper.pl? ;)

 

edit:

 

Nie spadnie. Pan Edward zadba o to ;)

 

A kto to Pan Edward? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
hm, ktora domena jest warta wiecej developer.pl czy deweloper.pl? ;)

 

Moim zdaniem deweloper.pl – tam, gdzie istnieje polski odpowiednik danego słowa, zwykle jest on powszechniejszy niż wersja oryginalna.

 

Wydaje mi się też, że te dwa słowa mają trochę inne znaczenie:

deweloper – firma budująca bloki mieszkaniowe i robiąca przekręty finansowe

developer – człowiek tworzący oprogramowanie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem deweloper.pl – tam, gdzie istnieje polski odpowiednik danego słowa, zwykle jest on powszechniejszy niż wersja oryginalna.

 

Wydaje mi się też, że te dwa słowa mają trochę inne znaczenie:

deweloper – firma budująca bloki mieszkaniowe i robiąca przekręty finansowe

developer – człowiek tworzący oprogramowanie

 

czyli wieksza wartosc ma deweloper? ;-)

 

ps. ile? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdbybyście byli tu cicho to by spadła :)

 

Cos to dziwnie wyglada bo rzutem na tasme podniesiona i juz dns po delegacji :) Jak na 2 tyg czekania to dostal ktos przyspieszenia ...nowy opiekun co sie znalazl :)? Teraz tylko patrzec jak zmieni sie id abonenta :D

 

A nie sorry .........juz zminil sie abonent czyli akcja na granicy walka ?;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdbybyście byli tu cicho to by spadła :)

 

Też się czasem zastanawiam czemu ma służyć trąbienie o tym, że jakaś dobra domena weszła w stan postępowania. Fakt, i tak prawie wszyscy to wiedzą, ale dodatkowe dyskusje o tym, zwłaszcza w dziale indeksowanym przez google, są mało sensowne.

 

Jak wypatrzycie samorodek w strumieniu, to też zwołacie wszystkich z okolicy zanim go podniesiecie? ;-)

 

@kilofek – to jeszcze nic (nawet jeśli coś), jakoś w maju byliśmy świadkami sytuacji, gdzie dwie dobre domeny zostały w dwudziestym którymś dniu po wygaśnięciu 'podniesione' już ze zmienionym abonentem i serwerami nazw, a dawny właściciel zapytany telefonicznie o te domeny przyznał, że nic o tej akcji nie wie, domeny przestały im być potrzebne więc ich nie przedłużali. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
A nie sorry .........juz zminil sie abonent czyli akcja na granicy walka ?:)

Również mnie to ciekawi :)

 

Pozdrawiam

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po prostu ktoś "przeanalizował sytuację" i "wyciągnął odpowiednie wnioski" :D

 

Wszystko dobrze jesli ktos sie skontaktowal ze " starym" abonentem i np za pare groszy odkupil ale jesli inaczej to walek !

Dobrze by bylo zeby takie sytuacje byly bardziej klarowne bo rodza mase czasmi niepotrzebnych podejrzen .

Bede patrzyl z chamskiej ceikawowsci na te domene tak dla zasady :) Nie ulega watpliwosci ze domena zostala podniesiona na stre dane to raz .

A dwa ze zostala zmianione zaraz delegacja i abonent .Reszta to juz tylko wyobraznia czytajacych :) A moze lepiej dla czystosci sprawy zeby obecny abonent ( a jestem pewny na 300% ze czyta ten watek :) poprostu sie wypowiedzial zeby rozwiac nasze watpliwosci jesli takie mamy ?;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Oj cos sie swieci :)

Opcja zalozoen na domene przed chwila ! No ladny taniec :)

Hehe, tylko ciekawe, po co :) Wątpię, czyżby nowy właściciel puścił sobie tą domenę ot tak :D

 

Pozdrawiam

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hehe, tylko ciekawe, po co :) Wątpię, czyżby nowy właściciel puścił sobie tą domenę ot tak :)

 

nie wiem czy taki wałek jest możliwy, ale być może domena została podniesiona "na chwilę" po to tylko, żeby założyć opcję, a za moment dalej będzie wygasać, i w końcu trafi w szpony tego, kto założył opcję :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hehe, tylko ciekawe, po co :D Wątpię, czyżby nowy właściciel puścił sobie tą domenę ot tak ;)

 

Pozdrawiam

 

Michał

 

Moze jest mowie MOZE czysta spekulacja .Ze cesja zosala zrobona nie do konca dobrze tzn moze byly abonent nie wie ze podpisal taka cesje :)

Osoba ktora to wie poprosila szfagra zeby zalozyl opcje bo jak sie sprawa np nieprawidlowej cesji wyda i zostanie to anulowane to wowczas kto ma domene ?>:)

Szagier :) Czyli tak czy owak domena w rodzinie ! Watpie zebysmy sie dowiedzieli prawdy ale ciekawie sie zaczyna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×