Jump to content
Sign in to follow this  
sedo

Jesienna promocja w Sedo

Recommended Posts

Witam Wszystkich,

 

Z niektorymi z was kontaktowalam sie juz wczesniej, ale dla tych z ktorymi nie mam bezposredniego kontatku, chcialam tylko przypomniec o naszej jesiennej promocji w Sedo. Aby wziasc w niej udzial nalezy sie do konca miesiaca zarejestrowac :).

 

Wystarczy tylko aby wasze zarobki z parkowania w listopadzie przekroczyly te z wrzesnia a w dodatku do zarobionych pieniedzy, otrzymacie od nas rowniez bon prezentowy (do 1000 Euro) ktory mozna przeznaczyc na artykuly np. z amazon.de - tak ze dla kazdego powinno sie cos znalesc :).

 

Promocja dziala tak:

 

Wzrost zarobkow do €50 -> bon prezentowy w wysokosci €25

Wzrost zarobkow do €100 -> bon prezentowy w wysokosci €50

Wzrost zarobkow do €250 -> bon prezentowy w wysokosci €125

Wzrost zarobkow do €500 -> bon prezentowy w wysokosci €250

Wzrost zarobkow do €1000 -> bon prezentowy w wysokosci €500

Wzrost zarobkow do €2000 -> bon prezentowy w wysokosci €1000

 

Wiecej informacji znajdziecie tutaj:

https://sedo.com/fallpromotion/index.php?la...partnerid=35001

 

W razie pytan czy uwag piszcie do mnie - kamila @ sedo. com

 

Pozdrawiam,

Kamila

---

www.sedo.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś wie kiedy można liczyć na otrzymanie bonów z tej promocji. Przydałoby się przed świętami. Napiszcie tez ile udało wam się wicej wyciągnąć w listopadzie w porównaniu do września.

Ja mam dokładnie 120 euro wiecej wiec ->bon na 50 euro leci :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
You still have a chance to increase your parking revenue before November 30, 2007. Some last minute optimization or moving a few domains to Sedo could give you that extra boost you need to earn the gift certificate. Then just sit back and relax. By mid-December we will let you know if you have earned presents from your parking earnings increase.

After the month closes we will compare your revenue from November to that of September to determine if you have increased your earnings and are eligible for a gift certificate. Winners will receive their gift certificate access codes via email anytime after December 15th. Then you can enjoy your time choosing your presents.

Participants who increase their parking earnings by at least 50€ will receive a gift certificate in the amounts shown below:

 

- Increase revenue by at least 50€ and get a 25€ gift voucher

- Increase revenue by at least 100€ and get a 50€ gift voucher

- Increase revenue by at least 250€ and get a 125€ gift voucher

- Increase revenue by at least 500€ and get a 250€ gift voucher

- Increase revenue by at least 1,000€ and get a 500€ gift voucher

- Increase revenue by at least 2,000€ and get a 1,000€ gift voucher

 

Tak więc 15go, pewnie na święta prezentu nie da rady. Ja otrzymam 500€ tak więc trochę dołożę i będzie laptop :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak więc 15go, pewnie na święta prezentu nie da rady. Ja otrzymam 500€ tak więc trochę dołożę i będzie laptop :lol:

 

 

Mam nadzieję , że Twoja radosc nie jest przedwczesna .

Kamila mianowicie napisała : zwiększenie obrotu do 1000 € = premia 500 €

Na stronie Sedo jest wyraźnie napisane : premia 500 € = zwiększenie obrotu o minimum 1000 €

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam nadzieję , że Twoja radosc nie jest przedwczesna .

Kamila mianowicie napisała : zwiększenie obrotu do 1000 € = premia 500 €

Na stronie Sedo jest wyraźnie napisane : premia 500 € = zwiększenie obrotu o minimum 1000 €

 

Tak wiem :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak wiem :lol:

 

No to gratuluję laptopa :lol:

 

 

P.S. miałeś podobną sytuację , że wzrost obrotu na parkingu w październiku był wyższy niż w listopadzie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie w listopadzie był większy niż w październiku, wszystko przez to że dodaje co miesiąc dużo domen tak więc ciężko stwierdzić np. czy domeny z października zarobiły więcej lub mniej niż w listopadzie. Jednak na oko wydaje mi się że podobnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Szkoda, zabrakło mi 60 EUR na 125 EUR gift voucher, także dostanę tylko 50 EUR. U mnie obrót z parkingu był wyższy w listopadzie.

 

Pozdrawiam

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zmiescilem sie w tym drugim przedziale. 50 Euro prezentu to dla mnie i tak duzo. Mam nadzieje ze w przyszlych promocjach bedzie lepiej. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie już niektórzy z was dostali bon z Sedo. Szkoda tylko że Polacy mogą go zrealizować w sklepach CD-Wow.net (płyty cd i dvd z muzyką, fajnie że filmy są po niemiecku), weg.de - wycieczki (ale pewnie tylko z niemiec) oraz amazon.de który nie wysyła elektroniki, oprogramowania i zabawek do Polski :P Super

 

W takich okolicznościach zapytam, co planujecie zakupić za bon z Sedo? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie już niektórzy z was dostali bon z Sedo. Szkoda tylko że Polacy mogą go zrealizować w sklepach CD-Wow.net (płyty cd i dvd z muzyką, fajnie że filmy są po niemiecku), weg.de - wycieczki (ale pewnie tylko z niemiec) oraz amazon.de który nie wysyła elektroniki, oprogramowania i zabawek do Polski :P Super

 

W takich okolicznościach zapytam, co planujecie zakupić za bon z Sedo? :P

 

Może sprzedaj na ebay.de. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepsze jest to że promocja była reklamowana tak:

 

Fancy a new laptop? How about that slick new smart phone or MP3 player? Well, you’re in luck, because this autumn Sedo is going to reward YOU for increasing YOUR parking earnings!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dobrze rozumiem trzeba zarejestrowac sie do konca miesiaca na amazon.de. A co pozniej. W jaki sposob otrzymac bon?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Do końca miesiąca? U mnie jest napisane, że kupon jest ważny przez 3 lata.

 

Pozdrawiam

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to ciesz się że Ci nie ukradli kodu jak to nie jednemu. Cadooz jest genialny! Po kilku dniach rozszyfrowywania języka mi zupełnie obcego dostałem kod do pixmanii.com w stylu kodnumer001, dobrze ze sie pospieszyłem i nikt mi nie ukradł tego kodu (kody do innych uzytkownikow byly kodnumer002 itd). Genialny serwis!

 

@jaspersen, twoj kod był tak samo skomplikowany?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No na przykład mój kod kodnumer002 został bezczelnie skradziony (100euro). Co za firma robi internetowe bony rabatowe w takiej formie? Amatorszczyzna na maksa. Sedo się nie postarało z doborem partnerów. :/ W międzyczasie sprawdziłem na jakie kwoty są kody nr 001 i 003 (wpisując je w pixmanii w koszyku)... żal.pl

 

@jaspersen poniżej: wychodzi na to, że pixmania tak zawaliła sprawę z kodami...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×