Jump to content
axis

Historyja ;)

Recommended Posts

Układamy "Domenową Historyjkę".

 

 

-Kopiujemy poprzedni wpis i dopisujemy swoje słowo ( pogrubione ).

 

-Wszelkiego typu 'i', 'z' , 'ale' - nie są liczone jako słowo.

 

 

Początek:

 

Pewnego razu ...

 

 

Have Fun :D

 

 

 

Edit:

 

Fakt Yarowa, mój błąd. Juz poprawione. ;)

Edited by axis

Share this post


Link to post
Share on other sites
name='axis' date='pią, 24 wrz 10' post='354443']

Układamy "Domenową Historyjkę".

 

 

-Każdy dopisuje po jednym słowie w poście ( ostatnie słowo pogrubione ).

 

[...]

 

 

Jeśli tylko po jednym to tylko ono będzie pogrubione. Czyli każde.

 

------

 

wyjechałem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Phi. Sztuką byłoby stworzyć takie opowiadanie ale z wyrazów będących nazwami naszych domen :D

 

wyjechałem

 

na Cypr ;)

Edited by uzytkownik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnego razu, wyjechałem na Cypr bo skończyły mi się pieniądze.

Planując

 

Edit:

ale nabijamy posty ;)

 

@uzytkownik staraj się odświeżyć temat zanim opublikujesz swój post, to chyba najlepszy sposób na uniknięcie takich rozbieżności.

Edited by Grzesiek86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnego razu, wyjechałem na Cypr bo skończyły mi się pieniądze.

Planując

 

Edit:

ale nabijamy posty ;)

 

@uzytkownik staraj się odświerzyć temat zanim opublikujesz swój post, to chyba najlepszy sposób na uniknięcie takich rozbieżności.

 

Można i tak:

 

Pewnego razu, wyjechałem na Cypr bo skończyły mi się pieniądze, które planując oddać

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale nabijamy posty ;)

 

@uzytkownik staraj się odświerzyć temat zanim opublikujesz swój post, to chyba najlepszy sposób na uniknięcie takich rozbieżności.

 

Odświeżałem ale jakoś wstrzeliłem się między posty.

 

Pewnego razu, wyjechałem na Cypr bo skończyły mi się pieniądze, które planując oddać kuzynce

Edited by uzytkownik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnego razu, wyjechałem na Cypr bo skończyły mi się pieniądze, które planując oddać kuzynce przegrałem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnego razu, wyjechałem na Cypr bo skończyły mi się pieniądze, które planując oddać kuzynce przegrałem w zakładzie

Edited by Grzesiek86

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Pan Tadeusz" to nam z tego nie wyjdzie raczej ;)

 

Pewnego razu, wyjechałem na Cypr bo skończyły mi się pieniądze, które planując oddać kuzynce przegrałem w zakładzie karnym

Edited by uzytkownik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnego razu, wyjechałem na Cypr bo skończyły mi się pieniądze, które planując oddać kuzynce przegrałem w zakładzie karnym. Osadzony

 

--

Edit:

(To jest osadzony przez "a")

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnego razu, wyjechałem na Cypr bo skończyły mi się pieniądze, które planując oddać kuzynce przegrałem w zakładzie karnym. Osadzony w pilnie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnego razu, wyjechałem na Cypr bo skończyły mi się pieniądze, które planując oddać kuzynce przegrałem w zakładzie karnym. Osadzony w pilnie strzeżonej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnego razu, wyjechałem na Cypr bo skończyły mi się pieniądze, które planując oddać kuzynce przegrałem w zakładzie karnym. Osadzony w pilnie strzeżonym i

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnego razu, wyjechałem na Cypr bo skończyły mi się pieniądze, które planując oddać kuzynce przegrałem w zakładzie karnym. Osadzony w pilnie strzeżonym i oddalonym

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnego razu, wyjechałem na Cypr bo skończyły mi się pieniądze, które planując oddać kuzynce przegrałem w zakładzie karnym. Osadzony w pilnie strzeżonym i oddalonym od brzegu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnego razu, wyjechałem na Cypr bo skończyły mi się pieniądze, które planując oddać kuzynce przegrałem w zakładzie karnym. Osadzony w pilnie strzeżonym i oddalonym od brzegu Alcatraz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnego razu, wyjechałem na Cypr bo skończyły mi się pieniądze, które planując oddać kuzynce przegrałem w zakładzie karnym. Osadzony w pilnie strzeżonym i oddalonym od brzegu Alcatraz. Myślami

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnego razu, wyjechałem na Cypr bo skończyły mi się pieniądze, które planując oddać kuzynce przegrałem w zakładzie karnym. Osadzony w pilnie strzeżonym i oddalonym od brzegu Alcatraz. Myślami błądząc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnego razu, wyjechałem na Cypr bo skończyły mi się pieniądze, które planując oddać kuzynce przegrałem w zakładzie karnym. Osadzony w pilnie strzeżonym i oddalonym od brzegu Alcatraz. Myślami byłem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnego razu, wyjechałem na Cypr bo skończyły mi się pieniądze, które planując oddać kuzynce przegrałem w zakładzie karnym. Osadzony w pilnie strzeżonym i oddalonym od brzegu Alcatraz. Myślami błądząc po palmowym

 

[Grzesiek86 był wcześniej :P]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×