Jump to content
Sign in to follow this  
gaks

pytanie dot. aukcji domeny swieczka.pl

Recommended Posts

Obserwowałem tę aukcję przechwyconej domeny: https://www.dropped.pl/bid.php?id=712198

 

Jak to się stało, że cały czas prowadził użytkownik "eho" z kwotą 240 PLN (JW z kwotą 220 PLN był drugi), a nagle na zakończeniu aukcji oferty "eho" nie ma? Aukcję wygrał JW.

 

Nawet nie chodzi mi o tę konkretną domenę i aukcję. Obserwowałem ją z ciekawości. Chodzi mi ogólnie o fakt, że takie rzeczy się zdarzają na aukcjach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się jeszcze z czymś takim nie spotkałem. Administracja AM może to potwierdzić? To by oznaczało możliwość wycofania złożonej oferty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak to się stało, że cały czas prowadził użytkownik "eho" z kwotą 240 PLN (JW z kwotą 220 PLN był drugi), a nagle na zakończeniu aukcji oferty "eho" nie ma? Aukcję wygrał JW.

MOże ci się coś przywidziało. Czasem warto robić screenshoty.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Licytowałem w tej aukcji i na koniec było naprawdę 240 zł, a potem już tylko 220 zł - naprawdę dziwne. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Licytowałem w tej aukcji i na koniec było naprawdę 240 zł, a potem już tylko 220 zł - naprawdę dziwne. :)

Może to funkcja wyłaniania zwycięzcy z drugiego miejsca kiedy ten pierwszy nie opłaci aukcji ;)

Tylko, że nie do końca działa poprawnie :D

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×