Jump to content
Sign in to follow this  
scav

Chat nie działa

Recommended Posts

czy ktoś wie może co się stało z chatem na forum ? Już z pół roku licencja jest nie opłacona a chat nie działa. Fajnie jest od czasu do czasu pogadać live na tematy związane z i nie tylko domenami ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Działa Wam teraz normalnie forum ?

 

edit: teraz już działa :)

Edited by Luke4U

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czat jak na razie śmiga (i nawet widzę niekiedy po kilkanaście osób na czacie, więc nie jest martwy), mam natomiast pytanie.

 

Jako, że w nowej wersji forum uniemożliwiono nam podbijanie swoich tematów w dziale "Handel i Ogłoszenia" (ja bardzo często korzystałem z tej formy przypomnienia innym użytkownikom o kończących się za kilka godzin aukcjach moich domen np. na Premium.pl - zawsze jednak zgodnie z regulaminem forum), czy byłoby coś w tym złego/niesmacznego gdybyśmy mogli reklamować swoje kończące się aukcje właśnie na czacie (oczywiście ilościowo w granicach zdrowego rozsądku) ? Pytam, bo nie chciałbym być uznanym za jakiegoś spamera, gdy zacząłbym zapodawać na czacie takie informacje/linki.

 

Proszę, niech się wypowie w powyższym temacie administracja i użytkownicy (jeśli mają ochotę).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Codzienne wklejanie linku po 10 razy to z pewnością SPAM - nie reklama. Natomiast raz czy dwa w tygodniu pewnie nikogo nie zirytuje. Ciężko określać to regulaminem, musisz zachować rozsądek przy tym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×