Jump to content
Sign in to follow this  
tmi

Zwroty pieniędzy na parkingach

Recommended Posts

Witam,

 

Obiło mi się o uszy od niektórych użytkowników forum, że w niektórych przypadkach parkingi żądają zwrotu wypłaconych pieniędzy które zostały wygenerowane przez niektóre domeny. Głównie domeny o tematyce pożyczki i tym podobne finansówki. Google banuje takie domeny pod pretekstem nieznanego pochodzenia ruchu a parking zwraca się do abonenta aby zwrócił pieniądze.

 

Czy spotkaliście się z czymś takim?

 

Wiem, że taka sytuacja ma miejsce w ND czy w Sedo też się z tym spotkaliście?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja miałem taką wątpliwą przyjemność w przypadku NameDrive. Oczywiście support ani słowem nie wytłumaczył czym naruszyłem regulamin ale stwierdzili ze go naruszyłem i kasa poszła szczekać

Share this post


Link to post
Share on other sites
i kasa poszła szczekać

otrzymales nakaz zwrotu wyplaconych juz pieniedzy czy obcieli naliczona wczesniej kase za konkretna domene (przed przelewem)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że po przelewie to by Ci mogli.... .

 

Jedyne co, to mogą Cię ładnie poprosić i zablokować konto jeśli nie zwrócisz kasy.

Udowodnienie że kasa Ci się nie należała(nawet jeśli tylko przez pomyłke wysłali Ci kase), szczególnie przez organizacje która nie ma w Polsce swojej siedziby byłoby bardzo skomplikowane. Myśle że poniżej powiedzmy 10k, daliby sobie spokój.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mnie w dniu puszczenia przelewu zostalem poinformowany ze zostaja cofniete zarobki jednej domeny za trzy ostatnie miesiece.

 

W Sedo nigdy sie to nie zdarzylo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
u mnie w dniu puszczenia przelewu zostalem poinformowany ze zostaja cofniete zarobki jednej domeny za trzy ostatnie miesiece.

 

W Sedo nigdy sie to nie zdarzylo.

 

A miałeś w Sedo tą samą domenę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A miałeś w Sedo tą samą domenę?

Tak. Parkowalem ją tam kilkanaście miesięcy i nie było żadnych problemów.

Coś mnie podkusiło przenieść do ND. Rzeczywiście zarabiała lepiej, ale po 3 miesiącach nastapiło WIELKIE TRACH :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

rok temu august mi wyplacono dwa razy wiencej niz zarobilem w ND

 

potem, to mi wyliczyli z nastmepnyh zarobkow,

 

zauwazylem ze mi przyplacili tylko wtedy gdy w september pisalem w support czemu niedostalem kase :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
otrzymales nakaz zwrotu wyplaconych juz pieniedzy czy obcieli naliczona wczesniej kase za konkretna domene (przed przelewem)?

 

Obcięli kasę z następnych wypłat ( równowartość zarobku z 3 domen które zbanowali mi ot tak sobie - bo zarabiały chyba za dużo :) )

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×