Jump to content
domenator

Szok, w jakim popier***nym kraju żyjemy

Recommended Posts

 

To chyba o tym mowa link

 

ognivo0a.png

 

Dla mnie to po prostu normalne następstwo braku jakiejkolwiek kontroli organów kontrolnych. Kolejne obostrzenia, kolejne dostępy do danych Polaków, jak nowotwór, który narasta, w sumie nie wiadomo po co, sam z siebie, tak tutaj tkanka państwowa przerasta i metastazuje. Niestety, ten stan wynika wprost ze słabej ochrony Polaków. Niby wszyscy są za obroną własności prywatnej, ale kazdy robi to sam, a nie wspólnie. Wszystko zaczyna się od słabej ochrony konsumentów, potem przerzutuje to na kolejne dziedziny i obszary życia i nowotwór wkracza w aparat panstwowy. Z drugiej strony, w Norwegii deklaracje podatkowe sa jawne.

 

Co roku w październiku urząd podatkowy w Norwegii publikuje w internecie listę nazwisk z informacją, ile kto zarobił, ile odprowadził podatku i jaki ma majątek. Można sprawdzić sąsiada, szefa, chłopaka, burmistrza i pastora

tak, wiem, deklaracje podatkowe to co innego niż bieżace obroty.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kobiet, zakładajcie biznesy:

 

http://mamadu.pl/117205,matka-polka-walczy-z-zusem-czy-wy-mnie-zamierzacie-zostawic-w-ciazy-bez-swiadzen

 

BTW W PT dowiem się od znajomej, bo ma właśnie taka sprawę sądową, że niby zatrudniła panią, która poszła potem na macierzynski, że niby pomagała w wyłudzaniu zasiłku. Więc zamiast rozwijać firmę, żeby płacić więcej podatku na urzędasów, to musi latać teraz po sądach. No ciekaw jestem jak to się skończy. Aha, ta znajoma, gdyby nie rodzina ją trzymała tu na miejscu, najchętniej wyjechałaby do UK wspierać gospodarkę brytyjską.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie biorę czynnego udziału w tej dyskusji, która się w tym temacie toczy od zarania dziejów pomiędzy kilkoma userami forum

ale jem aktualnie kolację, przeglądam wiadomości tu i tam i przy okazji wklejam bo mi się przypomniał wątek z forum dotyczący szczepień. Link.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie biorę czynnego udziału w tej dyskusji, która się w tym temacie toczy od zarania dziejów pomiędzy kilkoma userami forum

ale jem aktualnie kolację, przeglądam wiadomości tu i tam i przy okazji wklejam bo mi się przypomniał wątek z forum dotyczący szczepień. Link.

6780_f3dd.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że rodzice nie szczepiący swoich dzieci w ostatnich dniach mocno poszli do góry w rankingu największych zagrożeń cywilizacyjnych deklasując nawet "odradzający się polski antysemityzm." Obecnie są na zaszczytnej drugiej pozycji, zaraz za "krwiożerczym Putinem".

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że rodzice nie szczepiący swoich dzieci w ostatnich dniach mocno poszli do góry w rankingu największych zagrożeń cywilizacyjnych deklasując nawet "odradzający się polski antysemityzm." Obecnie są na zaszczytnej drugiej pozycji, zaraz za "krwiożerczym Putinem".

Sam swoje dzieciaki zaszczepiłem, ale jest w tej nagonce coś podejrzanego i jakbym miał obecnie podjąć decyzję, to bym się mocno zastanowił o co im chodzi. Podejrzenia Korwina wydają się mieć sens: łapówę wzięli od producentów szczepionek i teraz muszą się wywiązać z zamówienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podejrzenia Korwina wydają się mieć sens: łapówę wzięli od producentów szczepionek i teraz muszą się wywiązać z zamówienia.

I co jeszcze?

Jeśli masz jakieś wiarygodne, sprawdzone informacje na ten temat, to ja myślę, że bardziej adekwatnym odbiorcą twoich informacji będzie CBA niż forum di.pl.

 

BTW A Korwin aby nie wspominał, czy swoje dzieci szczepił czy nie? Korwin to taki guru jak Pan Zenek z kościelnego chóru.

 

 

Widzę, że rodzice nie szczepiący swoich dzieci w ostatnich dniach mocno poszli do góry w rankingu największych zagrożeń cywilizacyjnych deklasując nawet "odradzający się polski antysemityzm." Obecnie są na zaszczytnej drugiej pozycji, zaraz za "krwiożerczym Putinem".

http://justpaste.it/jtag

 

To jest bardzo dobra okazja, aby takie osoby jak ty czy @apze nabyły trochę wiedzy w tym zakresie. Warunek: dyskusja musi być merytoryczna, opierać się na dowodach naukowych i nie skupiać się na pustych, hasłach jak z okładki tabloidu.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podejrzenia Korwina wydają się mieć sens: łapówę wzięli od producentów szczepionek i teraz muszą się wywiązać z zamówienia.

 

11041810_1597356403815848_90181854601378

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reanimował kolegę, który dostał zawał. Pies kolesia który miał zawał, myślał że ratujący robi mu krzywdę i się na niego rzucił.

W wyniku zdarzenia dwóch kolesi nie żyje.

Najmutniejsze w tej historii, że w komentarzach bardziej ludzią żal psa, który pewnie pójdzie do uśpienia, niż tych którzy nie żyją

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17550745,Pit_bull_zagryzl_mezczyzne__ktory_probowal_reanimowac.html

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...]

Najmutniejsze w tej historii, [...]

 

Najsmutniejsze? Psiak jest absolutnie niewinny. Robił to co do niego należy. Wykazał bezgraniczne przywiązanie do opiekuna. Zamordowanie teraz tego psiaka, będzie największym sk ... syństwem. Mam nadzieję, że znajdzie się jednak ktoś z rodziny. Ponadto, to byłaby już trzecia ofiara w tej koszmarnej historii.

 

Edit: spróbujcie pójść do dentysty i zabierzcie ze sobą swojego psa (sytuacja hipotetyczna bo prawdopodobnie z psiakiem nie wejdziecie).

Edited by yarowa
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Edit: spróbujcie pójść do dentysty i zabierzcie ze sobą swojego psa (sytuacja hipotetyczna bo prawdopodobnie z psiakiem nie wejdziecie).

Inna sytuacja nie-hipotetyczna: jedziesz z psem w pociągu. Ile razy zapytałeś, czy ktoś ze współpasażerów nie jest uczulony na sierść psa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę informacj od przeciwników szczepień jest w kilku odcinakach tej audycji: http://www.kontestacja.com/czerwona-pigulka-dr-zielonka-o-cwiczeniach-pod-katem-odchudzania,2026

Wszystkim antywackom polecam przyjrzenie się najnowszemu wyrokowi w Niemczech. w 2011 pewien (sic!) biolog ustanowił nagrodę 100.000 EUR za udowodnienie, że wirus odry naprawdę istnieje, ponieważ on w to powątpiewał (widocznie tylko on, ponieważ nie ma na świecie poważnych wirusologów, którzy by w to powątpiewali). Taki zakład, tak dla jaj. Niestety, dziś sąd orzekł, iż regulamin tej prywatnej nagrody nosił znamiona w pełni formalne i gostek musi zapłacić 100.000 EUR lekarzowi, który podjął wyzwanie, przesłał plik publikacji naukowych...razem z numerem konta. Sąd potwierdził rację lekarza., który nagrodę przeznaczy na wspieranie projektów medycznych.

 

Czyli antywacki powinni uważać na to, co mówią, ponieważ próba przerabiania dogmatów naukowych na światopogląd może się źle skończyć.

 

http://www.sz-online.de/nachrichten/impfgegner-verliert-100-000-euro-wette-ueber-existenz-von-masernviren--3056974.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

pisowskie standardy, oczywiście na spotkaniach pozostałej trójki sytuacja byłaby taka sama

 

[...]

 

Jest "niewielka" różnica mimo wszystko ...:

http://parezja.pl/zakneblowali-mu-usta-tasma-bo-chcial-zaklocic-spotkanie-komorowskim-video/

 

Czy pokazała to jakaś ogólnopolska TV?

 

Nie jestem przy tym adwokatem Dudy ale w materiale prowadzącym do linku, który zamieściłeś wyciszono Dudę gdy mówi, żeby zostawić w spokoju tego człowieku i dać mu dojść do głosu.

Edited by yarowa
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i sprawa się rypie:

 

Portal widmo za 66 mln zł: NIK i CBA badają sprawę

 

 

finito:

 

Ale cała sprawa ma swój happy end. Parę tygodni temu władze województwa dolnośląskiego oświadczyły, ustami marszałka Michalaka, że budowany portal jest „społecznie nieużyteczny”. I zerwały umowę z wykonawcą, pod pretekstem opóźnień w jego realizacji. Część kasy wydano, ale na szczęście nie wszystko. Ile za nieudany projekt zapłacą Dolnoślązacy, a ile firma, która mając do wydania 66 milionów, nie potrafiła na czas zbudować portalu - oceni sąd. Unijna dotacja najpewniej przepadnie. Nie, nie przepadnie. Wróci do unijnej kasy. Może ktoś inny potrafi te pieniądze wydać sensowniej.

 

http://wincentyelsner.innpoland.pl/115783,66-milionow

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jakoś nie dziwią mnie słowa trenera Gmitruka, jednego z niewielu Polaków, którzy osiągnęli poziom światowy w swojej dziedzinie bo ile może być warta praca takiego kogoś w kraju, który nie realizuje żadnej koncepcji poza neoliberalizmem.

Mógłby wychować kilku mistrzów świata, albo olimpijskich, ale po co? Za to z pocałowaniem ręki zatrudnią go w Katarze, Rosji, albo Chinach.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jakoś nie dziwią mnie słowa trenera Gmitruka, jednego z niewielu Polaków, którzy osiągnęli poziom światowy w swojej dziedzinie bo ile może być warta praca takiego kogoś w kraju, który nie realizuje żadnej koncepcji poza neoliberalizmem.

Mógłby wychować kilku mistrzów świata, albo olimpijskich, ale po co? Za to z pocałowaniem ręki zatrudnią go w Katarze, Rosji, albo Chinach.

A wczoraj czy przedwczoraj jeszcze komentowałem sobie słuchają w radiu informacji jak to się debile cieszą, że Milik zagrał tu, Srilik zagrał tam w zagranicznym klubie, jakie gole nastrzelali i ile sytuacji mieli w lidze mistrzów czy budeslidze. WOW! A prawda jest taka, że warte wzmianki będzie sytuacja odwrotna, gdy to Legia czy inne polskie kluby będą ogrywać wszystkich, a w wiadmościach wspomną o Messim strzelającym dla Skisłej Wisły czy Krzny Rzerzycy albo Interu Gnojnica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednak policjanci to kozacy...wlepić mandat staruszce, pogonić przedszkolaki z trawnika...to tak. Ale zachować się jak profesjonaliści...z tym już nieco gorzej...

:)

 

Edited by Bazyli
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, czy istnieje związek pomiędzy posiadaniem prawa jazdy a niezapłaconymi alimentami :)

http://finanse.wp.pl/kat,1033699,title,Odbieranie-prawa-jazdy-rejestry-dluznikow-to-metody-na-alimenciarzy,wid,17374540,wiadomosc.html?ticaid=1148d8&_ticrsn=5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, czy istnieje związek pomiędzy posiadaniem prawa jazdy a niezapłaconymi alimentami :)

http://finanse.wp.pl/kat,1033699,title,Odbieranie-prawa-jazdy-rejestry-dluznikow-to-metody-na-alimenciarzy,wid,17374540,wiadomosc.html?ticaid=1148d8&_ticrsn=5

A twój pomysł na ściąganie alimentów jest jaki, przypomnij mi proszę, bo nie dosłyszałem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×