Jump to content
Sign in to follow this  
boski_wiatr

rejestratorzy domen

Recommended Posts

Witam

Właśnie miałem zarejestrować domeny .com w nazwa.pl, które miały potem zostać sprzedane w Sedo.com, lecz przypomniał mi sie wątek z tego forum o trudnościach związanych z cesją domeny, kiedy jest sprzedawana przez sedo :) .

W tym wątku padło że można rejestrować domeny .com w godaddy.com.

Może znacie jakichś innych rejestratorów domen globalnych, albo z których wy usług korzystacie?

Następne moje pytanie iwąże sie z Sedo, co lepiej mieć konto bankowe i przewalutować później pieniądze czy założyć konto w paypal.pl??? A registratorzy zagraniczni co bardziej preferują opłate z konta bankowego czy przez paypal, bo gdy sprawdzałem w godaddy.com to tam można płacić już przez paypal'a, które wyjście jest dla nas jako użytkowników najlepsze???

z góry dziekuje za odpowiedzi

troche tych pytań zadaję, ale jak to mówią kto pyta nie błądzi (alblo błądzi mniej :P )

pozdrawiam

Robert J

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem cesji jest z domenami .pl a nie .com

 

Wygodniejsze, tańsze, szybsze od przelewu jest płacenie za usługi paypalem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak. Jesli chodzi o .com to najlepiej nie korzystac z polskich rejestratorow - trzeba placic VAT i sa problemy z kodem do transferu. Rejestratorow jest sporo np. godaddy.com, enom.com czy moniker.com. Wszedzie mozna placic paypalem - jest to najwygodniejsza opcja, wszyscy ją preferują.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×