Jump to content
mucho

Link :Kup domene: ze strony parkingowej na dropped

Recommended Posts

Hej

 

Od jakiegoś czasu obserwuje że nawet domeny z generycznym ruchem przestały mi się sprzedawać. Wydaje mi się że ma to miejsce od czasu przekierowania z linku na parkingu do zakupu na oferte kup teraz na dropped. Prawdopodobnie KK zaczyna szukac czegoś tańszego na aftermarket i już do mojej domeny nie wraca.

No ale czy dwuwyrazowe ninje sprzedawały by się w cenach z działu "sprzedaż" przez giełdę? ...wątpię

 

taka mala obserwacja

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od jakiegoś czasu obserwuje że nawet domeny z generycznym ruchem przestały mi się sprzedawać. Wydaje mi się że ma to miejsce od czasu przekierowania z linku na parkingu do zakupu na oferte kup teraz na dropped. Prawdopodobnie KK zaczyna szukac czegoś tańszego na aftermarket i już do mojej domeny nie wraca.

 

to utworz prosta strone z kontaktem, i tam przekieruj formularz ND, lub zostaw domyslny kontakt ND

 

czy to Ci nie wystarczy? zawsze jest taka mozliowsc, ze jak kierujesz ludzi na giełde, to moga na niej szukac czegos lepszego, tanszego.

 

No ale czy dwuwyrazowe ninje sprzedawały by się w cenach z działu "sprzedaż" przez giełdę? ...wątpię

taka mala obserwacja

 

nie rozumiem tego stwierdzenia....

 

ale ja mialem 90% domen w ND i przekierowania na oferte w AM, i jakos nie narzekam na sprzedaz.

lipiec (wakacje) byl dosc slaby, a w sierpniu juz widac ruch i zapytania od KK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×