Jump to content
DD

Ktoś założył opcję na moją domenę...

Recommended Posts

Domeny z opcją. Zainteresowanych zapraszam do składania ofert. Rozważe poważne propozycje...

 

szybkowar * pl

business-angel * pl

xbf * pl

einformacje * pl

tanietelefony * pl

wideo24 * pl

rekodzieloartystyczne * pl

jednorodzinne * pl

luksusoweapartamenty * pl

luksusowenieruchomosci * pl

carra * pl

fitnesscenter * pl

doradcabiznesowy * pl

polisydirect * pl

ubezpieczeniadirect * pl

firmaszkoleniowa * pl

elegantki * pl

parents * pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki jest sens założenia opcji na moją domenę, jeśli na whois na dns.pl ewidentnie widać, że "koniec okresu rozliczeniowego" dla tej domeny to 2019 r. ??? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki jest sens założenia opcji na moją domenę, jeśli na whois na dns.pl ewidentnie widać, że "koniec okresu rozliczeniowego" dla tej domeny to 2019 r. ??? :)

 

Koniec okresu rozliczeniowego jest widoczny we whois dopiero od listopada 2011 roku - jeśli opcja była założona wcześniej to ktoś nie miał informacji, do którego roku domena jest opłacona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki jest sens założenia opcji na moją domenę, jeśli na whois na dns.pl ewidentnie widać, że "koniec okresu rozliczeniowego" dla tej domeny to 2019 r. ??? :)

 

Opcję można przedłużyć. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bestprice.pl

 

Zapraszam posiadacza opcji, jak i wszystkich innych chętnych do negocjacji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam opcjonera tudzież inwestora do negocjacji

 

podejrzewam że opcja została założona przez automat

Share this post


Link to post
Share on other sites

podejrzewam że opcja została założona przez automat

.. lub też komuś "zależy" na jej zdobyciu jak najniższym kosztem, przez co liczy, że może ów Właściciel jej nie opłaci(jest na tyle świadomy, żeby sprawdzić wygasanie domeny we whois lub wyczytać wzmiankę w ofercie na premium, ale nie na tyle, aby wiedzieć, że ów Właściciel dowie się w momencie założenia opcji o tej właśnie założonej opcji przez potencjalnego zainteresowanego domeną ;) - jakoś dobrnąłem do brzegu.

 

Nie mniej ciekawa hipotezą wydawać się by mogło, że może ktoś z di znając ów Sprzedającego liczy na to, że nie wystarczy środków i sił by dalej "opiekować" się tą domeną.

 

Przepraszam za OT.

Edited by saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opcja na hurtowniadrewna.pl jest założona przez automat zakładający opcje od Aftermarket.pl (wygasająca domena jest przecież "z gwiazdką" na liście domen do przechwycenia).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opcja na domenę HurtowniaDrewna.pl została założona.

 

Zapraszam opcjonera tudzież inwestora do negocjacji na PW lub bezpośrednio https://premium.pl/hurtowniadrewna.pl, tanio odsprzedam (wersja z myślnikiem u KK).

 

Pozdrawiam, Tomasz

Jeśli opcja została założona przez AM i jest na liście spadów z gwiazdką, to są dwie opcje:

1. przedłużać domenę co roku i patrzeć jak AM traci 30-40 zł

2. wystarczy napisać do AM, żeby scedowali opcję na Twoje konto po cenie rejestracji opcji (pobrane automatycznie z salda).

 

Ja miałem okazję skorzystać z opcji 2. i nie było problemów, opcja pojawiła się w moim panelu,a ponieważ nie zależało mi na utrzymaniu daty rejestracji, to sobie przedłużyłem przez opcję.

NIe wiem nawet czy AM ma czas/skrypt, żeby analizować, czy zakładając opcję robi kuku domainerowi.

Edited by umberto
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xp.com.pl

 

obecnie na aukcji

 

opcja utworzona:

2011.06.21 16:05:25

Pewnie chodziło Ci o reklamę :}

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×