Jump to content
domenator

Szok, w jakim popier***nym kraju żyjemy

Recommended Posts

Roumiem, że bardziej normalna jest niejaka Beatka Kempa - matka Jarosław, Ojciec Dyrektor? Niezła rodzinka, co? A na kota adoptowali zootransa Dudę.

 

Umberto, jeśli Ty nie dostrzegasz jakichkolwiek różnic, to zaczynam się martwić o Ciebie :huh: Jak trzeba mieć już skrzywiony sposób postrzegania rzeczywistości, aby móc porównać te sprawy ze sobą. Widzę iż zwolennik partii Razem się ujawnia :D

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe czy śpi razem z rodzicami gdy nie może zasnąć?

A jak jest niesforny to straszą go giertychem

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak jest niesforny to straszą go giertychem

 

Dodałeś zmanipulowany materiał :)

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pan Giertych to teraz wielki obrońca wartości. Pan Giertych, nie wierzący w ewolucję, jest przykładem na działanie ewolucji.

 

9084ee0ae5899fa8124e1d7cbbf1b805.jpg

 

I nawet rozwój mózgu wreszcie dogonił rozwój pozostałych części ciała. Róman najpierw urósł wzdłuż, a po pewnym czasie poszerzył się tez horyzontalnie (mózg).

 

Ale to zmyłka.

 

Nawet pod maską mercedesa można zamknąć zardzewiały silnik. I takoważ jest głowa Rómana: nadal konserwatywna, zaściankowa, katolYcka, choć już bez nutki tej ONR-owo-weszpolskiej nonszalancji.

 

I jak na katolika przystało, w imię zasad Dekalogu (made in Israel), pała katolicką nienawiścią do PiSu i Pana Prezesa od Kota w szczególności za wy..... go mydłem x lat temu.

 

PiS & Love!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I prawidłowo. Narobiło się teraz tych poszukiwaczy "skarbów".

Przede wszystkim powinni gościa oskarżyć o nielegalne magazynowanie broni i technologii bojowych w celu przygotowania zamachów terrorystycznych (Brunon Kwiecień ?), gloryfikowanie faszyzmu co za tym idzie, zamachu na demokrację.

 

Ty tak na poważnie ? Uważam, że Maku-Maku zasłużył sobie na bardziej rozgarniętego oficera prowadzącego.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim powinni gościa oskarżyć o nielegalne magazynowanie broni i technologii bojowych w celu przygotowania zamachów terrorystycznych (Brunon Kwiecień ?), gloryfikowanie faszyzmu co za tym idzie, zamachu na demokrację.

 

Ty tak na poważnie ? Uważam, że Maku-Maku zasłużył sobie na bardziej rozgarniętego oficera prowadzącego.

Ci sąsiedzi to pewnie zazdrośni o te hełmy byli.

 

Wiesz, ja Ci życzę takiego sąsiada. Zwroty "dobranoc", "do jutra" nabiorą wtedy wyjątkowego charakteru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ci sąsiedzi to pewnie zazdrośni o te hełmy byli.

 

[...]

Nie posiadał broni palnej bez zezwolenia i materiałów wybuchowych.

 

Zatrzymano go z innego "paragrafu". Nomen omen z gruntu, socjalistycznego.

 

[...] Wiesz, ja Ci życzę takiego sąsiada. Zwroty "dobranoc", "do jutra" nabiorą wtedy wyjątkowego charakteru.

 

 

Równie dobrze, można profilaktycznie pozamykać wszystkich sąsiadów, którzy się do nas nie uśmiechają a mamy powody sądzić, że w kuchni posiadają noże, których mogą użyć przeciwko innym sąsiadom.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

... znaleźli... wykrywacze do metali, manierki wojskowe, fragmenty pocisków, metalowe kubki wojskowe, łuski naboi.

Sąsiedzi musieli widocznie widzieć jak znosi do domu fragmenty pocisków. Nie reagował na prośby, żeby nie trzymał tego w domu, więc na niego donieśli.

 

Poza tym zgodnie z prawem co znajdziesz w ziemi, a ma jakąkolwiek wartość materialną czy historyczną, należy to do Państwa. Ale masz prawo do znaleźnego(na co powołują się Ci od złotego pociągu).

 

Podobno interesujesz się historią, wiec pewnie musiałeś oglądać nieraz programy archeologiczne. Tacy samozwańczy poszukiwacze skarbów robią wiele szkód. Dla nich nie jest problemem, jeśli owy hełm był razem z głową jakiegoś powstańca. Z resztą okradanie mogił to pewien standard.

Ponadto każde znalezisko ma swoją historię. Gdy odrywamy je od miejsca w którym je znaleziono, tracimy ją. Utrudnia to dotarcie do informacji, do kogo należały znaleziska, jaka była ich historia.

 

Akurat Tobie się dziwie, że bronisz taką samowolkę.


Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam jestem poszukiwaczem. Trzeba to robić z głową i pewnymi standardami przyjętymi w środowisku. A takie są. W zdecydowanej większości są również przestrzegane. W każdym środowisku znajdą się niestety głupcy, którzy psują ogólny wizerunek.

Natomiast mógłbym zasypać przykładami kiedy to władza/służby potraktowali kolekcjonera poszukiwacza jak bandziora i złodzieja.

I mam na myśli przypadki gdy człowiek łopaty nie wbił w pole za pozwoleniem właściciela gruntu a miał delikatnie mówiąc przesrane.

Dobrze, że często po tej drugiej stronie barykady stoi człowiek a nie tylko służbista bo wiele razy wystarczyła miła rozmowa i uśmiech.

 

Prawo u nas odnośnie w/w tematu nie jest doskonałe i nie wierzę, że prędko się zmieni (jeżeli w ogóle) bo nie dorośliśmy do pewnych zachowań i przemyśleń. A szkoda. Bo jest sporo rozwiązań, które pozwoliłoby poszukiwaczom wyjść z cienia a Państwu i społeczeństwu dać z tego faktu korzyści. Wystarczy popatrzeć bardziej na Zachód i przemyśleć kilka rozwiązań.

 

Po drugie: nie wszystko co znajdziesz w ziemi (własnej) należy do Państwa. Jak dobrze poczytasz to znajdziesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... w temacie kod-u

 

Ja pierdziulę, że ci ludzie nie mają innego zajęcia.

Rozbawiło mnie to na początku, ale w sumie to jest bardzo żałosne.

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

... w temacie kod-u

 

Ja pierdziulę, że ci ludzie nie mają innego zajęcia.

Rozbawiło mnie to na początku, ale w sumie to jest bardzo żałosne.

 

Na początku, kiedy wyciągnęli z kapelusza Petru, zastanawiało mnie jak takie coś można wypromować i komu sprzedać, teraz już wiem.

 

Tutaj dobre podsumowanie, bardziej na poważnie:

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sam raz dla ministra Zbigniewa "Zerro". Będzie mógł w reżimTiwi powiedzieć, jacy to urzędnicy są bezduszni, a już w ogóle ci od finansów i dać przytyka w nos ministrowi Morawieckiemu. Ale problemu i tak nie rozwiąże.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×