Jump to content
keyword

Bardzo ciekawy pakiet domen......

Recommended Posts

......zmienił kilka dni temu właściciela .

Samochod*pl, przesylki*pl, lecznice*pl, ksiegowi*pl i kina*pl powędrowały do portfolio sqr86 .

Piotr, moje szczere gratulacje !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem pisać na blogu, ale mnie uprzedziłeś ;)

Ja także gratuluję.

Ciekawe jak to będzie z opcją na Samochód.pl IDN czy będzie tutaj operacja mająca na celu zebranie kompletu.

 

Moim faworytem są przesylki.pl które można sprzedać w cenie zakupionego kompletu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jak nie znam ceny sprzedaży/zakupu to nie wiem czy gratulować czy współczuć. Napiszcie kwotę transakcji ;)

Ale domeny fajne, szczególnie przesylki i kina!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja jak nie znam ceny sprzedaży/zakupu to nie wiem czy gratulować czy współczuć. Napiszcie kwotę transakcji ;)

Ale domeny fajne, szczególnie przesylki i kina!

 

przesylki.pl zdecydowanie najlepsza !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim faworytem są przesylki.pl które można sprzedać w cenie zakupionego kompletu.

 

A za ile poszedl komplet?

 

Piekne domeny, gratulacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ksiegowi.pl ładnie uzupełnia się z prawnicy.pl ;)

Z kolei kina.pl idealnie pasowałaby abonentowi posiadającemu liczbę pojedynczą ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
......zmienił kilka dni temu właściciela .

Samochod*pl, przesylki*pl, lecznice*pl, ksiegowi*pl i kina*pl powędrowały do portfolio sqr86 .

Piotr, moje szczere gratulacje !

 

Chciałem właśnie umieścić wpis na Twitterze, więc spoglądam we whois dla pewności, a tam KinaPL bez zmiany abonenta. Przyznasz, że to ciekawe? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim faworytem są przesylki.pl które można sprzedać w cenie zakupionego kompletu.

 

Zauważyłem (tak całkiem "przypadkowo"), że przedwczoraj domena przesylki*pl zmieniła abonenta na Inpost (paczkomaty*pl), ciekawe czy trafiłeś z ceną - trochę to pewnie ta domena była dla nich warta jeśli są największym prywatnym konkurentem dla Poczty Polskiej. Wydaje mi się, że ta domena mogła zostać sprzedana nawet powyżej 100 tys. zł.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

pączki.pl? ;-)

 

Też mi to przyszło do głowy. ;-) Ale na pewno chodziło o IDN-a przesyłki*pl (dziwne, że Inpost od razu nie kupił kompletu - teraz jak się zreflektują to będą musieli zapłacić może nawet więcej niż za non-IDN).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×