Jump to content
Sign in to follow this  
administrator

Porządek

Recommended Posts

(...) bo zakładam że takowi się tutaj znajdują? Nie będę pokazywał palcami (albo nie, zmieniam zdanie - użytkownik widmo) ale co niektórym chyba hormony buzują? Nie sądzicie że czas powiedzieć stanowcze NIE w stronę młodzieży zakłócającej porządek w sieci teleinformatycznej za co grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności, o czym mówi zaś art. 268a lub art. 269a Kodeksu Karnego?

 

Nie żeby mnie to w jakiś sposób ruszało, bo ignoruję posty z owym użytkownikiem także ich nie widzę - sądząc jednak po jego aktywność w moich tematach, mogę jedynie się domyślać gdzie znajduję się kres kreatywności. ;)

Edited by administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie sądzicie że czas powiedzieć stanowcze NIE w stronę młodzieży zakłócającej porządek w sieci teleinformatycznej za co grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności, o czym mówi zaś art. 268a lub art. 269a Kodeksu Karnego?

 

Nie przesadziłeś trochę z tymi 3 m-c do 5 lat pozbawienia wolności? ;) Może moderatorom też chcesz tyle wlepić? ;-)

 

268a i 269a to tyczą się przecież włamań do sieci, kradzieży danych, bardzo poważnych przestępstw. Użytkownik widmo tylko rzucił oskarżenia (może prawdziwe, może nie, nie mnie osądzać), że go oszukałeś lub wyłudziłeś pieniądze i jeśli coś takiego zrobiłeś to twoja kariera (dla pewnych osób lub w ogóle) na tym forum pewnie się szybciej skończy niż tego użytkownika widmo. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
268a i 269a to tyczą się przecież włamań do sieci, kradzieży danych, bardzo poważnych przestępstw.

Oj pod ten paragraf w dzisiejszych czasach nie takie rzeczy podciągają: http://www.komputerswiat.pl/blogi/blog-red...nosciowych.aspx & http://prawo.vagla.pl/node/8956 ;)

 

Użytkownik widmo tylko rzucił oskarżenia

Chwała mu za to, ale ile razy można? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

zacznij od siebie, a konkretnie od przeczytania regulaminu od początku do końca, następnie przestrzegaj jego zapisów

Share this post


Link to post
Share on other sites
zacznij od siebie, a konkretnie od przeczytania regulaminu od początku do końca, następnie przestrzegaj jego zapisów

Dzięki za słowo krytyki, bo tak to chyba można nazwać. By była jedna konstruktywna - możesz sprecyzować?

 

Błagam, nie uciekajmy do tematu kto jest zły? ;) Pytanie tematu brzmi: dlaczego spam na forum nie jest usuwany/moderowany?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Dzięki za słowo krytyki, bo tak to chyba można nazwać. By była jedna konstruktywna - możesz sprecyzować?

służę:

Twoje wszędobylskie OT w działach i tematach nie przeznaczonych do dyskusji, przykład: wczoraj byłeś uprzejmy skomentować mój temat w dziale "Domeny Polskie", poprosiłem administrację o usunięcie OT przy użyciu funkcji Raport. Następnie Ty niezrażony tym faktem ponownie umieściłeś swoje niezamawiane przemyślenia o tej samej treści w tym samym temacie....bez urazy ale dla mnie to esencja głupoty...ręce opadają...

Share this post


Link to post
Share on other sites
służę:

Twoje wszędobylskie OT w działach i tematach nie przeznaczonych do dyskusji, przykład: wczoraj byłeś uprzejmy skomentować mój temat w dziale "Domeny Polskie", poprosiłem administrację o usunięcie OT przy użyciu funkcji Raport. Następnie Ty niezrażony tym faktem ponownie umieściłeś swoje niezamawiane przemyślenia o tej samej treści w tym samym temacie....bez urazy ale dla mnie to esencja głupoty...ręce opadają...

Zaznaczyłem na początku zdublowanego postu zdziwienie -> "czyżby post zginął?" (coś w ten deseń)

Dodatkowo celem postu było zapytanie czy oferta aktualna? a przy okazji refleksje odnośnie handlu domen z nazwiskami. Zawsze sądziłem że forum służy do wymiany poglądów i nie uważam bym odbiegał merytorycznie postami od przeciętnego usera tego forum.

 

Reszta na priv co, ten temat miał być "poważny". ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Zaznaczyłem na początku zdublowanego postu zdziwienie -> "czyżby post zginął?" (coś w ten deseń)

Dodatkowo celem postu było zapytanie czy oferta aktualna? a przy okazji refleksje odnośnie handlu domen z nazwiskami. Zawsze sądziłem że forum służy do wymiany poglądów i nie uważam bym odbiegał merytorycznie postami od przeciętnego usera tego forum.

 

Reszta na priv co, ten temat miał być "poważny". ;)

kpisz sobie ?? do wyrażania opinii służy dział Wycena a nie Handel !! Przeczytaj regulamin zanim zaczniesz pouczać innych...

 

To tyle z mojej strony.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kpisz sobie ?? do wyrażania opinii służy dział Wycena a nie Handel !! Przeczytaj regulamin zanim zaczniesz pouczać innych...

 

To tyle z mojej strony.

Dzięki za poświęcony czas, a regulamin oczywiście przeczytany. ;)

 

p.s co na to poradzę że nazywają mnie administratorem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
odprawaonline.pl is in the queue for registration

 

ale nie mogłem doczekać się Waszej opinii

A jakie widzisz sposoby rozwiązania takiej sytuacji ?

Pytam tak po krasnoludzku jak administrator administratora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie, jak już ktoś wspomniał istnieje opcja Raportów, które zawsze czytamy, skorzystaj z niej czasem gdyż nie sposób przeczytać wszystkie posty na forum.

A odnośnie Twojej osoby to jesteś jedną z niewielu która posiada 40% ostrzeżeń (a powinno być więcej), do tego dochodzi "chamski" nick założony premedytacją i spamerskie posty.

Jeżeli chciałbyś, aby forum było "na poziomie" to po prostu się nie loguj, bądź daruj sobie tematy takie jak ten (bo przecież mogłeś napisać na PW).

 

Zgodnie z życzeniem temat zamknięty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×