Jump to content
Sign in to follow this  
whiskyananas

Yachts.pl

Recommended Posts

wlasnie, jak ja zdobyles, whois mówi ze regnieta dziś

musiałbys znalezc dilera, przedstawiciela, producenta czy wypozyczalnie lepszych jachtów

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem bdb domena, gratuluję opcji. ;)

 

A jeśli chodzi o kwotę to chyba od wysokiego x.xxx zł w górę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ile można sobie zażądać od powyższego adresu ?

Żądać możesz sobie i milion pięćset. Wycena domen, to fabryka życzeń i internetowych specjalistów od szklanych kul.

 

Domena potrzebuje zainteresowanego nią klienta i wtedy można sobie (rozsądnie) zaszaleć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podoba mi się. Jest trochę stron w PL z tym keywordem, aż dziwne, że się uchowała. Spadek jakiś? Opcja?

 

opcja dzisiejsza

 

 

Żądać możesz sobie i milion pięćset. Wycena domen, to fabryka życzeń i internetowych specjalistów od szklanych kul.

 

Domena potrzebuje zainteresowanego nią klienta i wtedy można sobie (rozsądnie) zaszaleć.

 

dobrze ujęte !

doskonale sobie zdaję z tego sprawę, ale lubię posłuchać rozmów o posiadanej domenie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
gratuluje opcji

a cene to mozesz wolac w zaleznosci od portfela KK - i milion i pięćset, jak juz wyzej powiedział domainer

 

Za te pięćset to mogłaby być tutaj sprzedana na forum. W moment.

 

A wycena to chyba jest po to, żeby skonfrontować swoje wyobrażenia / marzenia z opinią / wyobrażeniami innych. ;) Do tego przecież jeszcze nie trzeba KK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ja wezme za 501 pln ;)

a serio to trudno mi powiedziec ile wolac od KK, powyzej 10k, ale ile konkretnie?

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
to ja wezme za 501 pln ;)

a serio to trudno mi powiedziec ile wolac od KK, powyzej 10k, ale ile konkretnie?

 

spróbuję zamienić się jacht za domenę ;)

mam nadzieję, że nie dostanę samego kapoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiscie jakość nie widzę większej sprzedaży tej domeny.

 

 

Przede wszystkim wszyscy producenci, jeśli już mają w nazwie yacht / yachts , to w połączeniu z innym słowem, aby odróżniało zarówno samą firmę jak i jej "wyroby" od konkurencji. To jest najważniejsza sprawa.

 

Domeny mają zazwyczaj: 123yacht(s).pl ; 123-yacht(s).pl ... ewentualnie w .com lub samo 123

Sprawdziłem z ciekawości rozszerzenia globalne... prawie wszystkie na parkingu.

 

Zastanawiam się, komu może się przydać taka domena...

Odpadają produceni , pośrednicy.

Każdy producent ma już stałego odbiorcę poza granicami kraju, i niezależnie ile wyprodukują, to i tak każda ilość "schodzi"

 

Może krajowa baza czarterowa ?

 

 

Mimo wszystko życzę jak najlepiej. Jakiś "napaleniec" zawsze może się pojawić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse

Według mnie domena jest bardzo ładna ale sprzedałbym ją bez zastanowienia za średnie XXXX. Wartość domen w dużej mierze zależy od strategii sprzedawcy i horyzontu inwestycyjnego zakładanego dla danej domeny, dlatego ja w przeciwieństwie do innych puściłbym ją taniej;)

Trzymam kciuki za przynajmniej średnie XXXX:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

według mnie domena jeśli trafi do Polskiego KK to myślę że minimalnie średnie XXXX jest osiągalne - jeśli zgłosi się po nią zagraniczna firma która chce wejść ze swoimi jachtami do polski to i niskie XX XXX jest w zasięgu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

yachts.com może byłaby dużo warta, może yachts.eu albo yachts.hr - wybaczcie, że nie podzielam waszego entuzjazmu tą domeną, ale:

 

1) w Polsce nie ma klientów na jachty

2) w Polsce jest ztcw jedna firma produkująca jachty - i sprzedaje większość za granicę (mam na myśli delphia yachts)

 

Nie widzę po co jakiś dystrybutor/producent jachtów miałby wchodzić do Polski.

 

Domena jest wg mnie tyle samo warta co maybach.pl - teoretycznie majątek, praktycznie 0 PLN.

Share this post


Link to post
Share on other sites
yachts.com może byłaby dużo warta, może yachts.eu albo yachts.hr - wybaczcie, że nie podzielam waszego entuzjazmu tą domeną, ale:

 

1) w Polsce nie ma klientów na jachty

2) w Polsce jest ztcw jedna firma produkująca jachty - i sprzedaje większość za granicę (mam na myśli delphia yachts)

 

Nie widzę po co jakiś dystrybutor/producent jachtów miałby wchodzić do Polski.

 

Domena jest wg mnie tyle samo warta co maybach.pl - teoretycznie majątek, praktycznie 0 PLN.

 

ad. 1 - jest całkiem sporo jak na poziom zamożności w kraju, bo jacht trakowany jest jako luksus

ad. 2 - oj, z tego co ja sie orientuje to jest wiecej niz jedna

 

praktycznie 0 PLN - ??? :)

Edited by whiskyananas

Share this post


Link to post
Share on other sites
ad. 1 - jest całkiem sporo jak na poziom zamożności w kraju, bo jacht trakowany jest jako luksus

Umówmy się, Polska to nie USA - tu nie ma rynku na jachty. Nawet jak się znajdzie jakiś pojedynczy klient to raczej nie ma problemu z kupieniem jachtu za granicą, tak samo jak swojego veyrona nie kupił w Polsce :) Tym bardziej, że z całą pewnością nie będzie tego jachtu trzymał w Polsce na parkingu strzeżonym, tylko w jakiejś marinie w USA albo ew. na morzu śródziemnym.

 

ad. 2 - oj, z tego co ja sie orientuje to jest wiecej niz jedna

Racja, są ze trzy sensowne. Ale co to zmienia? ;)

 

praktycznie 0 PLN - ??? :)

To był taki skrót myślowy - Może 100-200 zł inny domainer za nią zapłaci, ale chyba nie o to pytałeś prosząc o wycenę? Szansę na znalezienie KK oceniam na zerową więc i kwota jest zerowa ;)

 

Nie ma co się obrażać - poprosiłeś o opinię więc wyraziłem swoje zdanie. Możesz je wziąć pod uwagę albo i nie - w każdym razie życzę powodzenia w sprzedaży tej domeny :)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Umówmy się, Polska to nie USA - tu nie ma rynku na jachty. Nawet jak się znajdzie jakiś pojedynczy klient to raczej nie ma problemu z kupieniem jachtu za granicą, tak samo jak swojego veyrona nie kupił w Polsce :) Tym bardziej, że z całą pewnością nie będzie tego jachtu trzymał w Polsce na parkingu strzeżonym, tylko w jakiejś marinie w USA albo ew. na morzu śródziemnym.

 

 

Racja, są ze trzy sensowne. Ale co to zmienia? :)

 

To był taki skrót myślowy - Może 100-200 zł inny domainer za nią zapłaci, ale chyba nie o to pytałeś prosząc o wycenę? Szansę na znalezienie KK oceniam na zerową więc i kwota jest zerowa :)

Nie ma co się obrażać - poprosiłeś o opinię więc wyraziłem swoje zdanie. Możesz je wziąć pod uwagę albo i nie - w każdym razie życzę powodzenia w sprzedaży tej domeny ;)

 

Pozdrawiam

 

skrót wyłapałem, ale juz dostalem oferte na bardzo niskie xxxx , wiec myślę że jak na poczatek to ok

nie obrażam sie , od tego są baby

 

jestem Ci bardzo wdzięczny za opinie, szczegolnie że wnosi ona coś do dyskusji i na pewno daje mi do myślenia - wątek żyje !

pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×