Jump to content
Sign in to follow this  
przemol91

eebay.pl

Recommended Posts

Poczytaj forum, a dodatkowo wpisz w wikipedię słowo cybersquatting, wiele Ci się wyjaśni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale forum spadło na psy... Aż stach zagladac. Chyba sobie dodam do ulubionych link działu sprzedanych bo nic tu wiecej nie ma poza setkami genialnych domen do wyceny.

Kiedyś każdy musiał czytać forum, teraz działy tematyczne wyglądają jak śmietnisko.

Wszystko można znaleźć, jeśli się chce.

 

Każdy kiedyś nie wiedział o co kaman, dlatego jak się komuś tlumaczylo to zostało to zapisane. Teraz ludzie pytają o większe pierdoły.

 

Życzę powodzenia w rejestracji takich i wielu innych Podobnych domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale forum spadło na psy... Aż stach zagladac. Chyba sobie dodam do ulubionych link działu sprzedanych bo nic tu wiecej nie ma poza setkami genialnych domen do wyceny.

 

 

To nie forum schodzi na psy, tylko wolnych domen powoli zaczyna brakowac ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Forum jest od tego ,zeby pisac !! A nie zeby szukac ...

Wyrejestrowalem domene - dzieki za pomoc .

(forum jest też od poszukiwań.. a nie tylko od "a nóż widelec, inni za mnie pomyślą")

 

 

Jak tego dokonałeś?

DOMAIN: eebay.pl

registrant's handle: mjp_du_00005dad (INDIVIDUAL)

nameservers: ns1.dropped.pl. [212.91.6.33]

ns2.dropped.pl. [212.91.7.33]

created: 2010.08.20 09:49:08

last modified: 2010.08.20 10:04:19

żadnych zmian nie widać ;)

 

Nie przejmuj się ... posiadasz zwykłą (nie)literówkę (która wisi na parkingu) i która może przysporzyć kłopotów. (lecz wcale nie musi) ;)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale forum spadło na psy... Aż stach zagladac. Chyba sobie dodam do ulubionych link działu sprzedanych bo nic tu wiecej nie ma poza setkami genialnych domen do wyceny.

Kiedyś każdy musiał czytać forum, teraz działy tematyczne wyglądają jak śmietnisko.

Wszystko można znaleźć, jeśli się chce.

 

Każdy kiedyś nie wiedział o co kaman, dlatego jak się komuś tlumaczylo to zostało to zapisane. Teraz ludzie pytają o większe pierdoły.

 

Życzę powodzenia w rejestracji takich i wielu innych Podobnych domen.

 

Więcej artykułów w popularnych serwisach o domenach typu sex.com i o tym jak zostać milionerem ;] Ja już działu wycen nawet nie czytam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pastwienie się nad nowicjuszem to też oznaka schodzenia forum na psy - obserwowałem to nie raz na różnych forach.

W pewnym momencie "stara kadra wyjadaczy" ma już dosyć zniżania się do podstawowych pytań, więc się z czasem coraz bardziej wkurza.

 

Ale faktem jest, że @przemol91 mógł najpierw trochę poczytać, a potem pytać. Ale równie dobrze forumowicze mogli po prostu wkleić link do podobnego tematu, zamiast się rozkręcać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
z jakiego powodu ?? Uważasz ,że ebay sobie zastrzegł literówki?

 

 

a krytycy moich skromnych opinii ze rynek spsiał i jest zdewastowany prze takich uczestników rynku pukają się w głowę i mówią ze mocno przesadzam ;)?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pastwienie się nad nowicjuszem to też oznaka schodzenia forum na psy - obserwowałem to nie raz na różnych forach.

W pewnym momencie "stara kadra wyjadaczy" ma już dosyć zniżania się do podstawowych pytań, więc się z czasem coraz bardziej wkurza.

 

Ale faktem jest, że @przemol91 mógł najpierw trochę poczytać, a potem pytać. Ale równie dobrze forumowicze mogli po prostu wkleić link do podobnego tematu, zamiast się rozkręcać.

Raczej powinien jednak użyć "szukaj"

A co do pastwienia się. Czasem się pastwi czasem nie. Ale pastwienie się jest od zarania dziejów tego forum. Tego i każdego innego też.

Poszukaj sobie na forum i zobaczysz że nawet na pytanie zadane 100 raz znajdą się chętni aby odpowiedzieć.

Kwestia tego czy kulturalnie zadane. Lub wyjaśnione czemu pytający i tak nie łapie albo nie wie jak znaleźć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a krytycy moich skromnych opinii ze rynek spsiał i jest zdewastowany prze takich uczestników rynku pukają się w głowę i mówią ze mocno przesadzam ;)?

Skromnych ? Raczej rozbudowanych i bolesnych czasem ;)

Zwyczajnie jesteś radykałem ;)

 

Edit:

sorry że dwa razy ;)

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale forum spadło na psy... Aż stach zagladac. Chyba sobie dodam do ulubionych link działu sprzedanych bo nic tu wiecej nie ma poza setkami genialnych domen do wyceny.

Kiedyś każdy musiał czytać forum, teraz działy tematyczne wyglądają jak śmietnisko.

Jeśli chcesz, aby były ciekawe posty na forum, sam możesz się do tego przyczynić. Są wątki "Artykuły warte przeczytania", "Ciekawostki" i wiele wiele innych ciekawych wątków, w których można pisać. Ale najlepiej to żadnego wkładu własnego plus jeszcze marudzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Forum jest od tego ,zeby pisac !! A nie zeby szukac ...

[...]

 

 

... a opcja "szukaj" na di.pl to tylko tak "dla jaj" wisi ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba przyznać, że najpierw musiałby wiedzieć czego szukać. Niemniej, uważam, że powinna być taka blokada pisania, dla osób, które nie zapoznały się z podstawowymi tematami na forum.

Edited by domeny.xdm.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze można robić ciekawe stronce np. o zatoki w Estonii.

Wtedy lepiej tez zarejestrować ee-bay.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli chcesz, aby były ciekawe posty na forum, sam możesz się do tego przyczynić. Są wątki "Artykuły warte przeczytania", "Ciekawostki" i wiele wiele innych ciekawych wątków, w których można pisać. Ale najlepiej to żadnego wkładu własnego plus jeszcze marudzić.

 

Zgadzam się w 100% też to zauważyłem. Forum podupadło bo nie ma przeciwwagi "dla nowych", nie udzielacie się, nie dajecie domen do działu "sprzedane" i dziwicie się że ludzie rejestrują takie cudaki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Forum jest od tego ,zeby pisac !! A nie zeby szukac ...

Wyrejestrowalem domene - dzieki za pomoc .

 

Forum jest od tego żeby się uczyć / czytać / i nie popełniać takich błędów ;)

 

 

 

Zgadzam się w 100% też to zauważyłem. Forum podupadło bo nie ma przeciwwagi "dla nowych", nie udzielacie się, nie dajecie domen do działu "sprzedane" i dziwicie się że ludzie rejestrują takie cudaki ;)

 

Ludzie rejestrują takie cuda nie przez brak przeciwwagi na forum. Ludzie się nasłuchają o sukcesach naszej klasy, domenach sprzedanych po kilkaset tysięcy etc itd itd... a potem włącza się dzika wyobrażnia (albo jej brak)... i na to żadne forum nie pomoże.

 

Niektórzy po prostu muszą iść według zasady "Jak się nie wywrócisz to się nie nauczysz" ...a reszta robi research i uczy się zanim popełni błedy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyle nisko czoła starym wyjadaczom ,którzy już zapomnieli jak to było kiedyś i jak się potykali :)

Wszedłem na to forum licząc na to ,że się czegoś nauczę - udało się :) . Poczytałem trochę i doczytałem się ,że zabronione jest wykupowanie nazw zastrzeżonych .

Znalazłem domenę eebay.pl , dowiedziałem się też ,że mało jaka firma zastrzega sobie literówki . Więc kupiłem . Wpisałem w szukajce na forum nazwe mojej domeny nic nie wyskoczyło ,więc napisałem . Skąd miałem od razu wiedzień o Cybersquattingu ?? i jak miałem wyszukać informacje na ten temat skoro nie wiedziałem,że takie coś istnieje ??

Spojrzałem też troche na giełde domen widziałem ,że literówki wielu portali super się sprzedają .

Przepraszam Was wszystkich za mój brak doświadczenia .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgadzam się w 100% też to zauważyłem. Forum podupadło bo nie ma przeciwwagi "dla nowych", nie udzielacie się, nie dajecie domen do działu "sprzedane" i dziwicie się że ludzie rejestrują takie cudaki :)

 

Trafne podsumowanie

 

Chyle nisko czoła starym wyjadaczom ,którzy już zapomnieli jak to było kiedyś i jak się potykali :)

Wszedłem na to forum licząc na to ,że się czegoś nauczę - udało się :) . Poczytałem trochę i doczytałem się ,że zabronione jest wykupowanie nazw zastrzeżonych .

Znalazłem domenę eebay.pl , dowiedziałem się też ,że mało jaka firma zastrzega sobie literówki . Więc kupiłem . Wpisałem w szukajce na forum nazwe mojej domeny nic nie wyskoczyło ,więc napisałem . Skąd miałem od razu wiedzień o Cybersquattingu ?? i jak miałem wyszukać informacje na ten temat skoro nie wiedziałem,że takie coś istnieje ??

Spojrzałem też troche na giełde domen widziałem ,że literówki wielu portali super się sprzedają .

Przepraszam Was wszystkich za mój brak doświadczenia .

 

Nie przejmuj się i nie bierz tego personalnie- dostało Ci się po prostu za wszystkich tych, którzy zrobili to samo co Ty, a nie dostali ochrzanu.

Edited by efro

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

Nie przejmuj się i nie bierz tego personalnie- dostało Ci się po prostu za wszystkich tych, którzy zrobili to samo co Ty, a nie dostali ochrzanu.

 

Powiedzialbym nawet, ze wielu tych "bezgrzesznych" po cichu robi wieksze szwindle... Tyle, ze sie tym nie chwala, za to na forum staraja sie uchodzic za swietych... Coz, to takie leczenie kompleksow, totez swierzakom radze poczytac, poczytac i jeszcze raz poczytac, przy okazji nie zrazac sie zbytnio.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiedzialbym nawet, ze wielu tych "bezgrzesznych" po cichu robi wieksze szwindle... Tyle, ze sie tym nie chwala, za to na forum staraja sie uchodzic za swietych... Coz, to takie leczenie kompleksow, totez swierzakom radze poczytac, poczytac i jeszcze raz poczytac, przy okazji nie zrazac sie zbytnio.

 

 

I wyszło, że jesteśmy stetryczałymi, zrzędliwymi, zakompleksionymi starcami hipokrytami.

Fakt, ze może i nawet tak jest ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×