Jump to content
mendoza

brokerdomen.pl

Recommended Posts

Może w celach promocyjnych podasz nazwy sprzedanych domen bez cen? Np z ostatniego roku.

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

ja pozwole sobie zauwazyc, ze przez prawie 4 lata serwis nie wyszedl z wersji "beta" !

 

http://brokerdomen.pl/

 

To powinno dawac do myslenia w temacie szans na sprzedaz domen poprzez te strone...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja pozwole sobie zauwazyc, ze przez prawie 4 lata serwis nie wyszedl z wersji "beta" !

 

http://brokerdomen.pl/

 

To powinno dawac do myslenia w temacie szans na sprzedaz domen poprzez te strone...

 

Pamiętam, że GMail też długo był w fazie beta ;)

 

Ale nie będę "ściemniał", że serwis jest rozwijany, bo od powstania nic się w nim nie zmieniło. Jest na bieżąco obsługiwany. Dodawane są nowe domeny, obsługiwane są sprzedaże, ale nic ponad to.

 

Co do statystyk sprzedaży to też nie będę się "chwalił", bo w porównaniu z AM czy innymi giełdami nie ma o czym mówić :)

 

Natomiast serwis spełnia swoją funkcję i jest to dodatkowe miejsce, gdzie domena może zostać znaleziona przez nabywcę. Prowizja jest tylko od sprzedaży, a nikt nikogo nie zmusza do dodawania domen :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

@DD: mialem na mysli fakt, ze chyba prawie kazdy spodziewal sie znacznie wiecej;

 

moim zdaniem takie projekty skazane sa na niepowodzenie z uwagi na specyfike branzy - rynek wtorny domen nigdy nie stanie sie popularny;

 

wszelkie skuteczne dzialania prosprzedazowe ocierac sie beda o akwizycje; nie ma sensu pokladania wiekszych nadziei na popularyzacje wtornego rynku domen - skorzystaja na tym wylacznie NASK i rejestratorzy...

 

gwarantem sukcesu w branzy jest posiadanie wartosciowego portfolio - takie nie potrzebuje reklamy - albo dzialania typu gielda AM, ktora zarabia na naiwnosci i poszukiwaniu lutu szczescia, ktory przeciez czasem sie trafia

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DD: mialem na mysli fakt, ze chyba prawie kazdy spodziewal sie znacznie wiecej;

 

moim zdaniem takie projekty skazane sa na niepowodzenie z uwagi na specyfike branzy - rynek wtorny domen nigdy nie stanie sie popularny;

 

wszelkie skuteczne dzialania prosprzedazowe ocierac sie beda o akwizycje; nie ma sensu pokladania wiekszych nadziei na popularyzacje wtornego rynku domen - skorzystaja na tym wylacznie NASK i rejestratorzy...

 

gwarantem sukcesu w branzy jest posiadanie wartosciowego portfolio - takie nie potrzebuje reklamy - albo dzialania typu gielda AM, ktora zarabia na naiwnosci i poszukiwaniu lutu szczescia, ktory przeciez czasem sie trafia

 

Ja jestem praktykiem. Lubię testować, próbować. Przy okazji człowiek się dużo uczy. A za 15-tym razem może się trafi w to, czego się szukało ;)

 

Poza tym projekt zwrócił się wielokrotnie z prowizji od sprzedaży :)

 

Też wiązałem większe nadzieje z tym serwisem, ale nie żałuję. A wyniesioną wiedzę jeszcze wykorzystam w innych projektach.

 

DD

Edited by DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×