Jump to content
Sign in to follow this  
CzarnyElo

r a f t r a n s * p l

Recommended Posts

Witam!

 

Otrzymałem ofertę na powyższą domenę od średnio-mniejszej firmy zajmującej się przewozami w Polsce i zagranicznymi..

Mają domenę na nazwisko, nie znalazłem żadnego związku z moją domeną.

Ich oferta to 500zł. Jaką kontrofertę byście wysłali? A może byście pchali za powyższą sumę bez zastanowienia?

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam!

 

Otrzymałem ofertę na powyższą domenę od średnio-mniejszej firmy zajmującej się przewozami w Polsce i zagranicznymi(mają średnią flotę).

Mają domenę na nazwisko, nie znalazłem żadnego związku z moją domeną.

Jaką kontrofertę byście wysłali? A może byście pchali za powyższą sumę bez zastanowienia?

jaką?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest sporo firm o takiej nazwie i myślałem, że więcej wyciągnę z tej domeny.

A co powiecie na wystawienie aukcji za tą cenę (oferta padła na AM) i poinformowanie o tym fakcie mailingiem blisko 40 firm?

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym 2k i nie nawiedzę mailingi.

 

2k to około tyle, ile kosztuje jedna opona do jednego autokaru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istnieje dość duża firma o nazwie Raf Trans wykonująca stałe kursy zamiast Polskiego Expressu. Wołałbym co najmniej 1000 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedawaj zanim pomyślą, że w sumie nie tak trudno byłoby im ją Tobie odebrać. A tak przy okazji to co Cię skłoniło by ją zarejestrować? No chyba, że leżała na liście spadów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprzedawaj zanim pomyślą, że w sumie nie tak trudno byłoby im ją Tobie odebrać. A tak przy okazji to co Cię skłoniło by ją zarejestrować? No chyba, że leżała na liście spadów.

 

a jak udowodnią, że należy się im właśnie a nie innym firmom o nazwie RafTrans ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
powiedz że sprzedasz ją za tysiaka im, lub wystawisz aukcje od 500+ wybór należy do nich

tak zrób - chyba że cenisz ją wyżej

 

"a jak udowodnią, że należy się im właśnie a nie innym firmom o nazwie RafTrans ? "

 

to zależy co z nią zrobiłeś do tej pory - najbezpieczniejsze w przypadku TM (nie chce mi się sprawdzać czy to ten przypadek) jest wystawianie ich na sprzedaż bez żadnych parkingów z reklamami itp.

Edited by Dick

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jak udowodnią, że należy się im właśnie a nie innym firmom o nazwie RafTrans ?

 

 

Wyszukiwanie przedmiotów ochrony własności przemysłowej
(540) Raftrans
Kategoria, numer i data zgłoszenia:
TOW:   (210) 309933, (220) 24-04-2006

 

Myślę, że DOMENA o tej nazwie utworzona: 2010.05.02 14:44:44 przez osobę prywatną, która ją potem umieszcza na giełdzie AM jest łatwym kąskiem dla firmy Raftrans. Bierz 500 stówek i uciekaj :blink: zanim Google zaindeksuje ten temat (indeksuje wyceny?) albo klient sam poszuka informacji o domenach i trafi tutaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałbym 2k i nie nawiedzę mailingi.

 

2k to około tyle, ile kosztuje jedna opona do jednego autokaru.

 

Wysłałem kontrofertę 2,5k, żeby w razie czego zejść do 2k, minął tydzień i zero odzewu :/

Zawołałem tak dużo, że odstraszyłem klienta? ;)

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×