Jump to content
Sign in to follow this  
palenie

Zaawansowany skrypt do prowadzenia subdomen dns

Recommended Posts

Witam wszystkich od pewnego czasu mam na sprzedaż autorski skrypt do prowadzenia

zaawansowanego serwisu z płatnymi subdomenami dns (proszę nie mylić z aliasami)

z eleganckim desingiem, wzorowanym na istniejącym już serwisie co.pl. Poniżej przedstawiam możliwości skryptu oraz kilka screen'ów :

 

 

? Gość

 

? Sprawdzenia czy dana domena jest wolna, rejestracja domeny poprzez płatności sms/przelew

utworzenie automatycznie konta (jeśli nie jest wolna to wyświetlenie informacji o właścicielu [ tzw. whois] )

 

? Logowanie, Rejestracja (login przez email, hasło, akceptacja regulaminu)

 

? Wyświetlenie stron statycznych (regulamin, cennik, program partneski)

 

? Formularz kontaktowy z właścicielem serwisu

 

 

? Użytkownik

 

? Wyświetlenie stanu konta oraz historii (płatności, subdomen, zarobków z programu partnerskiego)

 

? Przedłużenie ważności subdomeny

 

? Rejestrowanie dowolnej ilości domen(tzw. bulk register)

 

? Koszyk zamówionych domen do opłacenia

 

? Doładowanie konta (DotPay, przelewy oraz również płatności SMS)

 

? Edycja wybranej subdomeny (zaawansowana konfiguracja DNS [CNAME, MX, A, NS itd..],

przekierowanie na wprowadzony adres www lub IP, ustawienie zewnętrznych serwerów DNS)

 

? Zmiana hasła oraz informacji o właścicielu

 

? Automatyczne powiadamianie email o płatnościach oraz że domena niedługo wygaśnie

 

? Automatyczne usuwanie domeny po wygaśnieciu

 

? Zaawansowany program partnerski( możliwość przelania pieniędzy do porfela lub powiadomienie o

wypłacie na wskazany przez użytkownika nr konta)

 

 

? Administrator

 

? Przeglądanie wygasłych domen

 

? Edycja listy zabronionych domen

 

? Przeglądanie zarejestrowanych domen z możliwością ich usunięcia

 

? Przeglądanie zarejestrowanych użytkowników z możliwością ich edycji (zmiana wszystkich danych użytkownika, usunięcie konta)

 

? Ustalenie cennika (rejestracja nowej domeny, przedłużenie, reaktywacja domeny, ustawianie zarobków z programu partnerskiego)

 

? Lista zgłoszeń o wypłatach z programu partnerskiego

 

? Ogólne statystyki serwisu ( unikalne wejscia, ilość zarejestrowanych domen,

ilość kasy w porfelach uzytkowników, ilość zarobionej kasy z pp)

 

 

screen.png

 

 

Skrypt nadaje się idealnie do zagospodarowania dwuliterowej

domeny oraz generowania dodatkowego dochodu. Dla zainteresowanych

osób demo oraz wszystkie możliwości od strony użytkownika można oglądać na pl.cm

gdzie obecnie jest włączony tryb testowy dla przelewów dotpay oraz można rejestrować domeny bez kosztów własnych,

żeby to wykonać trzeba wybrać domenę, podać swój adres email, po czym przekieruje na stronę https://ssl.dotpay.pl/

UWAGA!! nie wpisywać żadnych danych osobowych tylko wpisać wybrany przez siebie adres email( na które przyjdą dane

do logowania z wygenerowanych hasłem do serwisu), po czym trzeba wejść w "dokonaj płatności" oraz "Autoryzacja pozytywna".

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu ze mną przez prywatne wiadomości.

 

Edit@

link do aukcji na allegro

http://allegro.pl/interes-zycia-zacznij-sp...1260957068.html

 

*do moderatorów z góry przepraszam jeżeli temat został

napisany w złym dziale, ewentualnie prosze o jego przeniesie ale nie usuwanie, dziękuje.

Edited by palenie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzecz fajna, nawet mam domenkę na której bym to postawił, ale cena raczej zaporowa, osobiście nie wydałbym na to więcej niż 150 zł, ty chcesz 10x tyle. Rozumiem, że pisanie tego trochę zajęło, niemniej jednak drogo a i wiedzy o błędach i pewności pracy z różnymi systemami nie mamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rzecz fajna, nawet mam domenkę na której bym to postawił, ale cena raczej zaporowa, osobiście nie wydałbym na to więcej niż 150 zł, ty chcesz 10x tyle. Rozumiem, że pisanie tego trochę zajęło, niemniej jednak drogo a i wiedzy o błędach i pewności pracy z różnymi systemami nie mamy.

 

 

Napisz jaka masz domene jeżeli jest interesująca, możemy się jakoś dogadać i postawić wspólnie serwis na zasadzie współpracy..

Share this post


Link to post
Share on other sites
a skrypt widać naprawdę fajnie napisany

Po czym to poznajesz? Bez wglądu do źródła można mówić jedynie o efekcie działań (a i tak ograniczonym w tym wypadku) racja?

 

Nie mówię tego pesymistycznie bo też byłbym taką usługą zainteresowany, jednak 1500 PLN za takie cudo to faktycznie sporo. Jak widać popyt jest, więc autorowi sugeruje może obniżenie ceny i sprzedanie XX egzemplarzy niż pozostanie przy tym i liczenie że ktoś się 'szarpnie' ?

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po czym to poznajesz? Bez wglądu do źródła można mówić jedynie o efekcie działań (a i tak ograniczonym w tym wypadku) racja?

Mam na myśli przejrzystość strony - widać, że wszystko było przemyślane przy projektowaniu witryny i to się chwali.

 

Co do takich skryptów za 150zł myślę że na allegro coś znajdziecie , gdzie twórcy(ewentualnie złodzieje skryptów) właśnie zdecydowanie idą na ilość sprzedanych sztuk, nie jakość produktu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po czym to poznajesz? Bez wglądu do źródła można mówić jedynie o efekcie działań (a i tak ograniczonym w tym wypadku) racja?

 

Nie mówię tego pesymistycznie bo też byłbym taką usługą zainteresowany, jednak 1500 PLN za takie cudo to faktycznie sporo. Jak widać popyt jest, więc autorowi sugeruje może obniżenie ceny i sprzedanie XX egzemplarzy niż pozostanie przy tym i liczenie że ktoś się 'szarpnie' ?

 

Pozdrawiam

 

Nie idzie zmniejszyć ceny bo nie opłaca mi się takie zagranie ponieważ za dużo czasu w to włożyłem, wole nie sprzedać w ogóle niż oddać za grosze i tym samym rozprowadzić xx klonów w neta. Zresztą obecnie podobne rozwiązanie jest sprzedawane na licencje za 2500EUR.

 

Mam na myśli przejrzystość strony - widać, że wszystko było przemyślane przy projektowaniu witryny i to się chwali.

 

Co do takich skryptów za 150zł myślę że na allegro coś znajdziecie , gdzie twórcy(ewentualnie złodzieje skryptów) właśnie zdecydowanie idą na ilość sprzedanych sztuk, nie jakość produktu.

 

Na allegro większość dostępnych skryptów jest ściągniętych z nulled2net lub scriptmafiaorg i odsprzedawanych jako autorskie.. :)

Edited by palenie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×