Jump to content
korneliusz.com

Dzień zwariowanych cen na domeniarstwo.pl!

Recommended Posts

Mam jeszcze dużo innych domen, więc zapraszam do przeglądania portfolio, gdyż będę je znacznie redukował. Może apples.pl? Idealna do sprzedaży polskich jabłek, które są cenione na świecie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze dużo innych domen, więc zapraszam do przeglądania portfolio, gdyż będę je znacznie redukował. Może apples.pl? Idealna do sprzedaży polskich jabłek, które są cenione na świecie.

To Ci się udało Korneliusz :D a tak w ogóle to kiedy będzie wiadomo jakie domeny trafią na aukcję?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sensie nadmiaru pracy. :)

 

Na aukcji AM wystawiłem:

alfa-romeo.pl

piłka-ręczna.pl

przesylki.com

kurierzy.com

rozkład.pl

taniepapierosy.pl

projektanciwnętrz.pl

burzenie.pl

materiałypromocyjne.pl

materiałyreklamowe.pl

 

 

Na aukcjach Premium.pl niedługo wystawię poniższe:

 

inwalidzi.pl

piach.pl

loan.pl

biuronieruchomosci.pl

kobiece.pl

weto.pl

kredytomania.pl

 

Być może do poniedziałku wystawię coś jeszcze na AM. Wszystkie aukcje z AM można przeglądać tutaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ProjektantOgrodow.pl + IDN 100zł

 

Często na nowych domainerów wylewa się różnego rodzaju żale, więc pozwolę sobie troszkę odwrócić sytuację i ponarzekam na wytrawnego gracza.

Bardzo to jest niemiłe gdy ktoś ogłasza promocję, sam ustala reguły, sam akceptuje ofertę od której zaczyna aukcję a później niedługo przed zakończeniem aukcji domeny zostają wycofane z aukcji. Regulamin AM na to zezwala i nie miałabym nic przeciwko gdyby nie fakt że aukcja odbywa się w takiej a nie innej otoczce Dnia zwariowanych cen... Zwariowana sytuacja troszkę !

Mimo to gratuluję kolejnego dzieciaczka,

Patrycja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×