Jump to content
Dropped.pl

Wynajem domen - jak to działa?

Recommended Posts

Mam apel o to żeby to było jak najprostsze

Ale co tu jest takie skomplikowane ?

 

Może zaproponuj jak powinno to Twoim zdaniem wyglądać...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może ja jestem ślepy (starość nie radość :)) ale gdzie ta funkcjonalność jest dostępna na Dropped ?

Bo z linku podanego powyżej owszem można wejść https://www.dropped.pl/rental_add.php? ale w serwisie nie mogę odnaleźć nigdzie linku do tej funkcji.

 

Z góry dzięki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może ja jestem ślepy (starość nie radość :)) ale gdzie ta funkcjonalność jest dostępna na Dropped ?

Bo z linku podanego powyżej owszem można wejść https://www.dropped.pl/rental_add.php? ale w serwisie nie mogę odnaleźć nigdzie linku do tej funkcji.

 

Z góry dzięki

 

 

Po zalogowaniu kliknij w lewym menu -> Sprzedawaj domeny -> Transakcje dzierżawy

Edited by TomNice

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po zalogowaniu kliknij w lewym menu -> Sprzedawaj domeny -> Transakcje dzierżawy

 

 

Dzięki ... faktycznie ślepy jestem. Szukałem Wynajem lub dzierżawa na początku a tu TRANSAKCJE :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki ... faktycznie ślepy jestem. Szukałem Wynajem lub dzierżawa na początku a tu TRANSAKCJE :)

 

 

...nie ma za co, przynajmniej sobie też przypomniałem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może dodać na formularzu kontaktowym coś typu "wydzierżaw" lub "zapytaj o dzierżawę", oczywiście jeśli zaznaczymy wyświetlanie tego buttona

Oczywiście tak zrobimy, tylko najpierw chcemy przetestować samą techniczną funkcjonalność dzierżawy. Kolejnym punktem będzie oczywiście udostępnienie funkcji dzierżawy na giełdzie.

Fajnie, gdyby była wyświetlana cena dzierżawy domeny w określonym okresie czasu, dodawana ręcznie, albo obliczana na podstawie ceny "kup teraz".

To będzie w lutym :)

 

Ani nie widac buttona "zapytaj o dzierżawę", ani nie ma możliwości ustalenia ceny dzierżawy dla domen na giełdzie i pokazania klientowi buttona "wydzierżaw".

 

Michał, pisałeś, że będzie w styczniu/lutym 2011. Teraz mamy lipiec 2012. Kiedy to będzie zaimplementowane?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×