Jump to content
Sign in to follow this  
Prego.pl

Puls Biznesu: Polskie domeny tanieją

Recommended Posts

Najfajniejszy jest ten (rozmowy o domenach) :)

 

 

@eimi (wyrwane z kontekstu)

 

 

mój faworyt to ten co napisał" jest może ze 100 domen generycznych, które kupiłbym za więcej niż 1000zł; szkoda, że niektórzy myślą inaczej..."

 

No zesz kur...a jasne ze szkoda !! Przecież on by chętnie za 1200 zl przytulił np. meble*pl czy kredyt*pl a jacyś źli ludzie kupili i nie chcą mu sprzedać !

Lekarz mi sie nie kazał denerwować ale jak czytam wypowiedzi takich pacjentów to mam myśli z którymi nie podzielę sie publicznie ;))

Ale najczesciej ci co maja takie teorie na życie to jakieś nieudaczniki co siedzą w kieszeni rodziców i nigdy po 16 nie pracowali bo przecież to już po fajrancie .

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

 

No zesz kur...a jasne ze szkoda !! Przecież on by chętnie za 1200 zl przytulił np. meble*pl czy kredyt*pl a jacyś źli ludzie kupili i nie chcą mu sprzedać !

 

Lekarz mi sie nie kazał denerwować ale jak czytam wypowiedzi takich pacjentów to mam myśli z którymi nie podzielę sie publicznie :))

 

 

...

 

Nie denerwuj sie tak, bo Ci peknie ta zylka co przytrzymuje uszy przy glowie ;-)

 

Kazdy rynek ma swoich obroncow i gawiedz, ktora chciala by wszystko za darmo. Jak bylem w branzy ISP, to tez slyszalem glosy, ze internet jest zdecydowanie za drogi itd... Gdy A. Strezynska rozpieprzyla rynek telekomunikacyjny, to wszyscy przyklaskiwali, bo wreszcie ktos "dokopal" tej zlej tepsie. Jak mamy po latach, kazdy widzi... Mamy zero nowej infrastruktury i zero konkurencji na rynku infrastrukturalnym. No, ale ceny sztucznie spadly... Spadly na tyle, ze dzisiaj zamiast cieszyc sie netem 50Mb, to sie cieszymy, gdy mamy mozliwosc bycia tym szczesliwcem, ktory moze pociagnac sobie z ledwoscia 4Mb...

 

Nie dziwilbym sie zatem ludziom, ktorzy nie sa zaznajomieni z tematem domen. Wsrod domenowcow tez znajdzie sie grupka, ktora powie, ze net wciaz jest drogi a TP jest zla... tak i na domeniarzy znajdzie sie kilku podobnych idiotow, ktorzy bez zastanowienia sie i bez kalkulacji beda uzywali mozgu jedynie do powtarzania zaslyszanych (i czesto modnych politycznie) sloganow...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale wystawienie domeny pr.pl za 300 tysięcy złotych to śmiechu wartę. Co jak co, ale dać tyle za domenę to trzeba być naprawdę bogaczem.

a kto powiedział że "bogacze" nie mogą kupować domen ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×