Jump to content
acido

Przechwytywanie w Az.pl

Recommended Posts

Witajcie,

 

Dostalem wlasnie newsletter z az.pl i byl tam podpis "wkrotce przechwytywanie domen!".

Wie ktos moze cos wiecej na ten temat? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W panelu klienta giełdy domen po prawej stronie zauważyłem jakiś czas temu link "Przechwytywanie domen".

Po kliknięciu pojawia się info: Projekt w trakcie realizacji. Planowana data udostępnienia: 01.12.2010r.

 

Pozdrawiam,

Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie!

 

Pragnę spytać o Wasze opinie odnośnie możliwości wprowadzenia przez AZ.pl wydłużenia czasu aukcji.

 

Wszelkie szczegóły znajdziecie w wątku: http://scenadomen.pl/index.php?/topic/478-...s-aukcji-domen/, w którym proszę o umieszczanie Waszych cennych sugestii :unsure:

 

Z góry dziękuję.

 

Pozdrawiam

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z moich obecnych zleceń przechwytywań wynika, że Az.pl ma zdecydowanie najwyższą skuteczność - całkiem dobra robota!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z moich obecnych zleceń przechwytywań wynika, że Az.pl ma zdecydowanie najwyższą skuteczność - całkiem dobra robota!

 

Też zauważyłem ostatnio znaczny wzrost skuteczności AZ-etki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też zauważyłem ostatnio znaczny wzrost skuteczności AZ-etki :)

5 umów z NASK robi swoje :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 umów z NASK robi swoje :)

 

DD

 

Dropped ma więcej a jednak to Azetka przechwytuje mi około 2/3 dodawanych do przechwycenia przeze mnie domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też zacząłem na poważnie się interesować przechwytywaniem w AZ.pl, bo z ostatnich 9 domen dodanych w Dropped.pl 9 złapało niestety AZ.pl, jakiś pech.

 

Do zobaczenia na aukcjach. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakaś masakra w Az.pl...

1. Można dodać tylko 20 domen do przechwycenia.

2. "Cena dołączenia do aukcji: 10 PLN", a po dodaniu do koszyka fizycznie zapłaciłem 24 z groszami... ?

3. Za każdym razem trzeba potwierdzać, zainteresowanie (bądź nie) pakietem hostingowym.

4. Do tej pory nie znalazłem listy domen które wcześniej dodałem do przechwycenia... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakaś masakra w Az.pl...

1. Można dodać tylko 20 domen do przechwycenia.

2. "Cena dołączenia do aukcji: 10 PLN", a po dodaniu do koszyka fizycznie zapłaciłem 24 z groszami... ?

3. Za każdym razem trzeba potwierdzać, zainteresowanie (bądź nie) pakietem hostingowym.

4. Do tej pory nie znalazłem listy domen które wcześniej dodałem do przechwycenia... :)

Z tym (4) też miałem problem ostatnio. Dobrze ukryta opcja. Tak samo zresztą jak lista aukcji w których biorę udział. Natomiast ani (2) ani (3) nie zaobserwowałem a (1) nie miałem szansy zobaczyć bo nie dodaję domen w takich ilościach do przechwytywania ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

AZ przechwytuje naprawdę całkiem solidnie, wygląda na to że około 40% domen które dodałem do przechwycenia trafiło właśnie tam. To trochę problem bo mapadomen jest lepiej skonstruowana w zakresie tych funkcjonalności :) trzymanie klientów od tylu lat na panelu produkcyjnym to dowód na to że firma dosyć wolno się rozwija, a takie drobne smaczki jak np. konieczność samodzielnego dodania 23% Vat - bez komentarza ale to liść w twarz klienta.

 

Lista domen dodanych do przechwycenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

AZ przechwyytuje tak dobrze, ze nawet inni łapacze licytują na tamtejszych aukcjach ;-)

Przykład domena: plankton.pl- poszła za 50zł na AZ, ciekawe za ile pójdzie na dropped ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Ja bym się kłócił co do skuteczności AZ.

 

Fakt, trafi im się czasem dobra domena ale zdecydowanie większość tych ciekawszych i lepszych przechwytuje Dropped.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
4. Do tej pory nie znalazłem listy domen które wcześniej dodałem do przechwycenia... :)

 

Zauważyłem, że nie zawsze domeny dodane do przechwycenia faktycznie się dodają.. Ostatnio próbowałem 3 czy 4 razy dodawać i za każdym razem tylko kilka się dodawało. I tu wyjaśniło mi się dlaczego, pomimo iż dodawałem domeny do przechwycenia, nie uczestniczyłem w aukcjach.

 

Poza tym nie przysyłają maili o kończących się aukcjach, usability tego całego panelu woła o pomstę do nieba (milion otwieranych nowych zakładek nie wiadomo po co)..

 

A to, co przed chwilą ukazało się moim oczom po doładowaniu konta przez PayPal, totalnie mnie zdziwiło:

 

Transakcja trafiła do ręcznego zatwierdzenia, procedura trwa do 24 godzin. Po poprawnej weryfikacji panel zostanie zasilony odpowiednią kwotą. W razie kłopotów prosze o kontakt z działem księgowości.

 

Przelewy zatwierdzają.. ręcznie. Mamy XXI wiek Panie i Panowie z AZ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie!

 

Dziękuję za uwagi dotyczące Przechwytywania domen w AZ.pl.

 

Sprawy opisane w punktach 1,2 i 3 zweryfikujemy oczywiście i sprawdzimy.

 

Co do pytania z punktu 4 przesyłam instrukcję:

 

1. zaloguj sie do panelu https://panel.az.pl/produkcyjny/

2. z górnego czerwonego paska kliknij Przechwytywanie Domen

3. z prawego menu Zamówione do przechwycenia

 

wówczas pokaże się lista domen zgłoszonych do przechwycenia.

 

W razie dalszych pytań zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną pod adresem: akur@az.pl.

 

Pozdrawiam ciepło.

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do pytania z punktu 4 przesyłam instrukcję:

 

1. zaloguj sie do panelu https://panel.az.pl/produkcyjny/

2. z górnego czerwonego paska kliknij Przechwytywanie Domen

3. z prawego menu Zamówione do przechwycenia

 

wówczas pokaże się lista domen zgłoszonych do przechwycenia.

To poproszę jeszcze o instrukcję jak dostać się do listy aukcji w których biorę udział (szczególnie aukcji przechwyconych domen). Lepiej tutaj niż mailem - żeby dla potomności zostało.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
To poproszę jeszcze o instrukcję jak dostać się do listy aukcji w których biorę udział (szczególnie aukcji przechwyconych domen). Lepiej tutaj niż mailem - żeby dla potomności zostało.

 

Pozdrawiam

może ja pomogę, bo ostatnio szukałem tego chyba godzinę ;-)

będąc w panelu, klikasz przechwytywanie domen na czerwonym pasku, następnie zamówione do przechwycenia i w okienku podsumowanie: aukcje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym się kłócił co do skuteczności AZ.

 

Fakt, trafi im się czasem dobra domena ale zdecydowanie większość tych ciekawszych i lepszych przechwytuje Dropped.

 

 

Również podzielam tą opinię. Wygląda jakby do tych słabszych domen dropped działa na pół gwizdka, a dopiero przy tych topowych odpalał całą machinę.

 

Oczywiście to tylko moje gdybanie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
może ja pomogę, bo ostatnio szukałem tego chyba godzinę ;-)

będąc w panelu, klikasz przechwytywanie domen na czerwonym pasku, następnie zamówione do przechwycenia i w okienku podsumowanie: aukcje.

Dzięki! Niech ci bozia w zrealizowanych opcjach wynagrodzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie!

 

W nawiązaniu do informacji o płatności poprzez Paypal pragnę dodać, iż wpłaty Paypal zatwierdzamy ręcznie tylko za pierwszym razem, potem płatnik posiada już status zweryfikowany i płatności odbywają się automatycznie.

 

Inne formy płatności nie wymagają potwierdzeń ponieważ są na nie gwarancje.

 

Na koniec warto dodać, że nasza konkurencja nie posiada płatności Paypal.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Anna Kur

 

Dyrektor AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na koniec warto dodać, że nasza konkurencja nie posiada płatności Paypal.

kogo Pani ma na myśli? Bo widzę, że i Dropped i Premium mają płatności Paypal.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kogo Pani ma na myśli? Bo widzę, że i Dropped i Premium mają płatności Paypal.

 

też zastanawiałem się o kogo chodzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×