Jump to content
Sign in to follow this  
Orsay

Czemu google chrome u mnie nie działa? - błąd 324

Recommended Posts

Ściągnęłam sobie google chromę, ale niestety nie działa u mnie ta przeglądarka. Wyświetla się taki komunikat, gdy chcę otworzć stronę - Błąd 324 (net::ERR_EMPTY_RESPONSE): Nieznany błąd. Google chrome już wcześniej miałam i wszystko było ok do czasu. Wtedy ściągnęłam sobie inne google chrome i znowu ten komunikat. Lubię tę przeglądarkę i się do niej przyzwyczaiłam. Poza tym wydaje mi się, że w niej nie przerywało mi filmów na mega video o ile dobrze pamiętam. Może ktoś mi coś doradzi co zrobić? Wcześniej to samo miałam z internet explorer - też pojawiał się taki błąd. Działają mi dwie przeglądarki - mozilla i maxthon - ale ich nie lubię.

Edited by Orsay

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twój problem został już rozwiązany :rolleyes:

 

Cytat z linku powyżej traktujący o tym jak naprawić ten błąd:

*The first thing to try is to Go to Options and Clicking reset to Defaults and Refreshing the Page or just press F5 the shortcut key to Refresh the page you are on in Google Chrome.

 

*The Second way to fix Error 324 is to simply just restart your Chrome Browser.

 

*Sometimes it can be your Internet Connection causing the error when Browsing sites in chrome so just restart your Internet Connection.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem co to znaczy Próbowałam odświeżyć stronę, ale to nic nie pomogło. Nie rozumiem - dlaczego napisałeś, że problem został rozwiązany?

 

Tłumaczenie (angielski > polski)

Google Chrome oferuje użytkownikom bardzo irytujące Error 324 i nie ładuje wiele webpages.There kilka przyczyn tego problemu, które można łatwo ustalić, a pozwoli Ci powrócić do surfowania bez problemu.

 

Gdy pojawi się komunikat o błędzie Błąd 324 (net:: ERR_EMPTY_RESPONSE): Nieznany błąd magistrali nie powodują błędów o nazwie Error 324 w Google Chrome podczas próby otwarcia nie Website.Do paniki najczęściej jest to tylko problem pamięci podręcznej przeglądarki nie złośliwego oprogramowania lub żadnego poważnego problemu z komputerem, dzięki czemu nie trzeba żadnego specjalnego oprogramowania, aby naprawić ten błąd.

 

To dlatego, że czasami jest to buforowania w przeglądarce lub Cookies i sposób połączenia internetowego próbuje załadować stronę To jest po prostu tylko Bug Przeglądarka Google chromowane i prawdopodobnie będzie ustalana na nowych aktualizacji przeglądarki.

 

Ustalenie to błąd przeglądarki jest łatwe, ponieważ to dlatego, że 3 różne rzeczy.

 

* Pierwszą rzeczą do spróbowania, jest przejść do opcji i klikając przycisk Resetuj do domyślnych i odświeżyć stronę lub po prostu naciśnij klawisz skrótu F5, aby odświeżyć stronę jesteś w Google Chrome.

 

* Drugi sposób naprawić błąd 324 jest po prostu tylko ponownie uruchomić Chrome.

 

* Czasami może to być połączenia internetowego powoduje błąd podczas przeglądania witryn w chrome więc po prostu ponownie uruchomić połączenia z Internetem.

 

Mam nadzieję, że pomoże Ci rozwiązać ten problem.

 

Pamiętaj, że nie może być konfliktu z Programu Bezpieczeństwa, że zainstalowano również wyczyszczenie pamięci podręcznej może pomóc i jeśli zdecydujesz się na przywrócenie domyślnych ustawień.

 

Postaraj się zadbać o ponowne sprawdzenie przycisk Radio opcji w ramach Hood do pobrania na pytanie gdzie zapisać każdy plik przed pobraniem inaczej Chrome Automatycznie Pobieranie plików bez Twojej zgody przez domyślne.

 

Ten wpis został napisany przez roezer, wysłana w dniu 4 kwietnia 2010 o 23:34 i złożony w ramach Pomoc FAQ i Poradniki i Przeglądarki dodał, Błąd 324 (net:: ERR_EMPTY_RESPONSE): Nieznany błąd, błędy, bezpieczeństwo stron internetowych.

 

 

Czytaj więcej: Montaż Chrome Bug Błąd 324 (net:: ERR_EMPTY_RESPONSE): - Produkty, porady i informacje http://www.roezer.com/LostBlog/fixing-chro...empty_response/ # ixzz15fZDUBaZ

SłuchajZapis fonetyczny

Edited by Orsay

Share this post


Link to post
Share on other sites

W skrócie:

- pierwszy sposób na rozwiązanie problemu to przywrócenie domyślnych ustawień przeglądarki w opcjach,

- drugi sposób to po prostu restart przeglądarki,

- trzeci sposób to zresetowanie połączenia internetowego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poza tym proponuję dać trochę więcej info:

Np. co najmniej OS: windows (jaki?) linux (jaki), mac OS (jaki).

Wersja chrome

Rodzaj połączenia z internetem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrobiłam to wszystko i nadal nie działa. Mam windows xp. Google chrome nie wiem gdzie to pisze jaka wersja. łączę się się z internetem przez telefon netię

Edited by Orsay

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×