Jump to content
Sign in to follow this  
bak-mister

Taniej kupić,drożej sprzedać-Duży zysk-10.000$

Recommended Posts

Witam potencjalnych inwestorów,

 

Biznes o którym mowa polega na podstawowej zasadzie biznesu "Kupić tani towar i sprzedać go drożej"

Ten interes jest bardzo dobry i opłacalny.Chodzi w nim o to aby raz na jakiś czas polecieć do ameryki środkowej po towar,którego jeszcze niema w Polsce a o którym jest już parę wzmianek.Towar będzie w każdym kraju,na każdym kontynencie,na całym świecie - to jest pewne.Mam już swoje kontakty zarówno te w Ameryce jak i w Polsce ale brakuje mi pieniędzy.Dlatego szukam kogoś kto że tak powiem wyłoży parę dolarów.

 

Plan działania:

-Wylatujemy z polski samolotem do ameryki.

-Meldujemy się w hotelu.

-Tutaj wkracza mój kontakt.Dzwonimy do niego aby się umówić na spotkanie.

-Czekamy około tygodnia na realizację zamówienia.

-W czasie tego tygodnia balujemy na imprezach ;)

-Płacimy za towar a następnie go odbieramy.

-Wylatujemy z ameryki do polski.

-Sprzedajemy towar w ciągu godziny od spotkania z odbiorcą.

-Dzielimy zyski.

 

Podsumowując:

-Przelot samolotem 3000$(9000PLN)

-Hotel opłacony na tydzień 1000$(3000PLN)

-Dodatkowe wydatki 1000$(3000PLN)

-Towar 5000$(15000zł)

 

Koszt towaru to 5000$(15000zł) na którym mamy czterokrotną przebitkę 4x5000$(15000PLN)=20000$(60000PLN)

60000PLN-30000PLN(cały wkład)=30000PLN

30000PLN-22% podatku = 23000PLN

23000PLN-50% mojej prowizji = 11500PLN

Czysty zysk 11500PLN

 

Reasumując:

 

Pieniądze zarobione w ciągu jednego tygodnia to 11500PLN czyli około 35% z włożonej sumy.

Za pierwszą wypłatę biorę 50% kwoty zarobionej,kolejne prowizje to 30%.

 

Biznes ja biznes.Prosty szybki i pewny.Będzie to praca 2/2 tygodnie 2 tygodnie za granicą i 2 tygodnie w kraju w ciągu miesiąca.Wyloty co tydzień, czyli wylatujemy pierwszego w danym miesiącu, następnie jesteśmy tydzień w pracy, następnie wracamy do kraju i siedzimy na miejscu tydzień i znowu wylatujemy i tak w kółko przez następnych parę dobrych lat.

 

Jestem z południa polski.Możemy się spotkać w dwóch miastach w Katowicach lub we Wrocławiu.

Z góry informuję że na PW nie odpowiadam o jaki towar chodzi.

Im szybciej zaczniemy współpracę tym szybciej zaczniemy zarabiać.

Proszę inwestora o kontakt.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
-W czasie tego tygodnia balujemy na imprezach ;)

 

-Dodatkowe wydatki 1000$(3000PLN)

 

Skromna rada na początek: Doliczyłbym pare dolarów do tych dodatkowych wydatków. Imprezy w USA są chyba trochę droższe niż w Polsce.

 

Życzę powodzenia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse

Skoro oferujesz takie byznesy to znaczy, że pewnie są tak odważne osoby, które takie propozycje przyjmują;).

Jeśli są tu takowi odważni to niech napiszą na forum i powiedzą między innymi mi jak wychodować tak twarde jajka, żeby mieć odwagę przyjmować szaleńcze propozycje;). Dobre opisanie skłonności do podejmowania takich wyzwań może odmienić życie większej liczby ludzi niż działalność Fundacji TVN;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z góry informuję że na PW nie odpowiadam o jaki towar chodzi.

 

Widzę że parę osób z forum nie umie czytać.

Jeżeli ktoś chce to może się pytać o konkretne rzeczy ale na temat samego towaru porozmawiam tylko w 4 oczy przy kawce w jednym z wymienionych miast.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzę że parę osób z forum nie umie czytać.

Jeżeli ktoś chce to może się pytać o konkretne rzeczy ale na temat samego towaru porozmawiam tylko w 4 oczy przy kawce w jednym z wymienionych miast.

 

 

Przy takiej otoczce tajemniczości, prawdopodobnie już zostałeś zauważony przez odpowiednie służby, które przetrząsają i to Forum ;) nawet, jeśli towarem byłoby jedynie mydło.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam potencjalnych inwestorów,

 

Biznes ...

 

Bardzo dobry pomysł. Można się ustawić na długie lata.

Warunki i wyrok zależą od tego w jakim kraju zostaniemy aresztowani.

W Ameryce Środkowej więzienia są ponoć tragiczne, ale w Europie powinno być lepiej. Możemy mieć szczęście np. w czasie międzylądowania w którymś z wysoko rozwiniętych krajów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikt nie wzial pod uwage faktu ze to nie takie proste wjechac na teren usa - musimy zdobyc wize (wiekszosc stara sie o turystyczne i takowe otrzymuja) - gwarantuje ze 2-3 takie wyjazdy przy dobrych wiatrach przejda - potem Cie juz nie wpuszcza i tyle z interesu :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

koledze chodzi o Amerykę Środkową czyli nie USA,

Domyślam się, że to może być tani latynoski "towar".

 

Dzisiaj jest spotkanie we Wrocławiu i dobra okazja do porozmawiania przy kawie, a także wysłuchania opinii tych co już zęby zjedli na "takich interesach".

 

Jeżeli są to kubańskie cygara, piękna pomoc domowa lub cudowny lek przedłużający życie - chętnie przyjmę zamówienie na usabilty testing :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro to taki złoty interes z tym "towarem" to czemu sam nie jeździsz i nie zgarniasz 100% albo nie otrzymujesz przesyłką ? Za "duże ryzyko" ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam już swoje kontakty zarówno te w Ameryce jak i w Polsce ale brakuje mi pieniędzy.Dlatego szukam kogoś kto że tak powiem wyłoży parę dolarów.

 

Raczej tutaj nie znajdziesz takiego "inwestora" .... Zdecydowania większość woli takie "drobne pare dolarów" wrzucić w domeny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 tygodnie imprez w miesiącu... to na miejscu trzeba będzie jeszcze znaleźć dawcę wątroby :)

Za każdym razem spotkanie ? Toż to Chińczycy by nawet nie wyrobili.

Skoro biznes jest pewny, to może warto wziąć kredyt ?

 

 

PS. A właśnie, wybiera się ktoś na Targi Kantońskie 2011 ?

Edited by Gaudzinski

Share this post


Link to post
Share on other sites
-Wylatujemy z polski samolotem do ameryki.

-Meldujemy się w hotelu.

-Tutaj wkracza mój kontakt.Dzwonimy do niego aby się umówić na spotkanie.

-Czekamy około tygodnia na realizację zamówienia.

-W czasie tego tygodnia balujemy na imprezach :)

-Płacimy za towar a następnie go odbieramy.

-Wylatujemy z ameryki do polski.

-Sprzedajemy towar w ciągu godziny od spotkania z odbiorcą.

-Dzielimy zyski.

Chcesz nakręcić drugą część Scarface? :)

 

EDIT: Tak poważnie to niech lepiej prześlą Ci ten towar pocztą, sporo zaoszczędzisz. No chyba, że chcesz ichne domeny przewozić w walizkach, ale wtedy to można jeszcze prościej bo załatwić to przez Internet. ;)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakreślony w pierwszym poście model biznesowy uważam za namber łan roku 2010.

 

Gdyby wartości podanych tam pieniędzy miały kilka zer więcej, to byłbym w stanie uwierzyć, że dzisiaj handlarzy bronią poszukuje się na blogach.

 

Polecam zgłosić się TUTAJ. Jest jeszcze czas, ale jak widzę, biznesplan jest już dopracowany do perfekcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to chyba taki konkurs, by zgadnąć co to za tajemniczy towar, a na koniec okaże się, że to reklama nowego proszku do prania, czego to na forum się nie spotka, a temat domen to już nie jest zbyt popularny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×