Jump to content
domens

strona di.pl na facebook'u

Recommended Posts

co o tym myślicie,żeby założyć stronę di na facebook'u?taki mały fanklub

GoldenLine to chyba odpowiedniejsze miejsce i tam już grupa di_pl jest założona :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
GoldenLine to chyba odpowiedniejsze miejsce i tam już grupa di_pl jest założona :(

 

Zakładać forum o forum? Pomysł strony na Facebooku mi się zdecydowanie bardziej podoba a i potencjał tego co można zrobić i jak wiele osób przyciągnąc jest znacznie większy niż na GL.

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomysł strony na Facebooku mi się zdecydowanie bardziej podoba

Najlepiej od razu przekierujcie na tą stronę wszystkie Wasze literówki Facebook ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zakładać forum o forum? Pomysł strony na Facebooku mi się zdecydowanie bardziej podoba a i potencjał tego co można zrobić i jak wiele osób przyciągnąc jest znacznie większy niż na GL.

Tyle że coraz więcej 'poważnych' ludzi dochodzi do wniosku że facebook jak i cała garstka innych tytanów społecznościowych zaczyna przemieniać się w kółko adoracji. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
... Pomysł strony na Facebooku mi się zdecydowanie bardziej podoba a i potencjał tego co można zrobić i jak wiele osób przyciągnąc jest znacznie większy niż na GL.

Mógłbyś napisać jakie korzyści di mogło by osiągnąć z założonego profilu na FB?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mógłbyś napisać jakie korzyści di mogło by osiągnąć z założonego profilu na FB?

 

Wystarczy elementarna wiedzą na temat social media i internetu, żeby zdać sobie sprawę z korzyści. Ja nie jestem agentem Facebooka więc nie będę się rozpływał nad jego możliwościami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystarczy elementarna wiedzą na temat social media i internetu, żeby zdać sobie sprawę z korzyści. Ja nie jestem agentem Facebooka więc nie będę się rozpływał nad jego możliwościami.

Ok. Ja po prostu chciałem "wyciągnąć" od Ciebie trochę wiedzy na ten temat, bo sam jej nie posiadam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

FB też już się "psuje". Niedługo ludzie na tablicy będą pisać, jaki rano był stolec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można FB nie lubić, ale trzeba przyznać, że pozwala na skuteczną promocję strony i zdobywanie nowych użytkowników. trzeba oczywiście poświęcić trochę czasu na redagowanie i umieszczanie wpisów. Założenie profilu trwa kilka sekund, ale potem trzeba go redagować, rozkręcać itd. Ważny jest pomysł na działania na FB moim zdaniem. Portale, firmy, instytucje robią swoje profile, bo taki jej trend. Trzeba przemyśleć, co tam będzie publikowane i czy to będzie coś ponad to, co znajduje się na forum, a może linki do ciekawych tematów? Moim zdaniem pomysł jest w porządku, ale trzeba go dobrze zrealizować, żeby przyniósł jakikolwiek efekt. no właśnie, jaki efekt chcemy osiągnąć?

Edited by i_Sa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Można FB nie lubić, ale trzeba przyznać, że pozwala na skuteczną promocję strony i zdobywanie nowych użytkowników. trzeba oczywiście poświęcić trochę czasu na redagowanie i umieszczanie wpisów. Założenie profilu trwa kilka sekund, ale potem trzeba go redagować, rozkręcać itd.

 

Tak więc efekt poprzez własny nakład pracy - można więc niemal o każdym przedsięwzięciu tak powiedzieć, założysz dobrego tematycznie bloga to też rewelacyjna promocja. Trzeba tylko poświęcić troche czasu na redagowanie i umieszczanie wartościowych wpisów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak więc efekt poprzez własny nakład pracy - można więc niemal o każdym przedsięwzięciu tak powiedzieć, założysz dobrego tematycznie bloga to też rewelacyjna promocja. Trzeba tylko poświęcić troche czasu na redagowanie i umieszczanie wartościowych wpisów ;)

 

tak ;) pojawiła się tak sugestia, aby założyć profil na FB, więc powiedziałam, jakie jest moje zdanie ;) Rozumiem, że takie przedsięwzięcie angażuje dodatkowy czas adminów. nie ma czasu - mówi się więc trudno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak więc efekt poprzez własny nakład pracy - można więc niemal o każdym przedsięwzięciu tak powiedzieć, założysz dobrego tematycznie bloga to też rewelacyjna promocja. Trzeba tylko poświęcić troche czasu na redagowanie i umieszczanie wartościowych wpisów ;)

 

No więc oczekujesz promocji, w dodatku za darmo i bez żadnych nakładów pracy. FB powinien może ci dopłacić jeszcze za stworzenie swojej strony? Faktycznie lipa ten Facebook.

 

Od siedzenia na tyłku i nic nie robienia można jedynie hemoroidów się dorobić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No więc oczekujesz promocji, w dodatku za darmo i bez żadnych nakładów pracy. FB powinien może ci dopłacić jeszcze za stworzenie swojej strony? Faktycznie lipa ten Facebook.

Nie napinaj się tak kolego ;) Podałem powyżej obrazowy przykład z blogiem jeśli to Ci nie obrazuje sytuacji to nie wiem jak prościej wytłumaczyć. Chodzi o to że mimo iż zasięg facebooka jest olbrzymi, to jak zwykle bywa w portalach tego typu, poziom merytoryczny wszystkiego (łącznie z reklamami) spada na twarz że tak to prosto ujmę. Tak więc w mojej opini lepszy jest dobry tematyczny blog, który napewno zostanie doceniony przez gugl - a kto dostanie się na niego, jest pewne że znajdzie interesującą go informację i zapamięta adres witryny a nie kliknie 'Lubie to!' bo wypada być 'aktywnym'. Tyle ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie napinaj się tak kolego ;) Podałem powyżej obrazowy przykład z blogiem jeśli to Ci nie obrazuje sytuacji to nie wiem jak prościej wytłumaczyć. Chodzi o to że mimo iż zasięg facebooka jest olbrzymi, to jak zwykle bywa w portalach tego typu, poziom merytoryczny wszystkiego (łącznie z reklamami) spada na twarz że tak to prosto ujmę. Tak więc w mojej opini lepszy jest dobry tematyczny blog, który napewno zostanie doceniony przez gugl - a kto dostanie się na niego, jest pewne że znajdzie interesującą go informację i zapamięta adres witryny a nie kliknie 'Lubie to!' bo wypada być 'aktywnym'. Tyle ;)

 

Nie jestem twoim kolegą. Poza tym jak zawsze pleciesz od rzeczy. Weź sobie przeczytaj pierwszy post jeszcze raz. Albo dwa. A potem się zastanów jak twoje wypociny mają się do tego tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie warto > na Facebooku panuje cenzura

 

usunięto stronę żaglowca Fryderyka Chopina, co pokazuje, że Facebook jest całkowicie niewiarygodnym i cenzurowanym serwisem

 

 

Bez ostrzeżenia społecznościowy portal Facebook usunął profil oraz stronę dla fanów "Żaglowiec STS Fryderyk Chopin". Przepadły zdjęcia, materiały filmowe i dokumentacja ostatniego niefortunnego rejsu na Karaiby. Internauci przypuszczają, że profil został zamknięty po tym, jak pojawiły się na nim krytycznie opinie wobec PZU, które odmówiło wypłacenia odszkodowania armatorowi zniszczonego żaglowca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×