Jump to content
Sign in to follow this  
crtt

GOOGLE-FORUM.COM

Recommended Posts

Czy ten pomysł na biznes ma plan awaryjny na wypadek odebrania domeny przez Google?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystawiona wczoraj: link do NOWEJ aukcji: GOOGLE-FORUM.COM

 

Poprzednia aukcja została usunięta przez pracownika allegro ponieważ wydawało im się że pomysł na biznes jest sprzedawany, a jak widać na aukcji pomysł jest dany za darmo, ale już wszystko wyjaśniłem z biurem allegro.

 

 

Więc: ZOBACZ NOWĄ aukcję: GOOGLE-FORUM.COM i jeśli chcesz być na bieżąco dodaj ją do obserwowanych lub zalicytuj.

Edited by crtt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale tak serio to nie boisz się crtt, że nabywca domeny dostanie C&D od Google? Wydaje się to bardzo możliwe jak to domena .com

 

Trochę tak jakbyś sprzedawał komuś już tykającą bombę zegarową. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
"to szczerze mówiąc, żyła złota.

 

Jednak zabrakło czasu."

 

bla bla bla, allegro :P

 

Tak to jest, był taki plan ale jak ma się na głowie tyle różnych spraw nie zawsze jest czas niestety...

 

administrator - chyba nie jesteś administratorem tutaj więc skąd taki "podchwytliwy" login?

 

Ale tak serio to nie boisz się crtt, że nabywca domeny dostanie C&D od Google? Wydaje się to bardzo możliwe jak to domena .com

 

Trochę tak jakbyś sprzedawał komuś już tykającą bombę zegarową. :P

 

Od kilu miesięcy od kiedy ją posiadam, nikt z google nie zwracał na nią uwagi, więc wydaje mi się że nie ma się o co martwić :P . Poza tym pytałem tu i tam, nikt nie powiedział jednoznacznie "zabiorą ci tą domenę", wszyscy tylko właśnie

nie boisz się

Nie, nie boje się, bo cena minimalna jest tak niska (dużo niższa niż nawet 1000 zł) że warto licytować nawet jeśli jest ryzyko, choć moim zdaniem go nie ma.

Edited by crtt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak to jest, był taki plan ale jak ma się na głowie tyle różnych spraw nie zawsze jest czas niestety...

.. ale czego nie robi się dla żyły złota :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
.. ale czego nie robi się dla żyły złota :P

Żyła złota żyłą, ale jak nie ma czasu na zrobienie czegoś z tą żyłą o po co ma się marnować... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zatem świadomie rezygnujesz z żyły złota dla kwoty poniżej tysiąca PLN? A jaki przewidujesz zwrot nakładów z inwestycji bez wsadzania w "żyłę" dodatkowych złotówek?

 

 

btw. Świetne pomysły ostatnio strasznie potaniały.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie rezygnuje z żyły złota złota dla kwoty poniżej 1000 zł, tylko taka jest cena minimalna, w tych granicach, za ile się może sprzedać to już całkiem inna bajka.

 

btw. Świetne pomysły ostatnio strasznie potaniały.

Możliwe, jednak nie spzedaje pomysłu tylko domenę jak widać . :P

 

Jaki przewiduje zysk pytasz... To zależy od chęci i zaangażowania osoby która przejmie interes.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od kilu miesięcy od kiedy ją posiadam, nikt z google nie zwracał na nią uwagi, więc wydaje mi się że nie ma się o co martwić :P . Poza tym pytałem tu i tam, nikt nie powiedział jednoznacznie "zabiorą ci tą domenę", wszyscy tylko właśnie

Zaraz, dalem tu link do wyroku miedzynarodowego trybunalu arbitrazowego ktory nakazywal odebranie prawie identycznej domeny a ty mowisz ze nie zabiora jej? To tylko kwestia czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A GOOGLE to co jest pępkiem świata że ma mu odebrać domenę ?

Po części racja. Żeby ta domena jeszcze coś w Świecie wirtualnym znaczyła... :)

 

Myślę że nie ma sensu podbijać tematu, zwłaszcza że regulamin nie bardzo na to zezwala w tym dziale. Aukcja zapewne skończy się jak każda inna tego pokroju, na kwocie 9xx PLN podbitej przez znajomego ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A GOOGLE to co jest pępkiem świata że ma mu odebrać domenę ?

Hehe, naiwny jesteś czy głupi? Ale fajnie się gada, jak pewnie jeszcze po kieszeni w zyciu nie dostałeś za cybersquatting.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×