Jump to content
umberto

Rewolucja w przechwytywaniu domen!

Recommended Posts

Robi się coraz bardziej hazardowo :)

 

Drodzy użytkownicy,

 

Chciałbym zaprosić Was do skorzystania z najbardziej rewolucyjnego narzędzia do przechwytywania domen od czasu uruchomienia serwisu Dropped.pl :-)

 

Jak wiadomo, jednym z narzędzi oferowanych przez NASK są opcje - usługa polegająca na prawie wyłączności do kupna wygasłej domeny. Opcja pozwala przejąć każdą domenę w stałej, niskiej cenie, bez licytacji w aukcji z innymi użytkownikami. Jednak opcje można zakładać tylko na domeny, które jeszcze nie wygasają i których nie ma na żadnej liście w serwisie przechwytującym. Dlatego wymaga to dużej bazy domen, specjalistycznych narzędzi i rozległej wiedzy.

 

A raczej wymagało, ponieważ od dzisiaj te narzędzia dostępne są dla każdego! Właśnie udostępniliśmy bowiem w naszym serwisie listę domen, które z dużym prawdopodobieństwem wygasną w ciągu najbliższych godzin, i na które można założyć opcje. Lista ta dostępna jest pod adresem:

 

http://www.dropped.pl/lab_options.php

 

Dzięki dostępowi do tej listy, nasi użytkownicy zapewnili sobie jak do tej pory poprzez opcje wyłączny dostęp m.in. do następujących cennych domen:

 

jen.pl

densytometria.pl

dladiabetykow.pl

magazynmuzyczny.pl

trzydiestolatek.pl

 

Lista jest aktualizowana w czasie rzeczywistym, tak więc co chwilę pojawiają się na niej nowe domeny, na które warto założyć opcje. Nikt nie jest więc bardziej uprzywilejowany od innych - każdy ma jednakowe szanse na znalezienie i przejęcie wartościowych domen.

 

Aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego potężnego narzędzia, przygotowaliśmy także obszerną dokumentację:

 

http://www.dropped.pl/lab_options.htm

 

Zapraszam zatem do testowania i zakładania opcji :-)

 

Z pozdrowieniami,

Michał Pleban

Dropped.pl

 

Opcja płatna oczywiście ;)

 

https://www.dropped.pl/lab_options_prolong.php

 

Michau, a może by tak okres promocyjny zrobić z 1 tydzień i ceny o 50% w dół? Każdy sobie sprawdzi, czy mu się opłaca to.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej zaczęła się era hazardu domenowego. :) Tak naprawdę na logikę to większej gwarancji, że domena wygaśnie w tych dodatkowych 14 dniach to przecież nie ma niż, że zrealizuje się opcja założona w każdym innym dowolnym dniu roku.

 

Zmienię pogląd dopiero jak coś z tego konkretnego komuś wpadnie.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akcja przypomina mi tę z aukcjami First Minute. Tyle że FM to pestka, bo tutaj chodzi o wydanie grubszej kasy przez uzytkowników.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajna opcja, ale ceny z kosmosu trochę :)

To są ceny od 1 dnia ;)

Wydaje mi się, że nawet jako miesięczna opłata byłaby nieco wygórowana.

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że taki dostęp do listy mimo ceny, będzie się sprzedawał jak ciepłe bułeczki. Ciekawe czy będą się zawiązywały grupy, składające się na dostęp do takiej listy.

 

No i przybędzie teraz złośliwców przedłużających domeny na ostatnią chwilę :)

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do 36 tys. PLN rocznie za sam dostęp do bazy domen, które mogą lecz nie muszą spaść.

Do tego dochodzi koszt opcji.

Czemu od razu cały Cypr planujesz kupić Michau ? :)

 

Za takie pieniądze to można jeszcze całkiem ładne domeny kupić.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW,

 

aleszprycha.pl 2009.08.10 01:15:52 2009.08.10 01:15:52 Home Fraza

 

Jakoś średnio mnie zachęcili do skorzystania z tej oferty :)

Edited by qrka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cennik usługi straszliwie wysoki, ale mam dziwne wrażenie, że i tak znajdą się chętni na ten abonament.

 

A ja właśnie widzę, że Michał wszystko odnowił, bo było trochę domen MW IMS, ale oczywiście i tak ktoś się poczęstował opcją na negocjacja.pl, jak to mówią Good Luck and Have Fun. To właśnie pokazuje, że bez dobrego rozpoznania to można pewnie stracić i na dostępie do takiej listy. :)

 

EDIT: a jednak nie - to działa tak, że domena, na którą zostaje założona opcja w dropped.pl znika już z listy, mocna rzecz. ;) Było 8 stron, jest już 5, niedługo skończą się pewnie już domeny. ;) To już do końca uwierzyłem, że ktoś będzie kupował te listy.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardziej od zakładania opcji i wrzucania domeny na aukcję opłaci się udostępniać listę domen do "zaopcjowania". Świetny i bardzo oszczędny pomysł :)

Edited by Arcanis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liczba założonych opcji od uruchomienia tej maszynki to ok. 90, powalający wynik.

 

Ciekawe, ile się zrealizuje i czy statystycznie będzie to więcej niż 2-10%. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pierd....

 

Rewolucja... takie narzędzie to ja już mam od roku. Prosty skrypt który przeleci wszystkie giełdy i wyłapie domeny + potem tylko sprawdzanie whois po kolei.

Napisałem w jeden dzień. Koszt 0zł a michau chce za to jakby to perpetum mobile jakieś było....

 

A z domenami to loteria... trzeba patrzeć które mają szanse na realny spad. ja na początku założyłem np. opcje na 1c.pl :) Niespełna kilkadziesiąt minut było undergoing... a potem odnowiona ;) Ale ostro ją dopingowałem:D

Edited by mysz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Że też NASK wcześniej nie wpadł na ten pomysł - na pewno podskoczyłaby ilość zakładanych opcji. A przecież wiadomo kto najlepiej zarabia na opcjach :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Że też NASK wcześniej nie wpadł na ten pomysł - na pewno podskoczyłaby ilość zakładanych opcji. A przecież wiadomo kto najlepiej zarabia na opcjach :)

 

DD

 

Przecież NASK zawsze może zrobić narzędzie automatycznie powiadamiające abonenta (np. SMS-em), gdy ktoś założy opcje na jego domenę ;) Potrójny zysk: z założonej opcji , odnowienia (zapewne) i jeszcze płatnego powiadomienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też mogę sprzedawać takie listy. Tylko już raczej nie ma ciekawych domen bez opcji 1 dzień przed wygasaniem. Swego czasu zakładałem opcję 14-15 dni przed. Teraz dawno nie sprawdzałem jak to wygląda. Być może tyle dni to już za późno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Koszt 0zł

 

O - to kupuję. :)

 

Lepiej pisz szybko do Administracji o zwiększenie pojemności skrzynki PW na forum, bo Ci zawalą po takim ogłoszeniu. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Polecam wszystkim marzycielom założyć opcję na rfn.pl, zanim pojawi się na liście :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio ktoś założył kilkanaście, a może i dziesiąt opcji na moje domeny, które odnowiłem parę minut przed wygaśnięciem. Ciekawi mnie kto to był :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja z ciekawości zapuściłem maszynę. Do jutra powinno trochę listy przelecieć więc może wrzucę parę domenek i zobaczymy czy spadną. Ale same nindże mam :)

Edited by mysz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×