Jump to content
Sign in to follow this  
Pawełxxl

nokiaa.pl

Recommended Posts

Witam,

 

Zarejestrowałem sobie domenę wczoraj nokiaa.pl (wydaje mi się bardzo dobra nazwa, ponieważ kojarzy się ze stroną firmową Nokii).

Mam też zamiar zrobić blog lub forum (coś w tym stylu). Jednak zanim zacznę chciałbym poznać Waszą opinię na jej temat oraz prosić o wycenę.

Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witaj,

 

Nie do końca zrozumiałem, ale chodziło Ci o 20zł? Czy może dość wyższą sumkę?

 

Pozdrawiam.

 

chodzi o tysiące : )

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
nokiaa.pl (wydaje mi się bardzo dobra nazwa, ponieważ kojarzy się ze stroną firmową Nokii).

Eeee... poważnie? Nie wpadłbym na to.

 

Kolego, nie daj się wypuszczać się w malyny... z tą wyceną i poczytaj trochę forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pierwszy rzut oka, rzeczywiście wysoka cena, więc Panowie raczą żartować. :(

Jednak poczekam troszkę, mam w planach pewien serwis na tej domenie, więc mimo to mi się przyda.

Dzięki za fatygę i poczucie humoru...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na pierwszy rzut oka, rzeczywiście wysoka cena, więc Panowie raczą żartować. :(

Nie, no co Ty. To poważne forum jest.

Cały problem tej domeny polega na tym, że kojarzy się z firmą, której nazwa - wielu osobom - nic nie mówi.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

A cóż Cię natchnęło by rejestrować "nokiaA", a nie "nokiaB" pomijając fakty, że jest to typowa literówka i ewidentny cybersquatting?

To już lepiej zarejestruj sobie otelefonach.pl i zrób sobie subforum o Nokii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarejestrowałem ją po prostu, spodobała mi się (przez przypadek ją znalazłem). Mam zamiar zrobić jakiś jak wyżej wspomniałem serwis o Nokii, więc ją sobie zarejestrowałem. Chciałem tylko poznać jej wartość według Was (wycenę). Dziękuję jednak za zainteresowanie tematem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... Wydatek? Moim zdaniem taka sama domena jak np. nokiacenter.pl i wiele innych ze słowem "Nokia".

Choć sam nie wiem...

Edited by Pawełxxl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się bardziej podoba nokiab.pl, ewentualnie nokiac.pl ...

Domena bezwartościowa i kupca na nią nie będzie. Możesz sobie tam postawić serwis o telefonach tej marki, ale konkurencji jest tyle, że szkoda na to czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autor pierwszego postu chyba w ogóle nie przejrzał forum przed rejestracją domeny z tego wątku, domena oczywiście nic nie warta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jezu, 18 postów w wątku takiej domeny... a jak ludzie proszą o pomoc w wycenie w miarę sensownych domen to wszyscy milczą jak zaklęta w kamień, śpiąca królewna i królewna śnieżka po zeżarciu jabłka razem wzięte.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jezu, 18 postów w wątku takiej domeny... a jak ludzie proszą o pomoc w wycenie w miarę sensownych domen to wszyscy milczą jak zaklęta w kamień, śpiąca królewna i królewna śnieżka po zeżarciu jabłka razem wzięte.

Życie. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już kiedyś było na forum wspominane, że najwięcej wycen mają bardzo dobre domeny i bardzo słabe. Domeny ze średniej półki (czyli te, które najczęściej się sprzedają) mają najmniej wycen, często nikt nie wypowiada się w takich tematach - wtedy autor wątku powinien się cieszyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jezu, 18 postów w wątku takiej domeny... a jak ludzie proszą o pomoc w wycenie w miarę sensownych domen to wszyscy milczą jak zaklęta w kamień, śpiąca królewna i królewna śnieżka po zeżarciu jabłka razem wzięte.

Dokładnie ;)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×