Jump to content
whiskyananas

Wypłata NameDrive

Recommended Posts

U mnie nadal cisza :/ do jutra poczekam i zobaczymy co tam sie porobiło. Wyjątkowo coś pechowo z BZ WBK (mam konto w złotówkach).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ND nie wysłał mi wypłaty na PayPal za kwiecień. Ktoś tak miał? Może będzie dopiero po 15 maja?

 

Pozdrawiam,

Paweł B.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym miesiącu przelew już dotarł na konto bankowe. Przynajmniej moje :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
W tym miesiącu przelew już dotarł na konto bankowe. Przynajmniej moje :P

 

DD

 

może najpierw wysyłają te najwyższe :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
niższa na paypal też doszła :P

 

U mnie też. Dokładnie 15 minut temu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakaś nowość w ND się pojawiła, która zmniejsza kwotę wypłat.. :(

 

maj 2011 Modification US$ -(kwota) Avertiser non-payment

 

Spotykam się z tym pierwszy raz. U innych firm parkingowych tego nie widziałem.

 

P.S Swoją drogą przelew z ND dziś dotarł na konto. Ale po raz pierwszy bank BZ WBK pobrał mi dodatkowo $10 + $3,67 opłaty. Nie wiem czy coś się zmieniło w ND czy w banku (ta druga opłata to właśnie nowa opłata banku, pierwsza nie wiem). Możecie zerknąć u siebie (najlepiej w innych bankach) czy też Wam pobrało jakieś opłaty?

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakaś nowość w ND się pojawiła, która zmniejsza kwotę wypłat.. :(

 

maj 2011 Modification US$ -(kwota) Avertiser non-payment

 

Spotykam się z tym pierwszy raz. U innych firm parkingowych tego nie widziałem.

 

Ja też to mam, na szczęście tylko 2 dolce. W tamtym roku miałem podobną sytuację, a kwota była znacznie, znacznie wyższa. Wtedy jeszcze support ND informował o tym mailowo:

 

Witam serdecznie,

 

z przykrością informuję, że nasz dostawca reklam zakwestionował zarobki poniższych domen:

 

[tutaj nazwy domen i kwoty]

 

W praktyce oznacza to, że NameDrive jest zmuszony zwrócić całą zarobioną w ten sposób kwotę. Będzie ona potrącona z Pańskich zarobków. Łączna kwota dla obydwu domen..

 

Teraz żadnej takiej informacji nie dostałem.

 

Co do opłat bankowych to nie odpowiem, bo do mnie jeszcze wypłata nie dotarła (mBank)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakaś nowość w ND się pojawiła, która zmniejsza kwotę wypłat.. :)

 

maj 2011 Modification US$ -(kwota) Avertiser non-payment

 

Spotykam się z tym pierwszy raz. U innych firm parkingowych tego nie widziałem.

 

P.S Swoją drogą przelew z ND dziś dotarł na konto. Ale po raz pierwszy bank BZ WBK pobrał mi dodatkowo $10 + $3,67 opłaty. Nie wiem czy coś się zmieniło w ND czy w banku (ta druga opłata to właśnie nowa opłata banku, pierwsza nie wiem). Możecie zerknąć u siebie (najlepiej w innych bankach) czy też Wam pobrało jakieś opłaty?

 

DD

 

Myślę, że to wszystko przez Antonio Banderasa - wbk klientów strzyże :)

Polscy aktorzy są tańsi, mnie kroją tylko na wymianie :( .ale nie chodzi o przelewy z ND.

Share this post


Link to post
Share on other sites
P.S Swoją drogą przelew z ND dziś dotarł na konto. Ale po raz pierwszy bank BZ WBK pobrał mi dodatkowo $10 + $3,67 opłaty. Nie wiem czy coś się zmieniło w ND czy w banku (ta druga opłata to właśnie nowa opłata banku, pierwsza nie wiem). Możecie zerknąć u siebie (najlepiej w innych bankach) czy też Wam pobrało jakieś opłaty?

mbank nic nie potrącił.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Wypłata właśnie przyszła na PP - bez żadnych potrąceń.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że to wszystko przez Antonio Banderasa - wbk klientów strzyże :)

Polscy aktorzy są tańsi, mnie kroją tylko na wymianie :unsure: .ale nie chodzi o przelewy z ND.

Mnie na wymianie nie kroją, bo wymieniam w Walutomat.pl, a pieniądze przychodzą na konto walutowe. I pewnie właśnie dlatego te dodatkowe opłaty, żeby zrównoważyć straty..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj przyszło ND, bez potrąceń - kwotę w $ przeliczają na Euro i wypłacają w zł wg kursu bankowego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanko czy zdarzają się często potrącenia w ND? tego typu Modification US$ -(kwota) Avertiser non-payment i jak to wygląda procentowo ile odejmują?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanko czy zdarzają się często potrącenia w ND? tego typu Modification US$ -(kwota) Avertiser non-payment i jak to wygląda procentowo ile odejmują?

 

Ja miałem taką sytułacje kilka miesięcy temu że miałem do wypłaty 21$ a potrącili mi 19,7$ Za pięknie by było chyba w namedrive jak by nie potrącali ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie jest tak zle.

U mnie w ciagu ostatniego roku potracili tylko dwa razy (jeden raz niecałe $5 a drugi lekko ponad $25).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×